תשלום לספקית בזמן התחייבות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשלום לספקית בזמן התחייבות

sgsg

Recommended Posts

אני מחובר דרך תבל+012 בחבילה של ה 750K.

התחברתי לפני חצי שנה, ממש כמה ימים אחרי שתבל קיבלו אישור והתחילו לשווק את האינטרנט המהיר.

בתקופה שבה התחברתי כל הספקיות הציעו מבצעים של חצי שנה במחיר מוזל יחסית ולאחר מכן שינוי המחיר.

הספקיות הציעו גם, כמו היום, מודם חינם בהתחייבות לחצי שנה (שזו התקופה של המחיר המוזל), חוץ מהמתחברים דרך תבל, שבכל הספקיות (לפי מה שאני זוכר) ההתחייבות הייתה לשנה.

מכיוון שמאוד חיכיתי לאינטרנט המהיר הלכתי על המבצע של 012 שהיה המשתלם ביותר אז שהיה חצי השנה הראשונה ב 74 ש"ח לחודש ולאחר מכן 145 ש"ח.

לאחרונה ראיתי כתבה (שמסיבה כלשהי אני לא מוצא אותה יותר) ב ynet על בינלאומי, הם לא הורידו את המחירים אפילו שמחירי השוק ירדו בצורה משמעותית, אלא אם הלקוחות התקשרו ודרשו את ההורדה, באותה כתבה צויין ש 012 הורידו אוטומטית את המחירים ללקוחותיהם.

חשבתי מה אמור לקרות עם החבילה שלי?

הרי התחייבתי ל 012 לשנה מפני שכך נדרש רק מלקוחות תבל והמחיר שלי לא הורד ולא הותאם לחבילות החדשות.

יש לי מה לעשות? כמה אמורה לעלות יציאה מההתחייבות לחצי השנה הנותרת, האם זה ישתלם יותר מאשר להשאר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה שבעולם שהם יורידו את המחיר, זו התחייבות לכל דבר בשביל זה הם חייבו אותך זה היה ברור שהמחירים ירדו ובגדול אבל הם רצו לתפוס ישר המון אנשים וכך עשו המון התחייבו ועכשיו משלמים. מה שכן אתה יכול לבטל את החבילה או לשנות אותה אבל תצתרך לשלם קנס כלשהו שלא מי יודע מה גדול ואף משתלם לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...