ערוץ 10 - האם יש עוד טעם בהפעלתו? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערוץ 10 - האם יש עוד טעם בהפעלתו?

WizMaster

לפי דעתכם - האם עליו להסגר?  

150 הצבעות

1. 1. לפי דעתכם - האם עליו להסגר?

Recommended Posts

עקב הקשיים הכלכליים שאליהם נקלע הערוץ הוא עתיד להסגר, לעת עתה בוטלו הפקתן של כל תוכניות המקור למעט החדשות.

האם הייתם רוצים לראות את ערוץ 10 ממשיך פעילות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקב הקשיים הכלכליים שאליהם נקלע הערוץ הוא עתיד להסגר, לעת עתה בוטלו הפקתן של כל תוכניות המקור למעט החדשות.

האם הייתם רוצים לראות את ערוץ 10 ממשיך פעילות?

ערוץ 10 חיוני מכמה סיבות, ביניהן גיוון, אך החשובה ביותר היא העלאת הרמה, כערוץ יחיד, ערוץ 2 יכול לשדר תת-רמה כאוות נפשו ולצופה לא יהיה אלא לברוח לערוצים בכבלים הדיגיטליים ו/או בלווין (אני לא באמת לוקח את ערוצים 1, 23 ו-33 כערוצים נצפים), ערוץ עשר יוצר תחרות (ונכון לעכשיו, לפחות בשבילי הוא לאט לאט מנצח) בריאה לטלויזיה הישראלית.

נ.ב. זה כבר הפיגוע השני שערוץ עשר מסקר בכוחות עצמו כמדומני, ונראה שהוא השתפר מאוד מהפעם הראשונה שלו, כמו כן, כמו בפעם הקודמת הוא היה הראשון עם ממקום הפיגוע בשעה שבערוצים 1 ו-2 עדיין הראו מפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא שמתם לב , אז כל ערוץ שנפתח מציע בדיוק מה שערוץ אחר מנסה לעשות. זה מתחיל בתוכניות הבוקר ומסתיים בערב כאשר כל מהדורות החדשות מתחילות בדיוק באותה שעה.

אנשי עסקים פותחים את הערוץ לעשות עסקים וכסף, ולא לשנות לצופה המבולבל והנבוך את הרגלי הצפייה , והקניית "תרבות אחרת".

זה בדיוק כמו ערוץ 1,2,3,4.....

אז מה עושים כל ה-"סלברטאים"? מקפצים להם בין השוחות לכל המרבה במחיר.

זה בדיוק כמו התופעות המרובות של הקמת אתרי חומרה בארץ. מה הם מציעים ? בדיוק מה שאתרים גדולים וולנטריים קודמים מציעים.

כן , שוב פעם "חדשות מעודכנות" - ומוסיפים "ברמה מקצועית" וכ... וכ... וכ..

ותמיד יגיעו אותם אנשים שיגידו -"כן צריך מתחרים , וכן שיהיה להם בהצלחה." אבל כשמדובר ביותר אתרים , לפחות גולשים?!

בסופו של דבר נשכור עובדים זרים שיגלשו ויצפו באתרי חומרה וערוצי מיותרים.

לידיעתכם !

ערוץ 1 , אכן נצפה!

ערוץ 23 , אכן נצפה! והוא ברמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט :

"בערוץ 2 ניסו אתמול לשדר אווירת "אמרנו לכם", אבל לא לחגוג בגלוי את

נפילת המתחרים. עוזי פלד, מנכ"ל טלעד, היה היחיד שחרג מהקו הסולידי

שנקטו חבריו לערוץ. "יש כאן חוסר אחריות מדרגה ראשונה. במדינה שלנו יש

מקום לערוץ ציבורי אחד ולערוץ מסחרי אחד. אנחנו מדינה קטנה עם יותר ערוצי

טלוויזיה ממדינות גדולות באירופה או מיפן. כשאמרתי שתוך חצי שנה אף אחד

לא ידע מי זו מיקי חיימוביץ' אנשים חשבו שאני משוגע. חיימוביץ' יכולה עכשיו

להגיש חדשות אזוריות בכבלים ואנחנו נישאר עם מגישה יוצאת מהכלל

שקוראים לה יונית לוי"."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא שמתם לב , אז כל ערוץ שנפתח מציע בדיוק מה שערוץ אחר מנסה לעשות. זה מתחיל בתוכניות הבוקר ומסתיים בערב כאשר כל מהדורות החדשות מתחילות בדיוק באותה שעה.

