שיפצור כומתה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיפצור כומתה

IG

Recommended Posts

שלומות.

בעקבות חזרתי לשרות וקבלת כומתה חדשה, רציתי לדעת איזה דרכים יש לשפצר אותה כדי שלא תשב כמו סנאי לא ממש מת על הכתף (ותגרום לסיכה של ח"א להתקע לי בגרון כל פעם שאני מסובב את הראש :P)

בינתיים שרפתי וגילחתי אותה קצת, ניסיתי לגהץ (לא ממש עזר... עדיין עבה מידי), ועכשו הכנסתי אותה מקופלת לכוס מים רותחים כדי שתקבל צורה מעוגלת. בוקר כנראה אני אגהץ אותה שוב, אבל אני לא יודע עד כמה זה יעזור... לגלח עוד אני לא רוצה כי אני רוצה שהיא תראה כמו כומתה ולא כיפה (בגלל המעגלים שנראים על כומתות מגוחלות מידי...)

תודה :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ ... כבשן ?

לא יודע , כשלי הייתה כומתה , שמתי עליה אלכוהול , והצתתי אותה ולא הצלחתי לכבות אותה , זה היה מסריח ברמות , ומאז אני יודע 2 דברים :

1. לא להצית כומתות .

2. לא להתייאש בכיבוי הכומתה , ולזרוק אותה בצד שתבער למוות .

אבל נראה לי שבבוקר היא תראה כמו שצריך , אחרי הכוס עם המים .

עכשיו כשאני חושב על זה , אולי תרטיב אותה קצת , ותבדיק אותה על איזה משהו אובלי , כמו כדורגל , כדורסל , ראש של אח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לשבור ת'ראש, תתקמבן עם האפסנאי היחידתי שידגם אותך בכומתא מדוגמת... אם זה מה שעושה לך את זה.

כי בצבא חשוב להתקמבן עם שני אנשים : "הטבח והאפסנאי".

טפו... ישראליזם. :puke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ ... כבשן ?

לא יודע , כשלי הייתה כומתה , שמתי עליה אלכוהול , והצתתי אותה ולא הצלחתי לכבות אותה , זה היה מסריח ברמות , ומאז אני יודע 2 דברים :

1. לא להצית כומתות .

2. לא להתייאש בכיבוי הכומתה , ולזרוק אותה בצד שתבער למוות .

אבל נראה לי שבבוקר היא תראה כמו שצריך , אחרי הכוס עם המים .

עכשיו כשאני חושב על זה , אולי תרטיב אותה קצת , ותבדיק אותה על איזה משהו אובלי , כמו כדורגל , כדורסל , ראש של אח ?

מה חשבת לעצמך שיקרה כששפכת עליה את האלכוהול? :silly:

אני ריססתי אותה עם דאודורנט, הצתתי וכיביתי אחרי כמה שניות, ואחרי זה ערתי עם מצית במקומות שלא נשרפו טוב, ואחרי זה הורדתי את השרוף עם סכין יפאנית...

מה זה "אובלי", ולמה אני צריך להרטיב אותה כדי להלביש על משהו עגול? (חוץ מהקטע שזה יראה מצחיק...) אני רוצה שהיא תהייה שטוחה על הכתף...

במקום לשבור ת'ראש, תתקמבן עם האפסנאי היחידתי שידגם אותך בכומתא מדוגמת... אם זה מה שעושה לך את זה.

כי בצבא חשוב להתקמבן עם שני אנשים : "הטבח והאפסנאי".

טפו... ישראליזם. :puke:

אני שבוע בבסיס, בקורס.... אין לי זמן בינתיים להגיד לאפסנאי שלום :-\

מה גם שבסיס הזה בקושי הספיקו לכל האנשים שלנו מדי ב' :s07: (החזרנו להם מדי א' ירוקים חדשים דנדשים, והם חילקו אותם לאנשים בתור מדי עבודה... ביזיון!)

