מישהו ראה לאחרונה ארץ נהדרת? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו ראה לאחרונה ארץ נהדרת?

00000

Recommended Posts

התוכנית העלובה הזאת ממזמן רדודה. מגנים את כל המגזרים בארץ ללא בושה ועושים צחוק מתדמיתם של אנשים

עם הומור שמלא בדעות קדומות.

היה להם כרגע מערכון עם סוג של חיקוי של "שקע ותקע", בו הם צוחקים על כתובת הקעקע (המספר הסידורי) של ניצולי השואה.

בנוסף המון פעמים בתוכנית החבורה נתנה רמזים של השוואת אביגדור ליברמן לנאצי (למרות שאני מגנה את האדם, זה לא ראוי).

התוכנית עדיין משודרת עכשיו,

אתם מוזמנים לחסוך את הזוועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזה עם אביגדור ליברמן היה אולי הדבר היחידי שהצחיק בכל התוכנית

אני בעד החלפת אוכלוסין להעביר את טיבי לים ולהביא שלוש לוקוס במקום :lol:

מה הקשר נאצי? מושווה לדיקטטור אולי אבל לא לנאצי הגזמת זאת בה"כ תוכנית סאטירה אז הם מגזימים שם מהכל זה הכל

אבל הקטע עם התקע ושקע היה חלש אפילו יחסית להומור שחור זה היה מוגזם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף המון פעמים בתוכנית החבורה נתנה רמזים של השוואת אביגדור ליברמן לנאצי (למרות שאני מגנה את האדם, זה לא ראוי).

את זה הוא עשה לגמרי לבדו, ארץ נהדרת רק צוחקת על זה.

בקשר לשאר המערכונים - לא ראיתי, אבל שואה זה בד"כ סוג של חציית קו אדום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף ארץ נהדרת לא פוחדת להיות סאטירה נכשנית יחסית, הרעיון ל"1 נגד 119 חללי המלחמה" היה גדול... חבל שהביצוע(גם של הקטע 1 נגד 119 וגם של כל העונה הנוכחית עד עכשיו) די מעפן.

הקטעים היחידים שמצחיקים העונה הם גיא זוהר(פשוט ענק) והשוכרי דירה בת"א(גם מעולה).

מאור כהן מצחיק מאוד, חבל שלא משתמשים בו יותר... הוא היה ענק בתור ג'ורג' בוש("ערבים - חחח ברה ברה חברה חברה, יהודים - שלום בר מצווה בר מצווה") ובחיות לילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסדרה פעם הייתה מאוד מצחיקה אבל מזמן כבר לא

זה כבר הגיע למצב כמו של יצפאן שזה משעמם וצפוי מידי

משכו את הסדרה יותר מידי עונות וחבל

די נגמר הסוס

ובכלל כל הפרסומות האלו מוגזמות לגמרי

מזל שיש לי כרטיס אם יכולת דילוג על פרסומות במקרה שאני מפסיק ואז צופה אחרי חצי שעה

בשביל לא לצפות בטונות פרסומות ופרומואים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם רוצים מהסידרה.

סבבה שהשנה היא יותר חלשה, אבל אל תשכחו כמה טובה היא הייתה בשנים האחרונות. אין מה לעשות.. מתישהו חייבת להיות ירידה.. אי אפשר להישאר באותה רמה.

ותוכנית סטירה זאת תוכנית שצוחקת על הכל.. כל מה שאפשר.

זה שבשנים האחרונות הם היו סלחנים. אז השנה בגלל חוסר האירועים (כמה אפשר לצחוק על השביתות) אז מנסים דברים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...