כל הכבוד לצה"ל - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל הכבוד לצה"ל

IG

Recommended Posts

עם כל הכבוד,אל תשווה אותי לאוהד בית"ר ערס וחסר השכלה שמחליט לצעוק דברים כאלה כמו חוליגן שלא סיים כיתה ג'

עריכה:

ובכל אופן,השורה התחתונה היא שהמלואימניק הזה הוא "רכוש" צה"ל שהוא כשמו כן הוא, ההגנה לישראל(!!) וההרצאה הזו התרחשה בישראל,והמרצה הזה מקבל כסף ממוסדות ישראלים וכו' - אף אחד לא ביקש שהוא יפרוס שטיח אדום,אבל המינימום הוא לתת את אותו היחס לאדם שכל יחודו מאחרים הוא שהוא כרגע חזר ממילואים ושירת את מדינתו..מה שרבים לצערי לא עושים.

עזוב רק לפי הניק שלו "Dr. Ron Paul " והדעות המנותקות מהציאות שלו רואים שאין עם מי לדבר...

Xtract, מה הקשר לרכוש צה"ל?

מדובר בחלאה שהכריז שהוא לא מוכן לעבוד בשביל נציגים רשמיים של הממסד הישראלי, שתפקידם לשמור על החוק ולהגן על האזרחים.

הדבר הזה גובל בהמרדה, ועובר בקלימוטר את הגבול של הפלייה על רקע לאומני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

את מי זה מענין?

זה שאנחנו חזקים יותר אומר שאנחנו צריכים לתת לערבים להרוג חופשי כמה יהודים כל כמה זמן, כדי לאזן את ההרוגים?

[/quote

בכלל לא .

אני לא חושב שאנחנו חזקים יותר או חלשים יותר זה שוב עניין של תחרות .

אני שמח שיקימו מדינה למי שקורא לעצמו פלסטינים ולו רק מהסיבה שציינת בפתיחת הדיון .

אנחנו והם בשלב זה לא יכולים לחיות ביחד - לצערנו לשמחתנו זה לא חשוב - זו עובדה .

הויכוח קיים כל הזמן הנושאים משתנים - אבל ויכוח יש תמיד . - לכן צריך להפריד / להשמיד / להכחיד ( מחק את המיותר )

רוני היקר : אתה אובייקטיבי בצורה סובייקטיבית , קודם רון פאול אחר כך אחמדינג'ד ( היה לך משהו גרמני - גם ) עכשיו חמאס - מה אני אגיד לך ,,,,,אנחנו אוהבים אותך רוני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG זו היתה הכוונה שלי בדיוק אם לא הבנת מהדברים שלי..

הכוונה היא שהמילואימניק בתור "רכוש" צה"ל מייצג את מדינת בעצם במובן מסוים והמרצה סירב בתוקף "להרצות" למדינת ..

הוא נגדה ונגד כל מוסדותיה מלבד אלו שנותנים לו כסף להאכיל את הילדים שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד,אל תשווה אותי לאוהד בית"ר ערס וחסר השכלה שמחליט לצעוק דברים כאלה כמו חוליגן שלא סיים כיתה ג'

עריכה:

ובכל אופן,השורה התחתונה היא שהמלואימניק הזה הוא "רכוש" צה"ל שהוא כשמו כן הוא, ההגנה לישראל(!!) וההרצאה הזו התרחשה בישראל,והמרצה הזה מקבל כסף ממוסדות ישראלים וכו' - אף אחד לא ביקש שהוא יפרוס שטיח אדום,אבל המינימום הוא לתת את אותו היחס לאדם שכל יחודו מאחרים הוא שהוא כרגע חזר ממילואים ושירת את מדינתו..מה שרבים לצערי לא עושים.

לא אמרתי שאתה כזה גם לא אמרתי שאני תומך במרצה אלא דברתי על הצביעות שפשוט הורגת אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ אז בגלל שהצביעות הורגת אותך - אתה כל הזמן רוצה להרוג אותנו ? ( ראה רון פאול , אחמדינג'אד וכו)

תגיד , האם חשבת על האפשרות שאתה לא חכם כמו שאתה חושב שאתה ?

מה עם רון פאול ואחמדינגאד?

