שמועות בעולם החומרה : חמור מאד - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמועות בעולם החומרה : חמור מאד

maphisto

Recommended Posts

היום נחרדתי לשמוע כל בכל מיני מקומות שחנות מסויימת מפרסמת שהיבואן של קורסייר ושל טרמלרייט (THERMALRIGHT )

נעלמו \פשטו את הרגל !!!

ברצוני לומר לכל אנשי האתר שזה הקשקוש הגדול ביותר ששמעתי ואין ליחס אליו חשיבות !

אני מבקש קודם כל שאתם שומעים את זה לתקן את האדם שאמר לכם את זה (בעצבים ).

בנוסף לכך אותה חנות החליטה שאין יותר צורבי לייט און בארץ וגם שם אותו יבואן חדל מהיבוא !

שוב קישקוש גדול ,אין שחר לדברים .

אין אפילו לא קמצוץ של אמת .

בנוסף לכל (כאילו זה לא מספיק) מפורסם באותה חנות שאין יותר מארזי ציפטק פול טוואר בארץ ,

ולצערי הרבה שוב פעם קישקוש .

היבואן (איתו דברתי אישית) הבטיח לי שהיבוא ממשיך ואז הזמין אותי לבדוק מלאי קיים (שכמובן עשיתי וראיתי)

שוב אני מבקש לא לתת לשמועות זדוניות אלא לקבל משנה חשיבות ,עליכם לבטל אותם במקום.

כל המוצרים של אותם יבואנים קיימים ואין סיבה לחשש כזה או אחר .

תישקל מתן במה לאותם יבואנים לתגובה רשמית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(סליחה על המשפט אבל... חמור עושה חצי עבודה)

;)

בכוח אתה מנסה לגרום לנו לשאול:

באיזו חנות מדובר !?

(תן לי לנחש...)

לא יכולת לציין זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי כרגע אני לא יכול לפרסם את שם החנות .

עדיין לא התקבלה ממנה תגובה רשמית ,ואני לא נוהג כמוהם ומשמיץ חברות \יבואנים\חנויות מבלי לקבל מהם תגובה.

למה לא חיכיתי עם הפרסום ? הגיעו מיים עד נפש ,כבר שבוע אני קורא ושומע את השטויות האלה.

זה בשביל המשתמשים \הקונים שידעו את האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות וזה פורסם האתר אחר אין לי בעיה לתת לכם לינק .

אני רוצה להוסיף שדבר דומה נאמר לחבר שלי .

http://rotter.net/nor/hard/6355.shtml

הקישור שנתת ומה שהיה כאן אתמול http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=2;action=display;threadid=33355;start=10

זה גם היו הם ?

זו ממש ניבזות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם.

למי שלא מכיר אותי שמי מני ואני הבעלים של סימפלטק בע"מ.

לאחרונה נפוצו להם שמועות שהתבררו לנו כנכונות שנאמר על "היבואן של THERMALRIGHT" שהוא נעלם.

ובכן היבואן הרשמי והבלעדי של מוצרי THERMALRIGHT הוא סימפלטק ועד כמה שידוע לי ולפי מה שבדקתי הבוקר, היבואן חי קיים ונושם(מה שאולי לא מתאים לחנות זו או אחרת).

חברת סימפלטק ממשיכה לספק את מוצרי THERMALRIGHT בארץ, וכמו כן נמנית יחד הם פנדה כיבואן הרשמי של .

לצערי הרב, לאחרונה השמועות הפכו מבוססות כאשר 3 לקוחות התקשרו אלינו היום לגילו שאפשר למצוא את המוצרים שלכאורה"נעלם היבואן שלהם" במלאי .

חבל מאוד שמי שמפיץ שמועות כאלו חושב שזו הדרך לעשות נזקים לחנות או לשוק החומרה.

את השמועות מפיצה חנות או חנויות שכנראה יש לה אינטרס להפיץ שמועה חסרת שחר.

אנו מבקשים מאנשים לא להפיץ סתם שמועות, יכולח להיות שיש מחסור זמני במוצרים מסוימים, זה לרוב נובע משיקולים שעושה יבואן כאשר הוא מביא מוצר שלא נחשב כמוצר פשוט אלא מוצר שהביקוש אליו אינו גבוה.

על מוצרי ו ממשיכים להיות מיובאים ומסופקים על ידי סימפלטק ומשווקים דרך החנויות שמעוניינות בכך.(כנראה שמעכשיו על ידי חנות אחת פחות).

