כל הכבוד לצה"ל - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל הכבוד לצה"ל

IG

Recommended Posts

א איך אתה יודע על העכבר שלי?

דבר שני הדוגמא הזאת זה מה שקרה מטומטמת ככל שתהיה

אפשר לשלול מעשה? בטח שאפשר אני שולל את הרעיון שלך זה אומר שאני לא מסכים אני לא שולל את המעשה שלך זה אומר שאני מסכים איתו אבל בנימה קצת אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה רוצה לירות בי בכיף אני ישלח לך איפה אני גר, אם זה מה שאתה חושב

וכן לקחנו להם את הארץ עובדתית עזבו פוליטקה

כן! לקחנו להם את הארץ ובמאה העשרים אני לא חושב ש"אני הייתי פה קודם" עובד לא פשוט לא

אז נכון בהתחלה קנינו מהם ואח"כ התחילו לבוא עוד ועוד ודחקנו אותם לפינה לכן זה שהוא שונא זה מאוד לגיטמי כן המאבק הזה לגיטימי כי זה לא ארץ הפלאות ואני חושב שאם יש לך נגיד שישה חדרים בבית אני אקנה בכסף 3 וחצי אשתלט על עוד שתיים וישאיר לך לחיות ביני ובין החצי הזה אתה תשמח במיוחד וזה מה שעשינו להם

אז אם הוא לא מוכן לדעתו לראות חייל כי זה לא מתאים לו וכי הקונוטוציות שלו לצבא הם לא פטריוטיות כמו שלך אז כן לגיטימי,

זה שבישראל מחשיבים את הצבא כי שיא השיאים זה גם לא בסדר ובטח שלא לפטר מורה בשביל זה,

הבן אדם אין לו בעיה ללמד יהודי הוא לא רוצה אותו במדים, ומה אם יבוא תלמיד על סמלים של המפלגה הנאצית יהיה לך נעים, אני באמת חושב שלא אז אל תתמם,

אני לא מצדיק ב100% את המעשה אבל אני בהחלט לא שולל אותו

אתה מטומטם שמצדיק רצח ישראלים בדם קר, בהצדקה שהערבים לא אוהבים את ההתפתחות של בשטחים שנקנו מהם בצורה חוקית והוגנת (ואלה שנלקחו, נלקחו בגלל אותה ה"התנגדות" הרצחנית ולא לפניה).

אתה לא מצליח להבין שלא מדובר על פטריוטיות אלא על עובדה שהערבי מתנגד למשטר באופן בסיסי.

מבחינתי הדיון איתך נגמר פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים לי 14, אני מניח שאתה גם בן 14, כי זה התירוץ היחיד שאפשר לקבל לבורות שלך בהיסטוריה.

זה עדיין לא מצדיק את הבורות הזו. מישהו חייב לסיים את השביתה הזו כבר!

דבר שני הדוגמא הזאת זה מה שקרה מטומטמת ככל שתהיה

אפשר לשלול מעשה? בטח שאפשר אני שולל את הרעיון שלך זה אומר שאני לא מסכים אני לא שולל את המעשה שלך זה אומר שאני מסכים איתו אבל בנימה קצת אחרת

העכבר זה רק עוד סימפטום לטימטום שלך !

אתה אפילו לא שווה את הויכוח ואת אימוץ שרירי האצבעות שלי כדי להתווכח איתך כאן. אדיוס.

זה בכלל לא משנה מי היה כאן קודם. אם נלך לפי זה אז בכלל שייכת לדינוזאורים.

מה שחשוב זה שאנחנו צריכים לעשות הכול כדי לישרוד ולהגן על הקיום שלנו נקודה.

חתמתי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמו הילדה הקטנה מ"גיבורים", וכשאמרת שאפשר לבוא ולירות בך הצלחתי לקבל לוקיישן של איפה שאתה, ועפתי אליך ועקבתי אחריך ואחרי עכבר הלייזר שלך. בהאהאהאהא(מבטאים את זה "BUA-HA-HA-HA-HA-HA")!.

