עוזי כהן מת - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוזי כהן מת

Guy King

Recommended Posts

למה מי הוא היה?

סתם עוד איזה פוליטיקאי פושע שהתפרסם ע"י ארץ נהדרת.

באותה שעה שהוא מת, נפתר גם איזה זקן שהגיע זמנו, או תינוק שלא החזיק מעמד, או מישהו עם מחלה סופנית....

גם להם בטח היה לב "זהב" עם אישיות טובה, אבל סגן ראש עירייה שביצע הונאה מספר פעמים יותר חשוב לאנשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מי הוא היה?

סתם עוד איזה פוליטיקאי פושע שהתפרסם ע"י ארץ נהדרת.

באותה שעה שהוא מת, נפתר גם איזה זקן שהגיע זמנו, או תינוק שלא החזיק מעמד, או מישהו עם מחלה סופנית....

גם להם בטח היה לב "זהב" עם אישיות טובה, אבל סגן ראש עירייה שביצע הונאה מספר פעמים יותר חשוב לאנשים...

אותו פוליטיקאי עשה הרבה יותר בשביל רעננה מאשר אותו זקן יעשה ב-50 גלגולים. אז כן, הוא יותר חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא היה הדמות הכי פעילה בעיריית רעננה אם אני לא טועה.

חבריי מרעננה אמרו שהוא טיפל במהרה בכל פניות האזרחים אליו והיה אדם גדול. אגב, הוא זה שהכניס את ה"גונדולות" לאגם רעננה?

יהי זכרו ברוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדהים

אתה פשוט מדהים

בלתי יאומן

תופעה

אתה היצור היחיד שמצליח לעצבן אותי בכל אחד ואחד מהפוסטים האידיוטיים שלך.

הבנאדם הנוראי הזה היה אחד האנשים המרכזיים שפעלו לרווחת התושבים ברעננה, ועזרו לפתח את העיר בשנים האחרונות. החיים הפרטיים שלו ומה שהוא עשה זה דבר אחד, גם אם הוא גנב/העלים מס/מה שלא יהיה, הוא היה נשפט כחוק ומקבל עונש כמו כל אחד אחר.

אבל ההישגים שלו בצד החיובי והפעילויות שעשה לא אמורות להיעלם מהרקורד כ"כ מהר (אהמ אהמ ה "אגם" בפרק רעננה, ולמעשה כל פרויקט הפארק, שפעם נחשב לרעיון הזוי והיום הוא ריאה ירוקה גדולה בעיר)

"דברתי היום בדיוק עם מישהו שהכיר אותו אישית"

אוקיי, ו?

תגיד לי בבקשה-

כמה אנשים אתה מכיר שחושבים שאתה בנאדם נוראי, וכמה חושבים שאתה בנאדם טוב?

מהפוסטים שלך שקראתי עד עכשיו (ובעיקר הפוסט שמעל זה), אתה מצטייר לי כמו אידיוט יהיר שממהר לקפוץ למסקנות- זה לא בהכרח אומר שזה נכון.

אני מבקש שתלמד לשקול מילים לפני שאתה זורק אותן על דפי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...