מה זה האתר הזה FaceBook? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה האתר הזה FaceBook?

Born2Kill

Recommended Posts

זה כמו myspace

יש כאלה שאוהבים את זה יותר ויש כאלה שאוהבים תשני יותר

אני התחלתי עם myspace ואחרי זה שהגיע עשיתי גם שם דף אבל אף פעם לא התחברתי לזה...

אני מניח שזה תלוי עם מה התחלת בטח אנשים שעשו קודם לא התלהבו מהmyspace

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אם אתה מפרסם אותם...

אני מתשמש בfacebook בעיקר בשביל לשמור קשר עם אחותי בדרום אמריקה , היא מעלה לשם וחוויות...

אחרי זה גיליתי שיש שם קבוצה של הפלוגה שלי ועוד הרבה חברים ככה שאפשר לשמור על קשר עם חברים ישנים מהצבא או יותר נכון אחרי השחרור :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי מאיזה מישהו שהגיב באחד הכתבות על זה שהוא הכיר שם מישהי דרך ה-FB ואז היא הכירה מישהו אחר דרך ה-FB ואת הראשון זרקה. :P

כעיקרון אין לי משהו מיוחד לפתוח שם, כי אני לא מתכתב עם אנשים מחו"ל.... הכל בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא מה הסיפור של כולם עם הבלאגן הזה על האתר?! כולה עוד חבריתית מאוד נחמדה והכל אבל כאילו סך הכל אתר תפסיקו לעשות עליו כ"כ הרבה כתבות!!

ולשאלה שלך: אתר מאוד נחמד שהוא בעצם חברתית עם הרבה שטויות בפנים... ממש ממש נחמד משתמש וממליץ בחום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שתדעו, מייקרוסופט קנתה 1.6% מפייסבוק ב 240 מיליון דולר. לפי השווי הזה, פייסבוק שווה 15 מיליארד דולר.

כן זה נחמד מאוד, רק חבל שזה פשוט טעות... אנשים אוהבים להתפעל מזה, אבל האמת היא שמייקרוסופט לא קנתה את 1.6 אחוז מפייסבוק ב240 מיליון דולר, היא קנתה את הזכות להיות המפרסם היחידי בפייסבוק ב240 מיליון דולר, או אפילו יותר ספציפית, היא קנתה את האפשרות להעיף את הפרסומות של מפייסבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...