ולאדון IG למה אתה ממשיך להתווכח עם ילד על פוליטיקה? הרי שאם תלך ברחוב ותשמע אותו אומר איזו שטות חסרת הגיון סביר שתתעלם ותמשיך לחפש תוכים, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה

בן 14 אני לא בורות בהיסטוריה לא יודע 95 בבגרות תחליטו אתם

דבר שני אל תנסו לתת לי שיעור בדמוקרטיה, בטח שלא להטות אותה לטובתכם

אתה קורא לדעה שטות? אתה אטום וזהו אני לא יודע מה להגיד לך

אני חושב שבן אדם שחייב לגור בארץ (ואל תגידו הוא יכול לעבור) כי אין לו לאן ואין לו לאיפה ואני לא חושב שהוא מאלה שמתחילים לחפש חיים חדשים ובתכלס הוא צריך להביא בסופו של יום אוכל הבייתה

דבר שני לא נח לו עם זה וזה בסדר לי לא היה נח בכיתה עם ילד שלובש מעיל נאצי כי לא נח לי עם וגם לו לא נח אני בטוח שהוא לא אוהב והוא לא תומך בצבא (וכן זו דמוקרטיה, מותר לו!) זה לא אומר שאני כזה, זה לא אומר שאני טרוריסט או בעד טרור וזה לא אומר שאני שונא זה אומר שאתם אטומים, שאתתם רואים רק את הצד שלכם כי שמעתם את המילה צבא ואת המילה לא באותו משפט וזה הרגיז אתכם , בסדר גם אותי זה הרגיז האקט של להוציא ילד מהכיתה ובטח הסיקור התקשורתי הטיפשי הזה אבל הרעיון שמאחורי המעשה מוצדק, מבחינת המרצה כנראה שהצבא לא מעלה קונוטציות חיוביות לכן לא נח לו לראות אותו כי זה מבחינת המרצה כאילו היילד מתריס מולו עם דעה פוליטית זה עדיין לא אומר שאני מסכים עם להוציא תלמיד מהכיתה, אבל להעיר לו על זה בהחלט כן אם עושים משהו שלא נראה לי אני דואג לטפל בזה לכן אני חושב שמשהו לא נראה למרצה והוא ראה שהוא היה יכול לעשות משהו בנידון הוא עשה (לאו דווקא על הדרך הטובה ביותר אבל עשה)

ודרך אגב, נכון

העכבר קשור 1:1 בטימטום שלי אתה צודק כשעושים היום מבחני IQ וכשרוצים להתקבל לעבודה העובדה אם יש או אין לך עכבר משנה פלאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יו כמה טימטום בתוגבה אחת :kopfpatsch:

"מבחינת המרצה כנראה שהצבא לא מעלה קונוטציות חיוביות "

מה אתה דפוק (1)?

גם המשטרה לא מעלה בדיוק קונוטציות חיוביות אצל עבריינים ופושעים... אז מה ? נבטל את המשטרה בגלל זה ?

אם היו מבטלים את הצבא אז הוא היה מוצא את מותו באיזה התקטשות טיפשית בין החמס לפתח

כאילו היילד מתריס מולו עם דעה פוליטית

מה אתה דפוק (2)? זה גוף נטרלי !!! אסור לו לקחת דעה פוליטית .

ד"א אני ממשיך את זה רק בגלל שאתה באמת מצחיק אותי וזו שעה מאוחרת בלילה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה

בן 14 אני לא בורות בהיסטוריה לא יודע 95 בבגרות תחליטו אתם

דבר שני אל תנסו לתת לי שיעור בדמוקרטיה, בטח שלא להטות אותה לטובתכם

אתה קורא לדעה שטות? אתה אטום וזהו אני לא יודע מה להגיד לך

אני חושב שבן אדם שחייב לגור בארץ (ואל תגידו הוא יכול לעבור) כי אין לו לאן ואין לו לאיפה ואני לא חושב שהוא מאלה שמתחילים לחפש חיים חדשים ובתכלס הוא צריך להביא בסופו של יום אוכל הבייתה

