מסך lcd שישמש גם כטלויזיה - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך lcd שישמש גם כטלויזיה

davidz

Recommended Posts

שלום.

אני לא כל כך מתמצא בנושא.

האם יש מסך lcd סביר למחשב שיכול לתפקד גם כטלויזיה ?

מישהו אמר לי שיש כאלה מסכים בגודל 22 אינץ.

האם יש מסך כזה עם כניסות כמו של טלויזיה רגילה s-video , scart ו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן יש כמה מסכי מחשב 22" עם כניסות מהסוג שאתה רוצה (למעט עם SCART). אבל בעלי פנל TN ומתומחרים החל מ-2250 ש"ח - סכום שמאפשר רכישת מסך בעל פנל יותר איכותי עם חיבור S-Video וקומפוזיט, והפנל שלו מאפשר לך להנות מאיכות תמונה ברמה עדיפה בפער ניכר.

אתה מתכוון לחבר אליהם ממיר או שאתה מעוניין בטיונר מובנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חשבתי על הקטע של טיונר,

האם תוספת של טיונר מעלה דרמטית את המחיר?

האם במסך עם טיונר איכות התמונה פחותה לעומת בלי טיונר?

האם יש גודל מומלץ או ש22 זה אידאלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן, ישנה תוספת במסים עם הכללה של טיונר שמובילה למחיר גבוה יותר.

2. לא אבל מצד שני אין שום סיבה שכיום כאשר יש ממירים דיגיטליים תצטרך טיונר, חיבור של ממיר דיגיטלי בחיבור S-Video יהיה

עדיף על פני טיונר. השימוש העיקרי של טיונר הוא קליטה של שידורים מאנטנה וכבלים אנלוגיים.

3. 22" אינו אידאלי בגלל איכות הפאנל הנמוכה שמביאה לאיכות תצוגה נמוכה, במחירים של מסכי 22" עם טיונר ניתן לקנות

מסך 20" רחב בלי טיונר עם פאנל עדיף בהרבה כגון ה 2007WFP של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניית מסך עם חיבורי מאפשרת לך להשתמש במסך ןבממיר הטלוויזיהאו כל חיבור אחר ללא צורך במחשב!!!

מסך רגיל אתה צריך לחבר למחשב ואת המחשב לממיר.

אני רכשתי את הסמסונג 225MS עם פנל TN- ב1900 ש"ח ומחובר ישירות לממיר ואני מאד מרוצהץאומנם פנל פחות איכותי אבל בשידורי זה לא דראסטי

והמסך 22 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי ש-Bagheera הסביר לך אם יש לך ממיר דיגיטלי די במסך שיש בו S-Video (ואם אין לממיר כניסה כזו אז Composite שמעט פחות איכותית). מסך מצויין לצורך זאת הינו ה-2007 של .

במסכי 24" כגון 2407WFP-HC אתה תראה אמנם תמונה גדולה יותר מזו שב-20" אך בגלל שהוט/יס עושות דחיסה בשידורים רואים אותה יותר ברזולוציה הטבעית של 24" מאשר ב-20". מסכי 24" אידיאליים לתכנים של 720P ומעלה.

מומלץ לך לא לרכוש 22" בשל עומק צבעים וכמות נחותים בהשוואה ל- וגם זוויות הצפייה הצרות ב-22" TN גורעות מהחוייה הכללית של שני אורחים ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

איפה אני מוצא עוד מסכים כדוגמת הDELL עם כניסות כאלו

רק במחירים יותר נמוכים

או שפשוט אין ?

ולחלופין , אם קונים טלווייזה עם כניסת VGA ורזולוציה סבירה (לא 640*480)

היא תספק אותי בתור מסך מחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין במחירים יותר נמוכים מסכים כאלה.

הרזולוציה של טלוויזיות במחירים האלה ממש לא מתאימה לשימוש כמסך מחשב.

האופציה הכי טובה שלך היא לקנות מסך מחשב יחד עם קופסא שתמיר את האות בין הממיר לבין המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין במחירים יותר נמוכים מסכים כאלה.

הרזולוציה של טלוויזיות במחירים האלה ממש לא מתאימה לשימוש כמסך מחשב.

האופציה הכי טובה שלך היא לקנות מסך מחשב יחד עם קופסא שתמיר את האות בין הממיר לבין המסך.

יש את זאת http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=7712

עם 1440x 900 שזה צריך להספיק לא? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי ש-Bagheera הסביר לך אם יש לך ממיר דיגיטלי די במסך שיש בו S-Video (ואם אין לממיר כניסה כזו אז Composite שמעט פחות איכותית). מסך מצויין לצורך זאת הינו ה-2007 של .

במסכי 24" כגון 2407WFP-HC אתה תראה אמנם תמונה גדולה יותר מזו שב-20" אך בגלל שהוט/יס עושות דחיסה בשידורים רואים אותה יותר ברזולוציה הטבעית של 24" מאשר ב-20". מסכי 24" אידיאליים לתכנים של 720P ומעלה.

מומלץ לך לא לרכוש 22" בשל עומק צבעים וכמות נחותים בהשוואה ל- וגם זוויות הצפייה הצרות ב-22" TN גורעות מהחוייה הכללית של שני אורחים ומעלה.

ראיתי את המסך 2007 של באינטרנט וכתוב שהוא 16ms זה לא איטי בשביל המסכים של היום? האם זה יכול להיות בעייתי עם משחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...