מעשנים כן/לא ?(סיגריות) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעשנים כן/לא ?(סיגריות)

--Adidas

מעשנים ?  

1284 הצבעות

1. 1. מעשנים ?

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעשן שנה חצי קופסא ביום בערך לפעמים פחות , מרלבורו לייט , סיגריה באמת טובה אבל הכל עניין של טעם (אני בן 22 ) שזה די מצחיק , מהתיכון הייתי מעשן נרגילה פעם ב.. כשהתחלתי לעבוד בסביבה של המון מעשנים התחלתי גם.

מנסה להפסיק , החברה החדשה לא אוהבת סיגריות וזה תמריץ טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחמד, לא הבנתי את הפואנטה שלך.

לאחמד הטרוריסט המת שעשה לי אבשלום קור להודעה שלי.

זה דוד :) טפו טפו טפו (בלי להעליב) אחמד.

הפואנטה היא שאומרים חנון על מישהו מקובע כזה שכול הזמן חורש וכו' אז אני ציינתי כי ה"חנונים" האלה בסוף מסדרים לעצמך איכשהו את החיים טוב , הם יוצאים עם אחלה תעודת בגרות לעומת מישהו "לא חנון" שכול היום עישן סמים והבריז. זמרות שאני מבריז (או לפחות עכשיו מנסה להפסיק) ממש הרבה...

קיוסקפה ליד מסעדת "נוש" בחיפה

9.5 שקל לקופסה.

וואלה לא יודעתי... איפה זה "נוש"?? בנ"וש במקרה? יאללה כולם פה מאיזור חיפה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעשן...אחלה דרך להעביר את הזמן עם החבר'ה.

גם כל משקה אלכוהולי תמיד יהיה יותר טעים עם סיגריה.

כרגע בגלל שאני טירון מושתן לא נותנים לי הפסקות עישון אז אני מעשן בשעת ת"ש איזה 2-4 סיגריות.

סופי שבוע אני משלים שעות עישון במסיבות או נוהל שבת.

היום נגיד יש לי ג' מהצבא, אני בבית ולא עישנתי בכלל כל היום... זה לא שאני חייב את זה (למרות שיש רגעים שכן).

מה אני מעשן? בד"כ ווינסטון לייט. כשהווינסטון לייט מתחיל להמאס אני עובר לקאמלייט. כשהקאמלייט מתחיל להמאס אני עובר לווינסטון לייט וחוזר חלילה...

פה ושם קונה לעצמי דוידוף.

וואו! לא חשבתי שאני אראה פה דווידוף, סיגריה מצויינת אגב כן, מעשן, - גילטי..

פעם הייתי מעשן דווידוף אבל יקר אז שמתי את זה בצד לפינוק מידי פעם,

כרגע קאמל ועד לא מזמן עישנתי מלברו.. הכל לא לייט, דבר ראשון זה חרטא כי זה לא באמת פחות מזיק ודבר שני כי אני אוהב את זה ולייט סתם סיגריה לא באמת יש לה אפקט כלשהו..

</סוף חפירה> :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיגריות לייט מאוד מטעות. אנשים חושבים שאם מדובר בלייט, משמע זה פחות מזיק! אבל מדובר בטעות חמורה, הלייט מזיק הרבה יותר מהסיגריות הרגילות, מכמה סיבות:

כמות עלי הטבקו בסיגריה הוא מאוד נמוך, ורובה עשוייה מגזרי ענפים.

כמות הניקוטין היא נורא נמוכה, ולכן מעשנים יותר כדי שהגוף יגיע לרמת ניקוטין הממוצעת שהוא רגיל אליה. יותר עשן לריאות- יותר רעל נכנס.

בסיגריות לייט לוקחים שאחטות חזקות יותר, כדי להרגיש את העשן, מה שגורם לעשן להגיע לכל הריאות, לעומת סיגריות רגילות שהשאחטה חלשה יותר, העשן מגיע רק לחלק העליון של הריאות.

אני? ביינתים מלברו אדום, משביע וטעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעשן ולא אעשן.

מדי פעם אני מעשן איזה סיגריה במסיבה או משתתף בעישון נרגילה.

בכל פעם מחדש- אני לא מבין על מה המהומה. סתם עשן מגעיל (נרגילה זה עוד סביר איכשהו).

חבל על הכסף וחבל על הבריאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...