מה הסיבה שלך לאהבת ישראל? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הסיבה שלך לאהבת ישראל?

Jules Winnfield

Recommended Posts

6 מגה יהודים? מה הקשר? נדפקתם עם המחשבים אה? :bash:

אחי מה שהיה באירופה זה בגלל אדם אחד מטורף שרצה לאמלל את כל העמים ולאו דווקא היהודים. אל תשכח שמתום מלחה"ע ה-2 נהרגו יותר יהודים ב"מולדתם" מאשר ב"גלות".

יהודי זה קודם כל דת. מכיון שאני לא דתי ולא מאמין באלוהים אזי אני לא רואה עצמי כיהודי אלא כאזרח העולם. גישה זו היא נפוצה יותר ויותר בעולם. כשאתה מגדיר את עצמך כיהודי אתה בעצם אומר שאתה עליון משאר העמים. מישהו פה חושב עכשיו על היטלר?

וגם אם תגיד שטויות לגבי אנטישמיות זה גם לא נכון. יש גם שנאה נגד שחורים באמריקה ולא חסרים עדויות ששוטרים היכו שחורים רק בגלל שהם שחורים. נו אז מה? מגיע להם מדינה? :nono:

ומה תעשה כשיהיו, ויהיו, 25% ערבים ו-20% חרדים? אני אגיד לך מה יהיה: אסור לנסוע בשבת, לבנות אסור ללבוש מיני, לבנות אסור לשיר בפומבי, ביטול השתתפות בתחרויות מלכת יופי, העלאת מיסים, צנזורה על תוכניות ופרסומות "לא מוסריות" כאשר ההגדרה של מוסרי תהיה קרובה יותר ויותר לאיראן

מגה מציין מליון גם בלי קשר למחשבים.

חוץ מזה אפשר לראות ב M קיצור של מליון, לאו דווקא של מגה.

שום אדם מטורף לא יכול להרוג 6 מליון אנשים לבד.

עצוב מאוד שאתה חושב שלכל האנטישמיות אחראי בן אדם אחד.

אני מסכים עם זה שיהודי זו קודם כל דת.

אבל האנטישמים אינם חושבים כך. בשואה הרגו אף אנשים שהמירו את דתם.

ואני לא רואה את עצמי כ"עליון" מאף עם אחר, אני לא יודע מאיפה הבאת את זה. אשמח אם לא תוציא לי מילים מהפה.

בתור ישראלי, כן, אני חושב שאני יותר טוב. לגיטימי לדעתי. עדיף מלהיות עלוב נפש שכל הזמן מסתכל על ארה"ב.

השחורים ה"אפרו-אמריקאים" לא רוצים מדינה משלהם, הם רוצים להיות אמריקאים. לכן אני לא מבין את הדוגמה.

כבר יש הרבה דתיים במדינה. קודם כל, לא כולם חושבים שצריך להגביל את חופש הדת של החילונים.

שנית, בשביל זה החילונים צריכים להתחיל להצביע למפלגות כמו שינוי שדוגלות בחופש מדת וחופש לדת.

בסופו של דבר, אמנם יש הרבה חילונים במדינה שיש להם זיקה מסוימת לדת, אבל אף אחד לא יביא לחרדים ליצור פה כפיה דתית מעבר לסטטוס קוו שכבר קיים (וכן , גם הוא מעבר למה שלדעתי צריך להיות, אבל זה לא משנה).

בנוגע לערבים, אתה צריך להתרענן.

כנראה שרוב הערבים הרבה יותר משכילים ונאורים ממך, לפי מה שאתה כותב פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...