עזרה עם קניית מסך חדש והבהרה בנושא בבקשה. 1200-1300 שח. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם קניית מסך חדש והבהרה בנושא בבקשה. 1200-1300 שח.

Black-Eagle

Recommended Posts

קודם כל, רציתי לציין שקראתי את כמעט כל ההסברים, המדריכים שלכם על מסכי LCD, למדתי המון החכמתי, ובאמת עבודה מעולה למי שכתב אותם ובכלל לכל הפורום על המקצועיות, האדיבות והעזרה הרבה שניתנת פה.

עקבתי אחרי מספר דיונים של אנשים שמחפשים מסכים כמו שלי, רק נקלתי במשהו שקצת מציק לי.

כיום יש לי מסך 17 אינץ' Flatron L1730S של כמובן. המסך נקנה לפני שלוש שנים (+-) ושירת אותי נאמנה, ללא ספק לא היו לי אף בעיות איתו, לא פיקסלים שרופים, לא בעיות צבע, הכל פרפקט. (לפחות לעין שלי).

אני בעיקר גולש באינטרנט ומשחק. והמסך עשה את העבודה שלו, ובאמת אני נהנה מאוד ממנו.

ככל שאני מבין, הפאנל של המסך הוא TN ואם כך, האיכות של המסך הזה היא לא הכי טובה (במילים יפות), אבל כאן נוצרת לי הבעיה.

אני מעוניין לקנות מסך 19 אינץ' למשחקים, סרטים,וורד ולעבודה באינטרנט, לא עריכה גראפית או משהו בסגנון הזה.

אני חושב על רחב, אבל גם כאן אני בדילמה ואני מניח שאת הפתרון לה אני יצטרך פשוט לראות בחנות בעין ולהחליט מה יותר נוח לי.

השאלה שלי והבעיה שעליה דיברתי היא, איזה מסך אתם ממליצים לי לקנות במחיר של 1200-1300, אני מבין שכל המסכים בתחום הזה הם TN ושאתם לא אוהבים אותם,

אבל עד היום המסך שלי הוא TN והוא שירת אותי כלכך טוב, אין לי מריחות במשחקים, אין לי פינות חשוכות, אין לי את כל הבעיות שבכתבות ובתגובות נטענו שיש למסכים הללו. מאז שקראתי פה דברים, אני נורא חושש מהבחירה של המסך למה אני מקבל את הרושם שתוך שבוע יהיו בעיות.

ודווקא המסך הנוכחי שלי הוא ההפך המוחלט.

כמו כן, כל העניין עם והפאנלים שלהם שיגע אותי כלכך שהחלטתי שאני לא חושב על אפילו.

שמעתי ממספר אנשים בעלי מסכי עם פאנל TN ומי יודע איזה יצרן, שהם מאוד נהנים ממנו.

אם כך, איפה אני טועה? האם אני סתם לא שם לב לדברים הללו? האם באמת יש לי לחשוש ממסך סמססונג או TN?

המסך שלי הוא TN ובאמת שהוא טוב מאוד.

ולשאלה המרכזית

איזה מסכים(כרגע גם רחבים, וגם רגילים) אתם ממליצים במחירים של 1100-1300? (לצערי איו תוספת זה המחיר)

אשמח על הסברים ועזרה.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה להבחין בבעיות שיש למסכי TN

אתה צריך ליראות קודם כל מסכים אם פאנל איכותי

יכולים להגיד לך הבדלים מהיום למחר

ויש מספיק הבדלים

אבל בלי ליראות בעניין אתה לא תבין כמה משמעותי ההבדל

בנוגע למחיר

התקציב שלך קטן ככה שאין לך ברירה אלה לקנות מסך TN וגם לא מהטובים יחסית של הTN

ולי אין המלצות ספציפיות בתחום הזה של המחיר חוץ מלשקול CRT במקום LCD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...