רון פול: להפסיק את הסיוע לישראל - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רון פול: להפסיק את הסיוע לישראל

00000

Recommended Posts

אין לי מושג איך אתה לא מצליח להבין מה יקרה אם אנחנו נצטרך להתמודד לבד מול האויבים שלנו.

יש רק שני צבאות במזה"ת שהכוח שלהם מתחיל להשתוות לשלנו - ושניהם ממומנות על ידי ארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא רק, הבעיה היא עצם המדיניות הבדלנית, היא מסוכנת לעולם ולארה"ב, בגללה מלחה"ע השנייה הייתה כה טרגית, כנ"ל הראשונה.

בסופו של דבר אנשים יחפשו את ארה"ב גם אם הם לא יתנו וכסף לאף אחד, בגלל אורח החיים הקפיטליסטי וה"אנטי דתי" כביכול המנוגד לדת המוסלמית... איזו נוכחית צבאית אמריקאית הייתה במזרח התיכון לפני 11 בספטמבר?! רון פול ידידנו אומר שזה בגלל מלחמת המפרץ הראשונה... כמה מטומטם אפשר להיות?

בסיסים במדינות רבות?

תמיכה במשטרים אפלים?

תמיכה בקבוצות טרוריסטים?

עוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רק שני צבאות במזה"ת שהכוח שלהם מתחיל להשתוות לשלנו - ושניהם ממומנות על ידי ארה"ב.

ו...? חשבת אולי שהצבאות האלה לא היו ממומנים ע"י ארה"ב מלכתחילה אם היא לא הייתה לצדנו? או שהצבאות האלה בכלל לא יצאו נגדנו בשום תרחיש? חשבת אולי שבלי ארה"ב לצדנו לא היה לנו את הצבא שיש לנו היום?

לא הבנתי לאן אתה חותר.

קשה לי להאמין שבאמת ובתמים אתה לא מצליח לראות למה בדלנות מצד ארה"ב תעשה לנו רק רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדעו שארצות הברית מימנה והיכשירה את אוסאמה בן לאדן

מיתוך ויקי

ב-1979 הגיע בן לאדן לאפגניסטן והצטרף ללחימה נגד הפלישה הסובייטית לאפגניסטן. לאחר נסיגת הסובייטים, הפנו בן-לאדן ותומכיו את מלחמתם נגד ארצות הברית ונגד בעלות בריתה במזרח התיכון.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%95%D7%A1%D7%90%D7%9E%D7%94_%D7%91%D7%9F_%D7%9C%D7%90%D7%93%D7%9F

פלישה הסובייטית לאפגניסטן

ה?CIA האמריקאי תמך במורדים וסיפק להם אימון ונשק מתקדם, כולל טילי נ"מ מדגם "סטינגר" שהפילו מסוקי קרב סובייטיים רבים. השווי המוערך של עזרה זו נאמד בכ 2.1 מיליארד דולר. גם פקיסטן וסין הושיטו עזרה למורדים בנשק, אימון ומימון בשל אינטרסים שלהן להחלשת ברית המועצות. מלבד העזרה ממדינות אלו, הגיעו אלפי מוסלמים מרחבי העולם לעזרת המורדים האפגנים, שכינו עצמם "מוג'הידין" וראו את מלחמתם כג'יהאד. ניצחון המורדים במלחמה גרם למוסלמים בעולם

לסבור כי דת האסלאם היא שנצחה את מעצמת-העל הקומוניסטית-אתאיסטית.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%9C%D7%97%D7%9E%D7%AA_%D7%90%D7%A4%D7%92%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%9F_%28%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%AA_%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%A6%D7%95%D7%AA%29

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדעו שארצות הברית מימנה והיכשירה את אוסאמה בן לאדן

מיתוך ויקי

ב-1979 הגיע בן לאדן לאפגניסטן והצטרף ללחימה נגד הפלישה הסובייטית לאפגניסטן. לאחר נסיגת הסובייטים, הפנו בן-לאדן ותומכיו את מלחמתם נגד ארצות הברית ונגד בעלות בריתה במזרח התיכון.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%95%D7%A1%D7%90%D7%9E%D7%94_%D7%91%D7%9F_%D7%9C%D7%90%D7%93%D7%9F