אנו קשובים לקהל החומרה בארץ ומשתדלים לספק את המוצרים שאתם מעוניינים בהם, לצד השיקולים שלנו.

גם SLK900 יגיע לארץ בקרוב למי שהתעניין.

בתודה ובברכה לכולם.

מני שחר - סימפלטק בע"מ (AKA "היבואן שנעלם")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

לאחרונה, מאז העלאת האתר החדש נתקלנו בתופעה מענינת:

מוצרים אשר מצויים אצלינו זמינים במלאי ומשווקים דרכינו למספר חנויות רשת התבררו כ"חסרים אצל היבואן".

זיגזג כיבואן של CHIEFTEC, THERMALTAKE ועוד... מחזיקה במלאי, קו מוצרים רחב וזאת על מנת לענות לדרישת הלקוחות באשר יהיה אזור מגוריהם והחנות המועדפת עליהם.

לצערינו הגיעו אלינו שמועות באחרונה שאת פישרן התקשנו להבין.

ברצונינו להבהיר כי אין לשמועות הנ"ל אין שחר, מוצרים שחסרים במלאי, הודעה רשמית לגביהם נמסרת לחנויות עימן אנו עובדים.

בכל שאלה לגבי זמינות מוצרים אותם אנו מיבאים ניתן לפנות ל- service@zigzag2000.co.il .

אנו מצרים על דיס-האינפורמצייה השוררת בשוק ונשמח לקבל מידע מהיכן מגיעות השמועות הללו.

שלכם צוות זיגזג 2000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אמממממ אני יודע איזה חנות מדובר לפחות ככה אני שמעתי אבל אני לא יודע אם רצוי לפרסם

אני יודע רק לגבי Corsair

וזה לא היה הגיוני כי שתי היבואניות הרשמיות של הזכרונות הם קיימים ועובדים כמו שצריך (או שלא) וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם.

למי שלא מכיר אותי שמי מני ואני הבעלים של סימפלטק בע"מ.

לאחרונה נפוצו להם שמועות שהתבררו לנו כנכונות שנאמר על "היבואן של THERMALRIGHT" שהוא נעלם.

ובכן היבואן הרשמי והבלעדי של מוצרי THERMALRIGHT הוא סימפלטק ועד כמה שידוע לי ולפי מה שבדקתי הבוקר, היבואן חי קיים ונושם(מה שאולי לא מתאים לחנות זו או אחרת).

חברת סימפלטק ממשיכה לספק את מוצרי THERMALRIGHT בארץ, וכמו כן נמנית יחד הם פנדה כיבואן הרשמי של .

לצערי הרב, לאחרונה השמועות הפכו מבוססות כאשר 3 לקוחות התקשרו אלינו היום לגילו שאפשר למצוא את המוצרים שלכאורה"נעלם היבואן שלהם" במלאי .

חבל מאוד שמי שמפיץ שמועות כאלו חושב שזו הדרך לעשות נזקים לחנות או לשוק החומרה.

את השמועות מפיצה חנות או חנויות שכנראה יש לה אינטרס להפיץ שמועה חסרת שחר.

אנו מבקשים מאנשים לא להפיץ סתם שמועות, יכולח להיות שיש מחסור זמני במוצרים מסוימים, זה לרוב נובע משיקולים שעושה יבואן כאשר הוא מביא מוצר שלא נחשב כמוצר פשוט אלא מוצר שהביקוש אליו אינו גבוה.

על מוצרי ו ממשיכים להיות מיובאים ומסופקים על ידי סימפלטק ומשווקים דרך החנויות שמעוניינות בכך.(כנראה שמעכשיו על ידי חנות אחת פחות).

אנו קשובים לקהל החומרה בארץ ומשתדלים לספק את המוצרים שאתם מעוניינים בהם, לצד השיקולים שלנו.

גם SLK900 יגיע לארץ בקרוב למי שהתעניין.

בתודה ובברכה לכולם.

מני שחר - סימפלטק בע"מ (AKA "היבואן שנעלם")

זה מהיבואן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני רוצה להוסיף שלפני כמה ימים קרה משהו מדהים !

פגשתי את האיש שטוענים שהוא נעלם ,נכון הוא ניסה להתחבא אבל מצאתי אותו (סתםם ,הוא הגיע לספק סחורה )

ואפילו ראיתי את הסחורה שטוענים שאין בארץ ,SK7 וארז מלא כאלה.

הקיצר מבחינתי העניין נסגר ונגמר ומקווה שלא יחזור לעולם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...