דבר שני לא נח לו עם זה וזה בסדר לי לא היה נח בכיתה עם ילד שלובש מעיל נאצי כי לא נח לי עם וגם לו לא נח אני בטוח שהוא לא אוהב והוא לא תומך בצבא (וכן זו דמוקרטיה, מותר לו!) זה לא אומר שאני כזה, זה לא אומר שאני טרוריסט או בעד טרור וזה לא אומר שאני שונא זה אומר שאתם אטומים, שאתתם רואים רק את הצד שלכם כי שמעתם את המילה צבא ואת המילה לא באותו משפט וזה הרגיז אתכם , בסדר גם אותי זה הרגיז האקט של להוציא ילד מהכיתה ובטח הסיקור התקשורתי הטיפשי הזה אבל הרעיון שמאחורי המעשה מוצדק, מבחינת המרצה כנראה שהצבא לא מעלה קונוטציות חיוביות לכן לא נח לו לראות אותו כי זה מבחינת המרצה כאילו היילד מתריס מולו עם דעה פוליטית זה עדיין לא אומר שאני מסכים עם להוציא תלמיד מהכיתה, אבל להעיר לו על זה בהחלט כן אם עושים משהו שלא נראה לי אני דואג לטפל בזה לכן אני חושב שמשהו לא נראה למרצה והוא ראה שהוא היה יכול לעשות משהו בנידון הוא עשה (לאו דווקא על הדרך הטובה ביותר אבל עשה)

ודרך אגב, נכון

העכבר לייזר קשור 1:1 בטימטום שלי אתה צודק כשעושים היום מבחני IQ וכשרוצים להתקבל לעבודה העובדה אם יש או אין לך עכבר לייזר משנה פלאים

אתה משווה את מדי צה"ל למדים של נאצים?

תתבייש לך שבכלל העזת להשוות בין המדים.

חיילי צה"ל (ואני אחד מהם) מגנים על המדינה בשביל שאתה תוכל לחיות בשקט ובשלום, ולא בשביל שתעלה רעיונות ותיאוריות שמשווים את חיילי צה"ל לנאצים.

מרצה ערבי שרואה חייל במדי צה"ל זה משהו אחד, ואתה רואה צעיר במדי אס.אס. זה משהו אחר. אל תעיז לערבב בינהם.

תפקידנו להגן על אזרחי המדינה (גם הערבים), תפקיד הנאצים היה להשמיד את העם היהודי (בין היתר).

המרצה הערבי חייב לקבל את החייל בין אם הוא על מדים ובין אם לא.

למה חייב? כיוון שלכל אזרח במדינה יש זכויות ויש חובות. נכון, יש לך את הזכות לחופש הביטוי והדעה, אך עם זאת מחובתך לקבל ולהכיר את העובדה שהגוף שמגן על מדינת הוא מערכת הביטחון בכלל, וצבא ההגנה לישראל בפרט.

אם המרצה היה יוצא נגד צה"ל, מילא. זו דעתו, ומותר לו להביע אותה, כמו שלי מותר לא להסכים איתה. (וגם כאן, אני לא בטוח שהוא ממש הביע את דעתו אלא יותר הטיף והסית)

אבל להפלות מישהו כיוון שאינך מקבל עליך חובה כאזרח של מדינת ישראל?

וכן, אותו הדבר גם למרצים חובשי כיפה שלא מוכנים ללמד סטודנטים ערבים (ראו "הישראלים"). אסור לעשות דבר כזה, ובושה למי שעושה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולאדון IG למה אתה ממשיך להתווכח עם ילד על פוליטיקה?

כי ה מתחיל בילדים בני 14. ממשיך לרון פולים למיניהם בני 16, הומואים פציפיסטים בגיל 18 ועברי לידרים בגיל 20.

וככה המדינה שלנו הולכת פייפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...