עיתון אטלקי מוציא גליון מיוחד ליום העצמאות של מדינת ישראל ומעניק את הדגל לקוראיו - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עיתון אטלקי מוציא גליון מיוחד ליום העצמאות של מדינת ישראל ומעניק את הדגל לקוראיו

Ewingum

Recommended Posts

היומון "ליברו" החליט לציין את יום העצמאות של ישראל בגיליון חגיגי מיוחד; סגן העורך מסביר כי מדובר במחווה של הזדהות; מדגיש: אנו משדרים לקוראינו שישראל שייכת לעולם המערבי

סגן עורך העיתון, רנאטו פארינה, הסביר ל"ידיעות אחרונות" כי היומון מבקש "להביע את ההזדהות המוחלטת עם המדינה שלכם ביום העצמאות". ה"ליברו" מופץ בכ-70 אלף עותקים ברחבי איטליה.

סגן העורך סיפר כי "אנו מנסים לשדר לקוראינו שמדינת ישראל שייכת למעשה לאירופה ולעולם המערבי. אני יכול להבטיח שה'ליברו' יהיה תמיד לצידה של ישראל".

מתוך חדשה בוואלה! news:

http://news.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&id=376779&path=22

הייתי רוצה למצוא אי-מייל של העיתון, לשלוח להם הודעה או משהו. יש אתר www.libero.it אבל לא נראה לי שהוא שלהם, או לפחות לו של העיתון עצמו.

טוב שיש עוד אנשים טובים בעולם הבאים לחזק את ידינו, בייחוד במקומות שטופי שנאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

סוף סוף מדינה שניה שבאמת אוהדת את ... לא כמו צרפת החראות...

0_o

שים לב, זאת לא יוזמה של המדינה אלא יוזמה של העיתון. יש הבדל די ענק. ההנהלה של העיתון נורמאלית, ההנהלה של המדינה לא איכפת לה אם תשרף ב-Acid תוצרת בית ע"י ערבים מה-KKK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע.. אבל זה מראה טיפה על האופי של המדינה...

ואיך יהיה ערבים בKKK?

הKKK בעד להרוג כל מי שלא נוצרי ולבן... אני יודע שיש ערבים נוצרים אבל..... הKKK הורגים את כולם זה כבר לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הKKK לא בקטע של להרוג אלא להפריד. עד כמה שאני יודע.

והעיתון- מממ, נראה קצת מוזר. בדיוק כמו שלא מחלקים דגלים של אמריקה כאן ב4 ליולי, שרוב האזרחים מעריצים אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע.. אבל זה מראה טיפה על האופי של המדינה...

ואיך יהיה ערבים בKKK?

הKKK בעד להרוג כל מי שלא נוצרי ולבן... אני יודע שיש ערבים נוצרים אבל..... הKKK הורגים את כולם זה כבר לא משנה.

לא זה לא, זה לא מראה על האופי של המדינה אלא על האופי של מנהלי העיתון.

הקטע עם ה-KKK היה בציניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והעיתון- מממ, נראה קצת מוזר. בדיוק כמו שלא מחלקים דגלים של אמריקה כאן ב4 ליולי, שרוב האזרחים מעריצים אותה

לא מחלקים כאן דגלים של ארה"ב כי האהדה אליה כאן ברורה ואילו באירופה אין כלכך אהדה לישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...