אנשי עסקים פותחים את הערוץ לעשות עסקים וכסף, ולא לשנות לצופה המבולבל והנבוך את הרגלי הצפייה , והקניית "תרבות אחרת".

זה בדיוק כמו ערוץ 1,2,3,4.....

אז מה עושים כל ה-"סלברטאים"? מקפצים להם בין השוחות לכל המרבה במחיר.

זה בדיוק כמו התופעות המרובות של הקמת אתרי חומרה בארץ. מה הם מציעים ? בדיוק מה שאתרים גדולים וולנטריים קודמים מציעים.

כן , שוב פעם "חדשות מעודכנות" - ומוסיפים "ברמה מקצועית" וכ... וכ... וכ..

ותמיד יגיעו אותם אנשים שיגידו -"כן צריך מתחרים , וכן שיהיה להם בהצלחה." אבל כשמדובר ביותר אתרים , לפחות גולשים?!

בסופו של דבר נשכור עובדים זרים שיגלשו ויצפו באתרי חומרה וערוצי מיותרים.

לידיעתכם !

ערוץ 1 , אכן נצפה!

ערוץ 23 , אכן נצפה! והוא ברמה.

זאת לא ממש הקבלה מדויקת. לריבוי אתרי חומרה באמת אין צורך אבל בטלוויזיה זה מועיל.

אם ניקח את הדוגמה שהאביר :P הציע, הסדרה "24", איפה היא יכלה להשתלב לולא ערוץ 10? ערוץ 3 שקוע בסיכסוכים ובבעיות תקציב, ערוץ 1 מעדיף סדרות איכות של הBBC וערוץ 2 מתמקד יותר בדודו טופז ומזל טובים למינהם במקום בתוכן.

אני יכול להגיד עכשיו שיש לי יותר דברים לראות בערוץ 10 (ג'ו מליונר, 24 וסיינפלד) מאשר הדברים שמעניינים אותי בערוץ 2 כמו רק בישראל וקיציס ופרידמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"וערוץ 2 מתמקד יותר בדודו טופז ומזל טובים למינהם במקום בתוכן."

וואלה זה נכון... ומצחיק ... :lol:

אל תשכח שערוצים אחרים כבר הקרינו את סיינפלד , וכמובן מקרינים סדרות לא פחות טובות.

זה רק ההתחלה של ערוץ 10 , הם מנסים להרשים ולעשות "רוח" על הצופים.

אני לא מכיר את 24 , ואת גו' מיליונר, אבל אני בטוח שערוצים אחרים אכן העבירו תוכניות איכותיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"וערוץ 2 מתמקד יותר בדודו טופז ומזל טובים למינהם במקום בתוכן."

וואלה זה נכון... ומצחיק ... :lol:

אל תשכח שערוצים אחרים כבר הקרינו את סיינפלד , וכמובן מקרינים סדרות לא פחות טובות.

זה רק ההתחלה של ערוץ 10 , הם מנסים להרשים ולעשות "רוח" על הצופים.

אני לא מכיר את 24 , ואת גו' מיליונר, אבל אני בטוח שערוצים אחרים אכן העבירו תוכניות איכותיות.

זה יותר עצוב ממצחיק... סדרות תועבה, כל הטברנה, דודו אנס וכו', לא שוות כלום, ולא מגיע להן להיות משודרת.

התוכניות אולי הכי "איכותיות" הן רק בישראל ( :)) והחיים זה לא הכל...

ותוכניות הבוקר; הזה עם הקוקו ( לא זוכר את שמו ), הקיצר רשת/קשת, טלעד לא משהו...

הייתי צופה רוב הזמן, בערוץ 10, עד שהם התחילו עם הסדרות עם ההומו מחמשיית הגיים, ואודטה פרחים ( וכמובן העברת סיינפלד לשעון ארה"ב [ ^$WFU65ו#$^YDU ] ).

ובכל זאת, יש בו סדרות טובות, תחרות תמיד טובה!

לגבי 24, סדרה נחמדה, עוד לי יצא לי להתעמק בה, אבל דבר אחד! כל 7 דקות יש הפסקת פירסומות של 5 דקות פשוט בא לי לזרוק את השלט על הטלוויזיה! הם אולי רוצים לשרוד, אבל הם לא ישרדו בלי צופים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...