איזה ספק אינטרנט תומך בv92 בשיחות טלפון נכנסות במודם זה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ספק אינטרנט תומך בv92 בשיחות טלפון נכנסות במודם זה

urich

Recommended Posts

אין תמיכה ב-V92 לפחות כרגע, למרות שקראתי באיזשהו מקום שספקיות האינטרנט הגדולות (נטויז'ן, זנב וכו') כן ישדרגו ל-V92.

אני חושב שהאינטרנט בכבלים ואולי ירידת מחירים כלשהי של האינטרנט המהיר יחסלו את הרצון של ספקיות להשקיע בציוד יקר עבוד איטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח עכשיו התחלת להתעניין. אני כבר מלפני שנה מנדנד לספקית שלי ורק לפני חודשיים הפסקתי כי הבנתי שאין על מה לדבר, זה פשוט לא ייקרה (אפילו שקניתי לשווא מודם V92 כי הספקית הבטיחה לי שתיהיה תמיכה עוד שבועיים. מסתבר שהיא שיקרה).

אני מחובר באינטרנט זהב, ודרך אגב כשאני עובר לADSL אני מתנתק מהם רק על זה שהם שקרנים. אין להם חוצפה, כבר באימל מלפני חצי שנה אני שואל אותם בקשר לזה ועונים לי "נעביר את בקשתך לצוות המטפל בנושא. הם יחזרו אליך כשתיהיה תשובה", אחרי שבועיים שלחתי אימל לשאול מה עם התשובה אז הם אמרו שצריך לחכות. חבל שאני מחכה כבר חצי שנה. זה פשוט לא ייקרה, אפילו שכל חודש התקשרתי לשאול, זה פשוט לא ייקרה. אני כבר מחכה שתיהיה את ירידת המחירים של ADSL כשיתחיל בכבלים.

דרך אגב, Enc0der, להתחבר היום לADSL בחבילה הכי זולה של בזק שזה 99 ש"ח (מורידים בערך ב60-70K)ובחבילה הכי זולה של נטוויז'ן (35 דולר לחודש, בחודשיים הראשונים 9.90 דולר, היא תואמת את החבילה הזולה של בזק) זה יוצא יקר יותר ב60 ש"ח מלהיות מחובר במודם 56K (שמודם 56K אתה משלם 99 ש"ח עבור חופשי חודשי ועוד 19-17 עבור הספקית). אז תחשוב על זה..... ותקווה שכאשר יגיע בכבלים המחירים ירדו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, Enc0der, להתחבר היום לADSL בחבילה הכי זולה של בזק שזה 99 ש"ח (מורידים בערך ב60-70K)ובחבילה הכי זולה של נטוויז'ן (35 דולר לחודש, בחודשיים הראשונים 9.90 דולר, היא תואמת את החבילה הזולה של בזק) זה יוצא יקר יותר ב60 ש"ח מלהיות מחובר במודם 56K (שמודם 56K אתה משלם 99 ש"ח עבור חופשי חודשי ועוד 19-17 עבור הספקית). אז תחשוב על זה..... ותקווה שכאשר יגיע בכבלים המחירים ירדו !

אני לא יכול !!!

גם אם אני רוצה, אני לא יכול !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור (כי זה לא ממש חשוב כנראה) :

V92 הוא תקן משופר למודם אנלוגי 56K שעד היום עבד בתקן V90

V92 מאפשר מהירות שליחת נתונים גבוהה יותר-במודם 56K רגיל (V90) מהירות ה-UPLOAD היא רק 31.2Kbps ובמודם v92 זה יכול להגיע עד 44Kbps.

במודם V90 או שמבטלים את השיחה הממתינה או שהאינטרנט עלול להתנתק כשנכנסת שיחה בזמן שמדברים. ב-V92 יש זיהוי של שיחה מזוהה על ידי המודם ואפשר להשהות את הגלישה באינטרנט במקרה שרוצים לקבל את השיחה (זה אמור גם להציג שיחה מזוהה ואז יודעים אם לענות או לא). אחרי שמסיימים את השיחה אפשר לחזור לגלישה באינטרנט.

במודם V90 מהירות החיבור לרשת יכולה לקחת 30 עד 60 שניות (לחיצת היד-ה HANDSHAKE שאלו הרעשים ששומעים עד שהאינטרנט מצליח להתחבר).

מודם V92 יוצא מתוך הנחה שהגולש משתמש באותו קו ולכן אוסף נתונים על איכות הקו ואיכות ספקית האינטרנט והדבר יכול לקצר את ה-HANDSHAKE אפילו ל-12 שניות שזה לא רע.

כמובן שבימים אלה שה-ADSL תופס יותר בארץ ואולי הכבלים סוף סוף יוכלו לספק מהיר, זה הופך ללא רלוונטי בהדרגה. ובינתיים אני לא יודע על ספקיות בארץ שכבר תומכות ב-V92 ולכן מודמים כאלה מתחברים בתקן V90 ואין להם שום יתרון כרגע (הם לא יותר יקרים מה-V90 לפחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Enc0der, אם אתה לא יכול, שתדע שבזק אמרו שאזורים רחוקים ייתמכו בערך בסוף 2003.... ממזמן שמעתי את זה, אבל כדאי שתברר.

מקסימום תתחבר לכבלים (רק תקווה שלא כל השכונה/בניין שלך יתחברו לזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בוחרים אופציה לפי הרע במיעוטו, אלא לפי יתרונות השיטה הטובה (אני מצטער שלאנקודר אין אפשרות לבחור, גלישה בADSL למרות כל הפשלות של נזק, זוהי חוויה אחרת לחלוטין) אז לכן כשיגיעו הכבלים (כאשר הם יגיעו, יותר נכון), לך על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה לצערי כל מה שרשמתם זה נכון.

אבל מי שלא תומך בפרוטוקול V92 זה המרכזיות של ..

ולא ספקי האינטרנט לצערנו..

זה בפירוש לא נכון !

ה-RAS של ספקיות האינטרנט (REMOTE ACCESS SERVER) צריך לעבור שידרוג (למעשה החלפה של השרתים הללו), כדי לתמוך ב-V92. אין לזה שום קשר עם המרכזיות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...