במה חטאתי שזה מגיע לי? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במה חטאתי שזה מגיע לי?

Judas Iscariot

Recommended Posts

הייתי אומר שזה מגיע לך בגלל שהסגרת את ישו.

אבל זה ספאם נטו, אז אני אנסה להיות מעיל:

כשאני הייתי בתיכון, גם הכריחו אותנו לקרוא ספר גרוע כולשהו, וחצי כיתה התקוממה נגד זה והמורה הסכימה שנקרא ספר אחר במקום.

(בדרך כלל יש אלטרנטיבה לכול ספר שלומדים, במקרה שלנו כיתה אחרת קראה את הספר השני, אז היה לנו טיעון חזק)

תבדוק אם לעוד אנשים יש בעיה עם הספר, אפילו בבית ספר אפשר להפעיל קצת דמוקרטיה לפעמים.

(או כוח, תקרא לזה איך שאתה רוצה, במקרה הכי גרוע ישעו אותך, ולא תצטרך לקרוא את הספר בכול מקרה ;))

גם אני למדתי שצריך להרים קצת את הקול וממלאים לך את כל הבקשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אוי אוי

תאמינו לי שהרבה אנשים לפניכם הצליחו לסיים תיכון. זה שישבתם חודשיים בבית זה לא תירוץ לבכות עכשיו

חוץ מזה שבנושא ספרות, בבגרות צריך לבחור 3-4 נושאים מתוך 5. אני מראש החלטתי שאני לא לומד סיפורים קצרים וחסכתי לי שעות של קריאת סיפורים מייגעים וסיכומים שקריים.

תחום השירה בכלל היה להיט כשבשאלה עם שיר פתוח בחרתי את "גם בשדה הקרב" - שיר של יהודה עמיחי של 5 שורות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שבנושא ספרות, בבגרות צריך לבחור 3-4 נושאים מתוך 5. אני מראש החלטתי שאני לא לומד סיפורים קצרים וחסכתי לי שעות של קריאת סיפורים מייגעים וסיכומים שקריים.

זה בדיוק מה שאני עשיתי, כל כך משעמים כל הסיפורים האלה ,הכי טוב לבחור את כמה שירים וספר,

אני לבגרות למדתי 5-6 יצירות בסך הכל ,ואם אני לא יש לי 82 סופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה לקרוא.

אין לי בעיה בכלל עם ספרות, בתור מישהו שגם כותב בעצמו(שירים וסיפורים קצרים), אני מאוד אוהב לקרוא, ואני מאוד אוהב ספרות.

גם חלילה אין לי בעיה להתבטא כמו שצריך במבחן/בגרות, ולכן אין לי צורך "ללמוד הרבה מילים מהמילון שאף אחד לא שמע עליהם".

הבעיה היא הספר הזה, הספר המעצבן והנוראי הזה, כמה פוסט מודרניזם בכריכה אחת, זה פשוט עינוי.

מה ז"א יש אפשרויות? אני יכול בכלל לא להיבחן בבגרות על "כל החיים לפניו"? איך ומה? דברו אליי! :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...