חיבור של שלושה מחשבים ברשת+ADSL ע"י האב וראוטר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור של שלושה מחשבים ברשת+ADSL ע"י האב וראוטר

fe

Recommended Posts

שלום..

מה שלומכם?

יש לי שלושה מחשבים בבית אחד עובד על WIN95 אחד על ואחד על ME

ב יש לי ADSL עכשיו אני רוצה לחבר בין שלושת המחשבים ברשת + ADSL עכשיו חשוב לי שה ADSL יהיה דרך חומרה ולא תוכנה כמו PROXY (כדי שלא יהיו לי בעיות עם FTP או ICQ

וכאלה...

עכשיו הציוד שיש לי הוא שלושה כרטיסי 10/100 ראוטר(שמותאם ל ADSL ) והאב(5 PORT 10/100) של LINKSYS

עכשיו איך אני עושה את החיבור?

והאם אני צריך עוד משהו?

אני יודע שזה לא בדיוק השאלה הכי קלה אבל אני מאוד מקווה שתעזרו לי תודה...

ביי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית תתקין את ה-ADSL במחשב שבו מותקן ה- תודא שזה עובד אח"כ תוסיף לא כרטיס , ותגדיר את הרשת

כקבוצת עבודה(מה שנקרא שוויונית). ואח"כ תגדיר בשאר המחשבים (כאשר הפרוטוקול בכל המחשבים הוא TCP/IP).

חבר את כל המחשבים ל-HUB וודא שהרשת עובדת ואח"כ תגדיר במחשב שבו יש את חיבור ה-ADSL שיתוף אנטרנט.

ותענה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית תתקין את ה-ADSL במחשב שבו מותקן ה- תודא שזה עובד אח"כ תוסיף לא כרטיס , ותגדיר את הרשת

כקבוצת עבודה(מה שנקרא שוויונית). ואח"כ תגדיר בשאר המחשבים (כאשר הפרוטוקול בכל המחשבים הוא TCP/IP).

חבר את כל המחשבים ל-HUB וודא שהרשת עובדת ואח"כ תגדיר במחשב שבו יש את חיבור ה-ADSL שיתוף אנטרנט.

ותענה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי - הבן אדם אמר שיש לו ראוטר...

...ראוטר(שמותאם ל ADSL )...

אז נמשיך את ההסבר של קודמי - אחרי שבררת וראית שהכל עובד רגיל - נתק את המודם מהמחשב, חבר את המחשב להאב, חבר את המודם לראוטר ואת הראוטר גם כן להאב ותקרא בחוברת ההוראות של הראוטר איך להגדיר את המודם שם - אם תגיד לנו את היצרן והדגם של הראוטר נוכל לעזור לך גם בזה.

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...