סיעור מוחות והפעם בנושא NEWRON - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיעור מוחות והפעם בנושא NEWRON

guru

Recommended Posts

נראה לי שהעם נגד NEWRON

למה כולם יוצאים נגדם נחרצות מהם עשו כבר פתחו במשבר כלכלי?

המציאו את חיידק האבולה?? הייתי רוצה לדעת הם משמשים מה שאני קורא לו מותג שנאה מותג שכולו מבוסס על שנאה

בבקשה הייתי רוצה לדעת אולי גם כמה סיפורים אישים או סיפורי כמעט התמטטות עצבים לא רק לבידור יש מאחורי ההודעה הזאת גם מניה סמוי

על פי התגובות שלכם אני ישקול אם לחשוף אותו

:AR15: :bash::hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניורון מספקת מפרטי קבר. מחשבי המותג שלה הם מחשבים פשוטים מאוד הכוללים זכרון 128 SDR "מהיר", הארדיסק 5400 "מהיר", מסך 17 מאג "מהיר", לוח אם פשוט למדי ומעבד ברמה מסויימת. שלא נדבר על כרטיסי המסך הנעים מSIS 3D עד לפסגת הביצועים GF4 MX! המפרטים שלה הם כל חנות שכנותית ממוצעת רק שהיא מפרסמת אותם יותר. מה גם שהיא לא המחשב המתקדם בעולם או משהו כזה אלא סתם חברה קטנה הזכתה לשם בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחח לא מספיק שיש להם מחשבים חרא הם עכשיו מביאים מפרטים עם מערכת ההפעלה "המהפכנית" Lindows

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2545933,00.html

(תעתיקו את הכתובת כמו שהיא אם הלינק לא עובד)

הם מנסים להרוויח מכל המקומות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בואו ניקח לדוגמה את המארז שלהם מארז מצוין הוא מאורגן יופי

אבל היתרון הגדול שלהם הוא שאפשר לפתוח את המארז בלי להבריג

אין ברגים זה יתרון אך לעומת זאת המסך שלהם שווה לתחת רמה עלובה לחבר שלי יש בזה

במסכי ה LCD נגיעה קלה בצד על המארז של המסך ו המסך מהבהב אין אפשרות להגביה אותו

גדול ויש פה מלא פינות תופסות אבק פינות שאי איפר להגיע אליהם והכפתורים שווים לתחת לחיצות כל כך חזקות

והשיטה של פתיחת המסך כדי לפתוח את המסך פיזית את צריך מברג מיוחד שיש רק להם אם איבדת נדפקת

וכל החברה הענקית הזאת!!! סך הכל 3 חנויות ערד רמת גן תל אביב ועוד איזה מקום והמארז שלהם איזה מארז דפוק

ידית נשיאה יופי שימושי אז מה צריך לדפוק את המשתמש

מכסים את הכוננים שלהם יש מקום רק לשני כוננים ואי אפשר להשתמש בכפתורים המיוחדים שלהם כמו חיבור לאוזניות

ו הורדת וההלעת הקול אי גישה בגלל איזה פךסטיק מעצבן והכפתורים איזה דפוקים נתקעים בכל לחיצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא נקודות ופסיקים נועדו לחובבי השפה העברית או לאנשים שלא יכולים להבין את מחשבות הקורא האותה מידה אני יכול להתחיל לנקד

וזה ייקח לי שעות וחוז מזה הייתי בהתקף זעם

וכן היבואנים של ניורון זה eim

אני לא מבין מה הקטע שלהם כל כך הרבה פרסומות וסך הכול שלוש חנויות בכל הארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא נקודות ופסיקים נועדו לחובבי השפה העברית או לאנשים שלא יכולים להבין את מחשבות הקורא האותה מידה אני יכול להתחיל לנקד

וזה ייקח לי שעות וחוז מזה הייתי בהתקף זעם

ראית פעם ספר, מאמר, סתם קטע בעיתון או מכתב שלא כלל סימני פיסוק? נקודות ופסיקים הם חלק בלתי נפרד מהשפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...