מעשנים כן/לא ?(סיגריות) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעשנים כן/לא ?(סיגריות)

--Adidas

מעשנים ?  

1284 הצבעות

1. 1. מעשנים ?

Recommended Posts

אז ככה מי מעשן ? ואם כן אז מה אתם מעשנים ? כמה ?(הכוונה לכמות ביום) וכמה זמן אתם מעשנים?

אז נתחיל איתי .. מעשן , l&m אדום , מעשן 7 שנים ,קופסא ליום .

ואל תתחילו עם כל הקטע של זה לא בריא וזה דוחה . אני מאמין שאנשים שנימצאים פה הם בוגרים ומבינים זאת בעצמם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עד לא מזמן כן , עכשיו הפסקתי וככה לקחתי איזה אחת וחצי באירוע (ראית עמית איך אני קורא לזה?) לצערי היא גרמה לי להקיא (כנראה שאיכשהו אלכוהול + נובלס לא הולך טוב)

עישנתי איזה 3-4 חודשים בעיקר נובלס כי זה מה שהיה , פעם בכמשהו זמן משהו איכותי כמו מאלברו לייט או פארלמנט וגם פאל-מאל לייט ארוך.

הכמות השתנתה ולפעמים זה היה 0 ביום ולפעמים 6-10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד לא מזמן כן , עכשיו הפסקתי וככה לקחתי איזה אחת וחצי באירוע (ראית עמית איך אני קורא לזה?) לצערי היא גרמה לי להקיא (כנראה שאיכשהו אלכוהול + נובלס לא הולך טוב)

עישנתי איזה 3-4 חודשים בעיקר נובלס כי זה מה שהיה , פעם בכמשהו זמן משהו איכותי כמו מאלברו לייט או פארלמנט וגם פאל-מאל לייט ארוך.

הכמות השתנתה ולפעמים זה היה 0 ביום ולפעמים 6-10

אם חוץ מנובלס לא היתה סיגריה אחרת אז לא היתי מעשן.

אני עכשיו מנסה לבחור איזה סיגריה לעשן, עישנתי כמה שבועות נקסט לייט .סיגריה סבבה לא משהו מיוחד, מה אני אוהב בה זה את המחיר.

עכשיו אני מעשן l&m אדום סיגריה טובה מספקת אותך אבל המחיר בעייתי 16 שקל לקופסא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשן אדום פעם ב.. לא על בסיס קבוע, תעשן לייט על בסיס קבוע. בין אם זה נקסט/קאמל/ווינסטון/מרלבורו/LM. אם אתה עובד אז לא צריכה להיות לך

בעיה עם הכסף של הסיגריות, עדיף שתעשן מרלבורו/LM לייט או ווינסטון ולא כמו הבחור ההוא שעישן נובלס, או כאלה שמעשנים גולף או מונטנה/N9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך להתחיל עם הקטע של "תפסיקו לעשן בלה בלה בלה", אבל משהו אחר-

אם כבר אתם מכניסים רעל לגוף, תכניסו פחות.

הסיגריות הזולות של ה 9 שקל לקופסה (נובלס וכל החרא הזה) זה רעל גולמי. תימנעו מזה.

בנוגע אלי- לא מעשן, לא מתכוון להתחיל, לא ניסיתי, ולא אנסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חוץ מנובלס לא היתה סיגריה אחרת אז לא היתי מעשן.

מה הבעיה עם נובלס יחסית למחיר זה בסדר , אז כן הטעם לא משהו (אבל מתרגלים) והיא די חזקה אבל חוץ מזה אין תלונות.

ולא כמו הבחור ההוא שעישן נובלס, או כאלה שמעשנים גולף או מונטנה/N9.

מה הבעיה? אני קניתי גם סיגריות אחרות כמו שציינתי אבל כשחסר טיפה או לא בא לבזבז אז אין בעיה לקנות משהו פחות טעים אבל יותר משתלם

ולפיקה , נובלס זה 11 וחצי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח פיקה, כמו שאמרתי.. אם אין כסף לסיגריות נורמלית אז עדיף לא לעשן בכלל.

ואני מדבר על נובלס/N9 וכל הזבל הישראלי האחר.

אבל תשמע, לפעמים שאין כסף אנשים מעשנים מה שיש..

פרלמנט/מרלבורו/קאמל/LM/ווינסטון אלה הסיגריות האיכותיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשן אדום פעם ב.. לא על בסיס קבוע, תעשן לייט על בסיס קבוע. בין אם זה נקסט/קאמל/ווינסטון/מרלבורו/LM. אם אתה עובד אז לא צריכה להיות לך

בעיה עם הכסף של הסיגריות, עדיף שתעשן מרלבורו/LM לייט או ווינסטון ולא כמו הבחור ההוא שעישן נובלס, או כאלה שמעשנים גולף או מונטנה/N9.

הבעיה שאני לא עובד אני עדיין לומד .

אני מעשן אדום כי ככה הסיגריות מספיקות לי ליותר זמן .

כי נגיד שאני מעשן נקסט לייט אני יכול לעשן סיגריה כל רבע שעה.[br]פורסם בתאריך: 27.01.2008 בשעה 20:15:43

שמתי לב שבהתחלה רשמת לאקי סטרייק ואז ערכת . ובאמת יש לי שאלה משהו השתנה בסיגריה הזאת ? כי אני זוכר לפני כמה שנים טובות היו הרבה שמעשנים אותה עכשיו לא ראיתי מישהו אחד שמעשן אותה וגם אני קניתי לפני איזה חצי שנה ככה קופסא סתם מסקרנות ולהגיד לכם את האמת סיגריה שלא שווה את המחיר שלה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לקרוא לסיגריות שעולות 20 שקל משהו "איכותי", הכל חרטה...

יפה לראות שרוב האנשים בפורום לא מעשנים, לדעתי זה מראה על רמה של אנשים.

(אלו שמעשנים אל תבינו אותי לא נכון יש לי הרבה חברים מעשנים ואין לי משהו נגדם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח בגלל זה הורדתי וערכתי.

פעם זה היה איכות, היום זאת סתם עוד סיגריה יקרה "מותג" איך שאומרים.

ומכיר ת'בעיה של הלומד ואין כסף מזדמן, במיוחד שאתה אישית מעשן קופסא ליום שזה דיי הרבה כן? תנסה לעשן חצי קופסא ליום, תסדר ככה יותר את הכסף

בכיס. או שתעבור לנקסט לייט לתקופה עד שתסיים את הבית ספר או תמצא עבודה או משהו.

מדי פעם, מסיבות אירועים וכאלה תתפרק על איכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח בגלל זה הורדתי וערכתי.

פעם זה היה איכות, היום זאת סתם עוד סיגריה יקרה "מותג" איך שאומרים.

ומכיר ת'בעיה של הלומד ואין כסף מזדמן, במיוחד שאתה אישית מעשן קופסא ליום שזה דיי הרבה כן? תנסה לעשן חצי קופסא ליום, תסדר ככה יותר את הכסף

בכיס. או שתעבור לנקסט לייט לתקופה עד שתסיים את הבית ספר או תמצא עבודה או משהו.

מדי פעם, מסיבות אירועים וכאלה תתפרק על איכות.

עדין לא הבנתי אם אתה מעשן או לא ? אם כן מה אתה מעשן כרגע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...