שליטה במאוורר שעל ה8800GT + המחשב מפעיל מחדש באמצע משחקים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שליטה במאוורר שעל ה8800GT + המחשב מפעיל מחדש באמצע משחקים

1_Nike_1

Recommended Posts

המחשב מפעיל מחדש באמצע משחק, הפעלתי את ה hardware monitoring של ה-riva tuner אבל הוא הפעיל מחדש אז זה לא ממש מראה לי לאיזה טמפרטורה זה מגיע. וזה דווקא לא משחק כ"כ כבד (need for speed pro street) למרות שזה קרה לי ב 4, אבל זה קורה יותר בNFS.

כשהעברתי את המאוורר ל100% זה לא קרה. משום מה נראה לי שהמאוורר לא מגביר את המהירות שלו כשהטמפ' עולה, זה לא נשמע ככה, כשהוא ב100% שומעים אותו ברור, הוא טיפה רועש. השאלה איך אני בוחר את השליטה שלו. כלומר, באיזה טמפ הוא יעלה את המהירות של המאוורר.

ואולי ההפעלה מחדש באמצע המשחק אינה קשורה לטמפ'..

תודה מראש על כל עזרה שתהיה. ;)

אה והכי חשוב הטמפ'. שמעתי שאצל אחרים זה 80מעלות בסטנדרט, ושזה סביר וניתן לפעול ככה. אצלי זה ממש לא ככה.

כנראה שהקירור שלי הוא החדש ולא הישן. הכרטיס הוא ה512מגה-בייט של , עם כחול ופתוח.. מאוורר דיי קטן יש עליו.

אם המאוורר על 33אחוז, אז הכרטיס עובד בערך על 40 מעלות והטמפ' הגבוהה ביותר שלו היא 56. הוא לא ראה יותר מזה גם כשהעמסתי עליו מאוד.

ואם אני שם את המאוורר על 100% אז במנוחה הוא 32 מעלות והמקסימום שהוא הגיע זה 45.

שוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל GT יש באג שהוא לא מעלה את הטמפ' אוטו' בזמן התחממות. וראיתי עוד אנשים שאמרו שזה קורה להם בווקה ב NFS וב CRYSIS למשל זה לא קורה !!

פשוט לפני שאתה משחק סים את המאוורר על מקס'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני חושב שאפשר להעביר את זה לתמיכה טכנית. מצטער על אי הקשר לפורום...

אני אומר את זה כי עכשיו ראיתי שהמחשב הפעיל מחדש באמצע משחק כשהמאוורר היה על 100%, והטמפ' בשניה האחרונה שהמחשב פעל הייתה 42מעלות צלזיוס.

כלומר, זה לא קשור לכרטיס מסך, כי לפי מה שאני רואה אצל אחרים מדיונים אחרים בפורום, הכרטיס הזה יכול גם לעמוד ב80 מעלות באופן סביר.

וכשאני עם המאוורר על 33% הוא מגיע גם ל56 ולא מפעיל מחדש. אז אני חושב שזה אולי המעבד. או פונקציה כלשהי בביוס שמפעילה מחדש במצב כלשהו.

למישהו יש רעיונות בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שנתמקד בכרטיס מסך (כשאלו סימפטומים הקשורים יותר לשילוש הקדוש ו\או הספק כוח), אמליץ קודם לשלול סבירות לבעיות בחומרה אחרת ע"י בדיקות עם תוכנות יציבות ותקינות:

1. S&M

2. TAT

3. MEMTEST

אם המחשב שלך עובר אותם בהצלחה, אז יש כיוון לחשד על הכרטיס מסך, בדוק אם הגוף יושב טוב על הליבה (כולו מקביל וצמוד לליבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן להגדיר שהמאוורר של הכרטיס מסך יעלה את הסל"ד על פ רצונך ..

א - תקבע ב- RIVATUNER אחוזים שהמאוורר ייפעל ( הכי טוב זה 100 % 80 % ו- 60 % .. )

תלוי בכרטיס מסך, בשלך לדוגמא אין צורך ל- 100 % כשהטמפרטורה נמוחה יחסית כי אתה תשמע טרקטורון באוזן..

אחרי שהגדרת ושמרת את הפרופילים של המאוורר תיגש ל- Hardware - Monitoring ואז תלחץ למטה בSETUP ואז Fan Duty Cycle -- > + (בצבע ירוק, למטה )

ושם אתה מגדיר מתי המאוורר יעלה את הסל"ד..

אם תצטרך דוגמא מאויירת אשמח לעזור :)

יום טוב, אייל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמח לתגובה מאויירת.

אני הצלחתי או לשים תמיד על 100% או לא. משום מה האפשרות של 2D לא מאופשרת ככה שאם מרימים את מהירות המאוורר של High 3D זה מעלה את המהירות של כל המצבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...