עם מישהו פיספס: "עכשיו זה רשמי: נשים והומואים נוהגים פחות טוב" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עם מישהו פיספס: "עכשיו זה רשמי: נשים והומואים נוהגים פחות טוב"

IG

Recommended Posts

בוואלה לא מזמן היתה כתבה הפוכה, אך שם לא התייחסו לכיוון.

בכתבה אחרת ראיתי כי במבדק שנערך נמצא כי מרבית התאונות הקטלניות בוצעו

על ידי שני מכוניות בהם נהגו גברים-כ75%. לעומת זאת נמצא כי מכלל התאונות-כולל קטלניות

נגלה כי %60 בוצעו על ידי נשים נתון מפתיע ביחס לכך שאת מרבית התאונות הקטלניות עשו גברים.

אך לא כך הדבר, למעשה נגלה כי לרוב בנסיעות בין עירוניות הגבר נוהג ולא האישה, לעומת זאת בעיר זה מתחלק חצי-חצי, ובעיר

ישנן יותר תאונות (לא קטלניות עקב המהירות הנמוכה) מאשר בבין עירוני.

מסקנה?

וחוץ מזה, כמו בכל כתבה עיתונאית הכותרת מופרזת לחלוטין, כולה גילו שלגברים קל יותר למצוא מקום לעומת נשים.

ניסויים כאלה כבר בוצעו, ונגלה אותו דבר, בנות מסתמכות על פי אזורים שקל לזהות אותם, בעוד גברים רואים את התמונה

הכללית וכך מנווטים.

*הנתונים מבוססים על הזכרון שלי, יכול להיות שישנם טעויות קירטיות באחוזים ועלול להתברר כי האחוזים הפוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסקנה מהחלק הראשון זה שנשים נוהגות בצורה גרועה באופן קיצוני...

לגבי הכבישים הבין עירוניים- אז זה כי נשים בקושי משתלבות בכלל בתנועה (נוהגות לאט מאוד) וכשגבר רואה אישה מאחורי ההגה הוא נזהר הרבה יותר (הפחד שהיא תעשה משהו בלתי צפוי לחלוטין, כגון להחליף 4 נתיבים בלי לסמן או לבדוק אם יש מכוניות אחרות בכביש...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבריטניה אין זקנות שהציצי שלהן תקוע ב2 ו10 של ההגה והן נוסעות על 20 בצד שמאל ;D

אני לא מבין מה הקשר, לדוגמא ההומואים,אין להם אגו? להיות הומו זה כולה העדפה מינית, לא כל ההומואים רגישים ומתנהגים כמו בנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל גם אם תראה ערס נוהג אתה תוכל להסיק את המסקנה הזו.

תאכלס... אבל הם סתם זו*ות ששמים ז על כל העולם...

ובבריטנייה, למזל כל העולם, אין (הרבה) כאלה

בבריטניה אין זקנות שהציצי שלהן תקוע ב2 ו10 של ההגה והן נוסעות על 20 בצד שמאל ;D

אני לא מבין מה הקשר, לדוגמא ההומואים,אין להם אגו? להיות הומו זה כולה העדפה מינית, לא כל ההומואים רגישים ומתנהגים כמו בנות.

בגלל זה התוצאות של ההומואים היו דו ערכיות... כתוב שם שחלק התנהגו כמו נשים וחלק כמו גברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.רוב התאונות קורות בכביש עירוני.

ב.אני מאמין שרוב הנשים אחראיות לתאונות האלו,תאונות לא קטלניות.

ג.נשים לא יודעות לחנות ואם אתה בא לרכב ורואה שקע בטמבון רוב הסיכויים שזו בחורה,לא שאני אומר שכל הגברים חונים טוב,אבל הרוב המוחלט ממה שאני רואה בכביש הן נשים.

היתי במקס ברנר בהרצליה אחת עשתה חניה ,נכנסה ברכב מאחוריה ולא השאירה אפילו פרטים .

ד.אין פלא שאנחנו אחראיים לתאונות בכביש בין עירוני,לא מזמן נסעתי בגהה ונסעה לפני אחת היא נסעה על 60 בכביש של 90,ודפקה ברקס באמצע הכביש,מזל שלא היה אף אחד מאחורי,אנחנו עושים את התאונות,הנשים הן הגורם.

אני לא שובניסט ואני יודע טוב מאוד שיש נשים שנוהגות טוב כמו אחותי למשל.

