איך אני יכול ללמוד את המילים שיש בפסיכומטרי? (לצורך ידע בלבד) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני יכול ללמוד את המילים שיש בפסיכומטרי? (לצורך ידע בלבד)

ndv

Recommended Posts

אחותי עכשיו לומדת לפסיכומטרי ויש לה אפשרות להיכנס לאתר של הפסיכומטרי (עם שם משתמש וסיסמא) וללמוד דרך שם את המילים.

אני גם רוצה לללמוד את המילים האלה אבל בשביל ידע בלבד כי אני אעשה פסיכומטרי רק עוד 4 שנים לפחות...

מישהו יודע איך?

* היה לנו פעם בבית ספר מין תוכנה כזה של הפסיכומטרי אבל נראה לי שמישהו הביא את זה מהבית עם דיסק שהוא קיבל בקורס....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקח את השם משתמש והסיסמא שלה, תיכנס לאתר של הפסיכו, ותלמד לפי השיטה שהם מציעים? (הקראה\משחקים\הדפסה ושינון\טקסטים)

זה אישי, לכל אחד יש את החשבון שלו ויש שם מבחנים ורמה שמותאמת לו אישית, אני לא יכול לקחת לה את זה. וגם אני יותר חכם ממנה :hi:

אם אתה לא עושה פסיכומטרי בזמן הקרוב חבל על הזמן, לא יצא לך שום דבר אם תלמד עכשיו מילים.

התכוונתי למילים באנגלית, חוץ מזה כמעט כל תלמיד י"א שהולך לצו ראשון לא יודע את משמעות המילה "ללבלר" ו-"שאון" - נראה לך נורמלי???

סיימתי כבר ללמוד וזאת תהיה הדרך היחידה שלי לפתח יותר את האנגלית שלי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח ספר פסיכומטרי ופשוט תלמד את המילים בצורה בה כל אחד שלומד לפסיכו' לומד- ע"י כרטיסיות.

אם אין לך, תקנה בקרביץ/אופיס דיפו כרטיסיות ותצייר/תדפיס עליהם קווים.

as simple as that

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כוח לקרוא ספרים וגם יש לי קליטה ממש מהירה אז אני יכול ללמוד הרבה מילים ביום אחד במקום לקרוא ספר שרק כמה מילים בודדות אני לא אדע.

היה לי פעם ספרים של קידום אבל לא יודע איפה הם עכשיו (לא בבית זה בטוח)

אני נמצא כל היום על המחשב אז אני מעדיף לנצל את זה לטובה וללמוד דרך תוכנה או משהו כזה.

אני מזכיר, אני רוצה רק את המילים באנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה ללמוד את המילים באנגלית פשוט תתחיל לקרוא ספרים באנגלית' date=' אין לזה תחליף ואם תלמד כל מילה בנפרד אתה בחיים לא תדע את המילים

[/quote']

:iamstupid:

בנוסף, תקנה רישיון לבבילון, ותתחיל ללמוד מילים מהמחשב. גם עוזר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...