עוזי כהן מת - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוזי כהן מת

Guy King

Recommended Posts

מה הקטע עם הכבוד למת ? זה שהגוף מת והגופה מרקיבה לא מעלה את פועלו של אדם. אם הוא היה מאעפן שניה לפני שהוא מת אז במותו לא נתווסף דבר. מספיק עם "יהי זכרו ברוך" אוטומטי על כל מי שנפטר. הכבוד הוא לחיים ולפועלם ולא לגופות. פתאום עוזי כהן הפך מפעיל ליכוד עבריין לקדוש. "אבל הוא עזר לי לבנות מרפסת..." אז יופי לך אבל בשביל רובנו הוא היה עסקן פולטי די דוחה שעם הסתלקותו לא נזיל דמעה (לא אמרתי נצהל)

כמובן שלמשפחתו זה אסון, אז שמשפחתו תבכה אותו. אבל אני?

מספיק עם הצדקנות, "איך עזב אותנו מגדולי הדור". היה והלך כמו רבים לפניו ורבים אחריו. המוות של סבא שלי השפיע עלי קצת יותר. לא הכרתם אותו וזה לא חשוב. אבל לדעתי הוא ראוי ליותר "יהי זכרו ברוך" מאשר כל פעילי מפלגה שעזרו למישהו לסגור מרפסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה טעויות אתם כותבים!

אני גר ברעננה מאז גיל 6 וכל מי שעשה את רעננה יפה ואת הפארק הוא בכלל זאב בילסקי!

הוא היה ראש העיר הכי טוב במדינה וטיפח את רעננה כל שנה, כולם אהבו אותו והוא היה בא לבקר את כל בתי הספר בעיר באירועים וכו' ולא היה מפסיד דקה, יש לנו משהו כמו איזה 15 בתי ספר כולל תיכונים יסודיים וחטיבות.

הוא היה נחמד והוא היה מקשיב לך אם היה לך מה להגיד ובא ולוחץ לך את היד וזה לא סתם יחסי ציבור, מלא אהבו אותו עד שהציעו לו להיות יושב ראש הסוכנות היהודית והוא עבר לשם ואז האלי כוהן הזה הגיע כממלא מקום וכשהוא הגיע פארק רעננה כבר היה מושלם לגמרי כבר כמה שנים טובות כולל האגם והאמפי החדש.

כל מה שהוא עושה זה לשים חצי מהמשפוחה שלו בממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדם טוב או לא אדם טוב זה לא משנה, האדם מת ועכשיו זה כבר אל משנה.

מי שכועס עליו, רוצה לקלל אותו וכו' - פה זה בהחלט לא המקום לעשות דבר כזה!

זה בדיוק כמו שלא תקלל את אבא שלך אחרי שהוא נפטר, גם אם הוא היה מתנקש סדרתי. מקסימום לא תבכה או שזה לא יחסר או יפריע לך. אבל אתה תשתוב ולא תלך ותקלל אותו או משהו.

אם מישהו מחפש לומר על מישהו אחר דברים רעים, ובעיקר אחרי מותו, זה ממש, אבל ממש לא הזמן ולא המקום. פשוט תשתקו, קצת טקט אנשים, קצת טקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...