שתי שאלות בעניין אוברקלוקינג - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי שאלות בעניין אוברקלוקינג

SUB-ZIRO

Recommended Posts

קודם כל אני חשד בעניין הזה לכן יש לי שתי שאלות של מתחילים

1 אם אני מחבר מאווררים למחשב אז הטמפרטורה תרד ומה עם המהירות נתונים תגדל גם בהתאם או שצריך לשנות הגדרות מסויימות?

2 אם כן צריך לשנות איפה משנים? הבנתי שזה צריך להעשות דרך הביוס אבל תחת איזה קטגוריה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני חשד בעניין הזה לכן יש לי שתי שאלות של מתחילים

1 אם אני מחבר מאווררים למחשב אז הטמפרטורה תרד ומה עם המהירות נתונים תגדל גם בהתאם או שצריך לשנות הגדרות מסויימות?

2 אם כן צריך לשנות איפה משנים? הבנתי שזה צריך להעשות דרך הביוס אבל תחת איזה קטגוריה?

אוקי. אני גם לא הכי מבין בזה אבל זה דיי ברור..

אוקי אתה מחבר מאווררים מהירים יותר שמקררים טוב יותר, זאת אומרת יש לך אפשרות להגדיל את מאמץ המעבד או איזה חלק שאתה רוצה. בהתאם .

ככל שיותר קר יותר טוב. (לא קיפאון) :P , ככל שהרכיב מתאמץ יותר הוא לוקח יותר חשמל וכך הוא גם מתחמם יותר. בגלל זה המאווררים המקררים יותר טוב יספקו לך יותר אפשרויות.

כדי להגדיל את מאמץ המחשב , אתה צריך להכינס לביוס (עם הפעלת המחשב יופיע חלון תלחץ DEL) תיכנס לביוס. עכשיו כל יש לו ביוס שונה. מה שגורם לכך שלא תהייה תשובה ברור בנושא. אז אתה צריך לחפש. זה יהיה קשור ל FREQUENCY. אם תזהה יהיה משהו בזה, כתוב מספרים בדרך כלל בסביבות ה130. שאם אתה לוחץ אנטר עליו לא יקרה דבר. אתה צריך לרשום את המספר במקלדת. וזה ישנה. תעלה את זה לאט לאט נגיד זה על 133 תעלה את זה ל143, תשמור.

ואז תיכנס שוב לDEL ותבדוק את הטמפרטורה של הCPU. (עדיף לבדוק לפני ואחרי) עם הפעלת הוינדוס תיכנס למאפייני מערכת תבדוק אם הGHZ עלה.

אל תגדיל יותר מידי זה יכול לשרוף את המערכת. OC זה סיכון.

אני מזכיר שוב. אני לא הכי מבין בזה.. פשוט גם אני עשיתי את זה וראיתי תוצאות מדהימות במהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להעליב אף אחד אבל לשניכם אין מושג על מה אתם מדברים.

אני מציע לכם לקרוא טוב טוב מדריכים בנושא ולשקול אם אתם מספיק מבינים

לפני שאתם מתחילים להתעלל במחשב. חבל מחשב זה לא מעט כסף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...