עם הטבח לא צריך להתמבן... ארוחות הצהריים סבבה, ערב אכיל ובוקר ביזיון, אבל אני לא חושב שהטבח אחראי על הבוקר (בבוקר אנחנו אוכלים בחדר אוכל של טירונים\ קורסיסטים "בסיסיים"... אני בקק"צ 8))

תגלח. תגלח עוד. שוב, תגלח. עוד תגלח. זהו? לא! תגלח עוד.

ובקיצור - תגלח עד שהכומתה תהיה ממש דקיקה כמו מפית.

...לגלח עוד אני לא רוצה כי אני רוצה שהיא תראה כמו כומתה ולא כיפה (בגלל המעגלים שנראים על כומתות מגוחלות מידי...)

תודה :hi:

הצעות נוספות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לי מניסיון , אל תגלח את הכומתה היא תיהיה כמו סמרטוט אחרי כמה זמן .

תרטיב את הכומתה במים שתיהיה כולה ספוגה במים

תעצב את הכומתה , תמעך אותה שתיהיה חלקה ודקה (לא מנופחת) , את כל הפסים וכולי ....

תעצב אותה שתשב יפה על הכתף ותתן לה להתיבייש בצורה שעיצבת אותה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

בוב האיטלקי צודק אחי.

מנסיון שלי הכי טוב זה ככה:

אתה מקפל אותה עם הסיכה של החיל שלך הצורה יפה , ואז שם אותה מתחת למזרון וישן עליה כמה ימים

עד שהיא נהית יפה ויושבת לך יפה על הכתף.

אגב אתה במקרה משרת בטכני בחיפה כרגע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(...אני בקק"צ 8))

ואין לי כמה ימים לישון עליה... אני ביום ראשון חוזר לבסיס, ושם אני יושן על מיטה עם קפיצים ומזרון מסריח... לא מתכוון לשים אותה מתחת למזרון הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס?

עדיף לא לשפצר.

כולה צריך לגלח ממש מעט בהתחלה- וזהו.

הכומתה מסתדרת מעצמה תוך איזה חודש חודשיים.

בהצלחה הייתה לי כומתה ששיפצרתי והיא נראיתה כמו קקה אחרי כמה זמן.

לעומת זאת הכומתה שלא שיפצרתי נראתה מעולה אחרי שנה (וכן- היא ישבה כמו שצריך).

צעיר הוא צעיר- תתמודד עם זה שיש לך כומתה צעירה. תאמין לי שישמו לב שאתה צעיר מת, אל תדאג. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשים את הכומתה יותר מדי במים, כי בסוף היא תהיה חצי מהגודל שלה ותעלה לך אולי על רבע מהראש

ואללה צודק.. לא חשבתי על זה... שפכתי את המים וסחתתי אותה קצת, עכשו היא בכוס מקבלת את הצורה :)

בתכלס?

עדיף לא לשפצר.

כולה צריך לגלח ממש מעט בהתחלה- וזהו.

הכומתה מסתדרת מעצמה תוך איזה חודש חודשיים.

בהצלחה הייתה לי כומתה ששיפצרתי והיא נראיתה כמו קקה אחרי כמה זמן.

לעומת זאת הכומתה שלא שיפצרתי נראתה מעולה אחרי שנה (וכן- היא ישבה כמו שצריך).

צעיר הוא צעיר- תתמודד עם זה שיש לך כומתה צעירה. תאמין לי שישמו לב שאתה צעיר מת, אל תדאג. ;D

אז זהו, שחוץ מהמדים אני בכלל לא נראה צעיר... ראיתי נגדים שנראים יותר צעירים ממני (חוץ מהכומתה שלהם שנראתה כאילו היא שריד מהירושימה)...

חוץ מזה, אני שונא כשיש עלי משהו שמציק לי, ואין לי כוח לחכות חודשיים כדי שהכומתה תתיישב כמו שצריך, ותחמם לי את הכתף בקיץ בגלל העובי (כמו שהייה לי בהתחלה עם הכומתה הקודמת שלי...)

בינתיים זה נראה כמו איזה חתול שעוד שנייה יתחיל לבקש גם אוכל ממני :P

מקסימום, יש לי עוד 6 שנים בצבא... אני אקח כומתה חדשה מתישהו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...