סרט לדייט ראשון...? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרט לדייט ראשון...?

GbeTech

Recommended Posts

דווקא לדעתי סרט יכול להיות נחמד לשניכם, משאיר מספיק זמן לאינטרקציות (לפני אחרי ובהפסקה) אבל בלי הלחץ של למצוא כל הזמן על מה לדבר.

אבל למה אתם לא מחליטים ביחד איזה סרט לראות?

אני מסכים עם כל מילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^ היא בת פאגינג 15, איזה פאב יכניס אותה? מישמיש? ???

גם פאב בדייט ראשון זה לא מי יודע מה. רובם רועשים צפופים.

בית קפה אם אתה עצלן\גשום וקר לאללה בחוץ

טיול רגלי במקום יפה אם אפשר... דברים כאלה.

סרט זה רקוב. סרט זה אחרי שאתם מכירים כבר וסגורים על היחסים שלכם, הולכים להנות בסבבה. ואם אתה לחוץ איתה כל כך שאתה מחפש שעתיים לברוח ממנה, כנראה שאתה לא צריך לצאת איתה לדייט בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, בדייט הראשון יש כמה נקודות מרכזיות לאנשים שלא היה ביניהם משהו לפני הדייט [סקס לדוגמא]:

- מיקום: חייב להיות מיקום לא רחוק ולא מתסכל, אי ציות לכל זה יכול לגרום למחשבות כמו "באמת שווה לי להגרר עד לשם בשביל הבחור הזה?"

- פעילות: חייבת להיות פעילות כלשהי, ולא, אכילה זאת לא פעילות. בלי פעילות עוד תתקע במצב של "אין על מה לדבר.". כשיש פעילות אפשר לא לדבר, אבל עדיין להנות.

- אינטרקציה: מתקשר לסעיף שתיים, אסור שתהיה פעילות שמרכזת אותך ב-100% אליה, לדוגמא סרט מול סנוקר. בסנוקר אפשר לשחק, לדבר ולעשות עוד דברים. בסרט, רואים סרט ומשתינים. לסרט תלכו רק אם זה עם עוד כמה חברים וזה לא נחשב לדייט או אם אתם זוג נשוי.

בקיצור, אל תלך אליה לבית שלך בדייט הראשון אם לא עשיתם כבר סקס - זה יגרור מחשבות כמו "מה הוא מצפה שנעשה אצלו בבית..?" וכדומה.

לסרט גם אל תלכו, היא תהיה עסוקה בסרט ולא תהיה לה סיבה לחשוב אחרי הדייט ש"היה כיף והבחור הזה ממש מעניין".

באולינג, סנוקר וכל הירקות מתאימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כבר אמר שסנוקר לא יתאים. כי היא עדיין קטנה וההורים שלה גם לא יאהבו את זה.

באולינג נגמר דיי מהר..

סרט זאת אחלה אפשרות.. לפחות אפשר לדבר על משהו בהפסקה ואחרי הסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כבר אמר שסנוקר לא יתאים. כי היא עדיין קטנה וההורים שלה גם לא יאהבו את זה.

באולינג נגמר דיי מהר..

סרט זאת אחלה אפשרות.. לפחות אפשר לדבר על משהו בהפסקה ואחרי הסרט.

הפעילות אמורה להגמר דיי מהר. היא נועדה לשבירת קרח, ועיקר הדייט הוא מה שבא אחרי זה, כלומר, לשבת באיזה מקום נחמד, לטייל על הים\מקום אחר בסגנון.

בדייט ראשון מדברים, מכירים. מה זה אפשר לדבר בהפסקה ואחרי הסרט?

שמע מה אני אגיד לך... אולי בשביל חבר'ה בני 16 סרט זה כן טוב... למרות שאני בספק. הם לא ילדים קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק, אני רואה שהיום בשביל לצאת לדייט צריך תכנית מלחמה ו 5 יועצים אסטרטגיים...

אני מתנזר :kopfpatsch:

חחח ענק :lol:

אתם מתייחסים כאילו שתיקות מביכות זה הדבר הנורא מכל שרודף אותנו בלילות, וצריך להמנע ממנו בכל מחיר.

הלכנו לסרט, היה סרט חמוד, דיברנו קצת, כן, היה מביך, התיישבנו על ספסל באיזה גינה ואת השאר אתם יכולים לנחש ;)

לא היה דייט רע.

לדעתי הדבר שהכי קובע זה האנשים, לא מה שעושים. אם היא חסרת בטחון בצורה מוגזמת, משדרת ביישנות ותנועות גוף קפואות, אז לא משנה מה תעשו, יהיה תקוע ולא זורם... וההפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שכחתי לציין שאני בן 16 (כיתה י') והיא בכיתה ט'... כנראה 15 או 14 אם היא קטנה. [אתה לא יודע בת כמה היא?]

סנוקר קצת לא מקובל... ולא בטוח שהיא יודעת לשחק חח [זה כל הרעיון, ללמד אותה לשחק]

עזבו אנחנו נעולים על סרט..

ולפי דעתי אמלי כבר לא מציג ;)

תראו בבית ותראו good luck chuck

אחלה סרט, רעיון מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכן שאת בתור גיימרית תשמחי ללכת לסרט שכזה. אני בטוח שהרוב המוחלט של הבנות יעדיף ללכת לקומדיה וימצא בסרט פעולה שיעמום גדול.

אני די מסכים עם הדעה של DXM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...