איך אני מוכיח שAMD טובים מאינטל? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מוכיח שAMD טובים מאינטל?

naorai

Recommended Posts

יש לי דוד בן 30-35 לומד כרגע תכנות וטופס מעצמו :-X :-X,בכל מקרה בגלל התרגילים השיווקיים ומלוכלכים למחצה של אינטל הוא מאמין שאינטל טובים יותר :lol: :lol: :lol: אני צריך הוכחה חד משמעית ש יותר טובים

אם תמצאו איזה הוכחה חותכת עדיף מאוד שיהיה בעברית אני יודה לכם מאוד.

נ.ב חשוב שיהיה כתוב פתרו את בעיית החימום ביחס לאינטל

תודה רבה רבה רבה לכולם ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי, איך שאתה מדבר ניראה לי כאילו הבן-דוד שלך מבין יותר ממך!

אינטל וAMD שוות כמעט ולחלוטין במחירים ובמעבדים!!!!!

AMD בפירוש לא יותר טובה מאינטל! וגם כהפך!

מעבדי עדיין מתחממים יותר מאינטל אבל המעבדים שלה יכולים "לסבול" רמת חום גבוהה יותר ככה שזה לא משנה!

קיצר, תגיד לבן-דוד שלך שהם שווים בביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס ל

www.tomshardware.com

תכנס למבחני הביצועים בנושא . שם תעביר ישר לבנצ'מארק ותסתכל על הגראפים. ואז כשאתה מתסכל על הבדלי הביצועים (לטוב ולרע) תסתכל במקום אחר על הבדלי המחירים וכך תבדוק מי יותר משתלם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עוזר לו, כי במבחנים מסויימים הפנטיום לוקח ובמבחנים מסויים האת'לון.

הוא אמר הוכחה "חד משמעית" , ואמרתי לו שהוא טועה כי אין כזה דבר חד משמעית, כי זה פשוט לא כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עוזר לו, כי במבחנים מסויימים הפנטיום לוקח ובמבחנים מסויים האת'לון.

הוא אמר הוכחה "חד משמעית" , ואמרתי לו שהוא טועה כי אין כזה דבר חד משמעית, כי זה פשוט לא כך...

אין דבר כזה חד משמעי, גם אין דבר כזה "טוב יותר". השאלה היא טוב במה? בביצועים ביחס למהירות? בטכנולוגיות הנתמכות? יש דבר כזה מי יותר משתלם. אם המעבדים של מציגים אותם ביצועים אבל עולים פחות אז הם משתלמים יותר, אם פעם זה ופעם זה אז זה תלוי. העולם הוא לא שחור לבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מוכיח , כי אי אפשר להוכיח. גם כאן התשובות לא חד משמעיות, ה AthlonXP1700 יותר טוב מ ה P4 1.7GHz (בעיקר בישומי מולטימדיה למען האמת), אך עם זאת זה לא תקף על ה Athlon XP 3000+ שפחות חזק מה P4 3.06GHz.

מה שכן אפשר לעשות זה להדגים מקרה ספיציפי - כלומר להוציא נתוני ביצועים על מערכת מסויימת מבוססת כנגד מערכת אחרת מבוססת . ושוב מדובר רק במערכת ספיציפית, כך שתשובה חד משמעית וכוללנית כמו שאתה מנסה להשיג אתה לא תצליח להשיג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבחן האמיתי להוכחה ש- יותר טוב מפנטיום.

פשוט כך מעבד ומעבד P-4 , שים אותם במאזניים , כמו של בית משפט , (בשוק יש הרבה כאילו יותר פרמיטיביים) ותבדוק מי שוקל יותר. בד"כ מי ששוקל יותר מכי יותר טרנזיסטורים ולכן הוא יותר טוב.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבחן האמיתי להוכחה ש- יותר טוב מפנטיום.

פשוט כך מעבד ומעבד P-4 , שים אותם במאזניים , כמו של בית משפט , (בשוק יש הרבה כאילו יותר פרמיטיביים) ותבדוק מי שוקל יותר. בד"כ מי ששוקל יותר מכי יותר טרנזיסטורים ולכן הוא יותר טוב.

:lol:

פישששששששש שיטה טובה איך שני החברות הגדולות האלה פיספסו את ההזדמנות להתעלות אחת על השניה בקלות ובמקום זה הם משקיעים הון בלשפר את הטכנלוגיה כשהפתרון הוא פשוט הרבה יותר פשוט קל וזול !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו האמת אני יודע שAMD לא לוקח בהכל ואני יודע שצריך למדוד דגמים מסוימים וכל מה שכתבתם כאן הוא נכון ויפה מאוד ואני מסכים איתכם אבל

למה אתם חושבים שזה משנה לי שAMD פחות טובה מאינטל בכמה דברים\מקרים?

אני רק רוצה להוכיח לו משהו זה לא אומר שזה חייב להיות אמיתי\מדויק\לא מפוברק וכו...

אני רק רוצה לנצח בוויכוח הזה אחת ולתמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, קצת יותר רציני.

כמו שעומרי אמר - אין תשובה חד משמעית. אבל ! קיימים בשוק הירחונים המגאזינים והעיתונים , אין ספור השוואות ובדיקות של מעבדים עם פלטפורומות. לדוגמא אני מכיר השוואות רבות העוסקות בפילטרים של פוטושופ. התוצאות נעות בין שני הפלטפורומות והמעבדים. אי אפשר להגיד-"חברת " יותר טובה מאינטל ולהפיך. הכל אינדיבדואלי והכל מאוד ספציפי לעבודות המשתמש.

אפשר להסביר את השינוי במהירויות השעון כשימוש בצינורות עיבוד מידע (Pipeline) רבות (ב-AMD) על חשבון מהירות שעון של מעבד.

עכשיו כל מה שנשאר לעשות הוא פשוט לבדוק את המעבד עם לוח הוגן לשימושו הפרטי והמאוד ספציפי של הלקוח.

בנוסף , רוב הזמן, חברת , מציגה את גרף ביצועים- מחיר הטוב ביותר. כמובן אנליסטים בכירים מחשבים ומעבדים את המידע הרלוונטי עבור כל מבחן ומבחן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...