פלישה הסובייטית לאפגניסטן

ה?CIA האמריקאי תמך במורדים וסיפק להם אימון ונשק מתקדם, כולל טילי נ"מ מדגם "סטינגר" שהפילו מסוקי קרב סובייטיים רבים. השווי המוערך של עזרה זו נאמד בכ 2.1 מיליארד דולר. גם פקיסטן וסין הושיטו עזרה למורדים בנשק, אימון ומימון בשל אינטרסים שלהן להחלשת ברית המועצות. מלבד העזרה ממדינות אלו, הגיעו אלפי מוסלמים מרחבי העולם לעזרת המורדים האפגנים, שכינו עצמם "מוג'הידין" וראו את מלחמתם כג'יהאד. ניצחון המורדים במלחמה גרם למוסלמים בעולם

לסבור כי דת האסלאם היא שנצחה את מעצמת-העל הקומוניסטית-אתאיסטית.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%9C%D7%97%D7%9E%D7%AA_%D7%90%D7%A4%D7%92%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%9F_%28%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%AA_%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%A6%D7%95%D7%AA%29

מהר, שלח את זה ל-CNN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שהצבאות האלה בכלל לא יצאו נגדנו בשום תרחיש?

עד שתיהיה הפיכה באחת המדינות האלה כמו שהייתה נגד שלטון השיח ביאראן.

חשבת אולי שבלי ארה"ב לצדנו לא היה לנו את הצבא שיש לנו היום?

ישראל היא מדינה מאוד עשירה בזכות עצמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל היא מדינה מאוד עשירה בזכות עצמה...

ו...? מה שאמרת לא מחזק ולא מחליש את הטענה שיש לנו את הצבא שלנו הרבה תודות לארה"ב.

עד שתיהיה הפיכה באחת המדינות האלה כמו שהייתה נגד שלטון השיח ביאראן.

אני מסתכל על התמונה כיום, ולא רואה אותנו מתמודדים מול מה שאנחנו צריכים להתמודד בלי ארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MGS הציניות היא כי הבאת משהו לא קשור, שכולם כבר יודעים.

וIIB למה אתה ממעיט בחשיבות של 3 מיליארד דולר שמגנים עליך ועל המשפחה שלך? סכום עצום שמהווה יותר מ5% מתקציב הבטחון ובלעדיו יהיו כל שנה יותר הרוגים ישראלים ופחות הרתאה מול האויבים שלנו שצמאים לדם שלנו.

למה להתאכזר לעצמך? גם אם זה היה הדבר הכי נורא בשביל ארצות הברית, תשמח שזה עוזר לך. לחיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האינטרס של צריך להיות התנתקות הדרגתית מארה"ב. אנחנו לא באמת צריכים את הסיוע האמריקאי, ואפשר בהדרגתיות להקטין אותו.

ממש לא נכון!,

אני מאמין כי בלעדייהם,

אם הממשלה שלנו היתה צריכה להחליט לבד,

היינו עכשיו במלחמה.

אני מאוד שמח שארה''ב היא בעלת בריתנו,ואני מקווה שהיא תמשיך להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וליאני בצרות

ובזירה הרפובליקנית גם ראש עיריית ניו יורק לשעבר, רודי ג'וליאני, בצרות. העיתון "דיילי ניוז", היוצא לאור בניו יורק, דיווח בסוף השבוע כי בכירים במטה הבחירות של ג'וליאני לא קיבלו החודש משכורות - סימן נוסף לכך שג'וליאני יעשה בפלורידה את המאמץ האחרון שלו לא להיפלט מהמרוץ לנשיאות.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3493241,00.html

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נכון!,

אני מאמין כי בלעדייהם,

אם הממשלה שלנו היתה צריכה להחליט לבד,

היינו עכשיו במלחמה.

אני מאוד שמח שארה''ב היא בעלת בריתנו,ואני מקווה שהיא תמשיך להיות.

דיברתי על הסיוע הכספי המיותר שרק פוגע בנו. לא דיברתי על ברית הגנה (שבכלל לא קיימת באופן רשמי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...