אבל הנשים רוב הזמן לא מרוכזות בנהיגה ועושות 1001 דברים אחרים באמצע,יש גם גברים שנוהגים זוועה אני לא מכחיש.

ראיתי אישה נוהגת בזמן שהיא קוראת עיתון,עוד אחת מתאפרת ,אחת מדברת בטלפון ואחת אוכלת!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם בפקק בגהה ראיתי מאחורי אישה שהפכה את האוטו שלה למשרד

על ההגה יש מסמכים והיא בדיון סוער בטלפון.

מייד החלפתי מסלול ומזל בגלל שכמה דקות אחרי זה היא נכנסה באוטו שלפניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקישור שהובא מעלי צודקים לחלוטין - מבלי להכנס למה נכון או לא, אפשר לראות מהביצוע של המחקר חוסר מקצועיות מחריד שפשוט גורם לכך שאפשר להפריך אותו ע"י אלפי סיבות שונות, מה גם שיש סתירות בתוכו - כל המחקרים עד כה, ואפילו סריקות של פעילות מוח מראות בבירור שנשים הן דווקא אלו שיותר טובות בזיהוי חפצים חבויים בעוד שהגברים דווקא הם אלו שזוכרים פרטים.

מה גם שכל מחקר גנטי שבוצע לגבי הומואים, מראה בבירור שמבחינה מוחית הומואים נהנים מהטוב שבשני המינים בלי החסרונות (זה משיחה עם אחד מהמובילים בתחום באוניברסיטת ת"א).

אני אישית מאמין לחלוטין שמבחינה טכנית נשים נוהגות נורא - זה אפילו מסתדר מצויין עם העובדה שבעוד שבאלפי שנים שהמין האנושי התפתח הגברים היו הציידים, אנשי מלאכה, אנשי וממציאים - זה רק ב50 שנה האחרונות שנשים התחילו להכנס לתחומים האלו מה שדה פקטו מגדיר אותן נחותות אבולוציונית בתחומים האלו מגברים.

הבעיה שהמחקר הזה לא מוכיח שומדבר ואני בספק מאוד אם המבצע שלו נושא תואר כלשהוא מאחר ותלמיד תיכון יודע לבסס מחקר טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקישור שהובא מעלי צודקים לחלוטין - מבלי להכנס למה נכון או לא, אפשר לראות מהביצוע של המחקר חוסר מקצועיות מחריד שפשוט גורם לכך שאפשר להפריך אותו ע"י אלפי סיבות שונות, מה גם שיש סתירות בתוכו - כל המחקרים עד כה, ואפילו סריקות של פעילות מוח מראות בבירור שנשים הן דווקא אלו שיותר טובות בזיהוי חפצים חבויים בעוד שהגברים דווקא הם אלו שזוכרים פרטים.

דווקא אני זוכר מחקרים שמוכיחים את ההפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה במחקרים זה שבד"כ הם ממומנים ע"י בעלי אינטרסים + הבעיה הטיבעית של יותר מידי משתנים בשבל לשלוט בהם שהופכים אותם ללא אמינים.

באופן כללי ממה שהצליחו ללמוד מניתוח של המוח על הבדלים בין נשים לגברים הם דברים כמו:

לנשים יש חוש ריח מפותח ב50% מגברים - אם תהיתם למה אלו תמיד הנשים שמפריע להן ריחות לא נעימים.

לנשים יש ראיה יש חדה לפרטים ויכולת למצוא הבדלים בתוך סצנות עמוסות פרטים.

לנשים אין חלק במוח שאחראי על ראיה תלת מימדית - אם ניקח למשל חלק טטריס תלת מימדי לנשים יהיה הרבה יותר קשה לדמיין סיבוב של החלק 90 מעלות ימינה ו45 מעלות פנימה (לתוך המרקע).

נשים מוצאות את עצמן במרחב ע"י שימוש בנקודות ציון כמו - פנה שמאלה במכולת של אבי, בעוד גברים זוכרים אמות מידה - פנה ימינה 100 מטר אחרי הרמזור.

זמן התגובה של נשים ארוך יותר משל גברים.

נשים טובות יותר במצבי לחץ מתמשכים - משבר שנמשך 24 שעות או יותר בעוד שלרוב קופאות במצבי לחץ מהירים - מצבי חירום - השניות שאחרי תאונה או פיגוע למשל.

הרשימה ממשיכה (חלק מהדברים מופעים בכתבה) אבל אלו סוג הדברים שניתן לומר עליה היום בוודאות שישנו הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...