אני יודע בדיוק עד כמה אני חכם לא יותר ולא פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק לקרוא תגובת של אנשים צבועים אפילו שרוב הזמן אני לא מגיב. הפעם בא לי דווקא להגיב לא בגלל שאני לא חושב שהמעשה היה לא נכון מבחינת המרצה אבל אם זה היה מחבל שנכנס מתלבושת של לוחם חמאס להרצעה והמרצה היה מסרב ללמד אותו אני חושב שהייתם נותנים גיבוי מלא למרצה הזה.האנשים שונים אבל הרעיון מאחורי זה נשאר אותו דבר.

זה פשוט מדהים כל פעם מחדש כמה אנשים חדי צד וראיה באזורינו.רואים הכל רק מנקודת מבט אחת בלי להתחשב בקיומן של אחרות.

כמובן יש את האלו שישאר יזרעו שנראה וידגישו שזה ערבי.מה שמצחיק/עצוב זה שאחרי זה מתלוננים שאותם אנשים מלמדים את הילדים שלהם לשנוא כשהם בעצם מלמדים/לומדו שנאה.

בקצב הזה באמת אין שום עתיד לאור המצב העגום של האזור הזה.

הגעתי לתגובה הזאת וממש לא הבנתי מה אתה רוצה. לפי רק עוד תגובה או שתיים שקראתי, הבנתי שאתה אשכרה דפוק.

איך אתה מעז להשוות בין חייל למחבל?

אין טעם להיתייחס למה שהמרצה אמר, אתה יותר גרוע

אתה חייל בקרבי, עושה מילואים?

אולי אם פעם תתקל במחבל בצבא, או שימות לך אדם קרוב בפיגוע תבין את ההשואה האומללה שלך

יותר טוב שהיית נשאר לשתוק במקום לעצבן.

יפה נפש שכמוך

ועוד דבר

Wipe that smile off your fuckin' face

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק לקרוא תגובת של אנשים צבועים אפילו שרוב הזמן אני לא מגיב. הפעם בא לי דווקא להגיב לא בגלל שאני לא חושב שהמעשה היה לא נכון מבחינת המרצה אבל אם זה היה מחבל שנכנס מתלבושת של לוחם חמאס להרצעה והמרצה היה מסרב ללמד אותו אני חושב שהייתם נותנים גיבוי מלא למרצה הזה.האנשים שונים אבל הרעיון מאחורי זה נשאר אותו דבר.

זה פשוט מדהים כל פעם מחדש כמה אנשים חדי צד וראיה באזורינו.רואים הכל רק מנקודת מבט אחת בלי להתחשב בקיומן של אחרות.

כמובן יש את האלו שישאר יזרעו שנראה וידגישו שזה ערבי.מה שמצחיק/עצוב זה שאחרי זה מתלוננים שאותם אנשים מלמדים את הילדים שלהם לשנוא כשהם בעצם מלמדים/לומדו שנאה.

בקצב הזה באמת אין שום עתיד לאור המצב העגום של האזור הזה.

מחזק.

מבחינת אותו מרצה (וגם מבחינתי) אין הבדל בין חייל ללוחם חופש פלשתיני, שהוא אותו 'מחבל', כמו זכריה זביידי, שמצהיר כי הוא נגד טרור עיוור ונלחם רק נגד חיילי הצבא הישראלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם אותם "חיילי חופש" פלסתיניים (מחבלים) שמצהירים שהכוונה שלהם לפגוע בכל ישראלי/יהודי/אמריקאי/מי שלא מוסלמי דתי שתומך בהם בסופו של דבר, שמהווים את הרוב המוחלט של אותה קבוצה קיצונית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG, הכוונה שלי היא לאותה קבוצה שגם הולכת ואשכרה "נלחמת".

אבל יודע מה, אם נתייחס לרוב אז על אחת כמה וכמה אני חושב שאני צודק. למרות שבקטע הזה אני אצא יפה נפש, לדעתי הרוב פשוט נסחף אחרי קבוצה די קטנה, גרעין שמבטיח הבטחות ושוטף להם את המוח, אבל בסה"כ זו הדעה שלהם. וד"א, יש כאלה שנלחמים על רקע לאומני ולאו דווקא דתי (כמו הפת"ח למשל, שהם חילוניים, או אם נלך קצת יותר "רחוק", גם סוריה שנאבקת בנו לא עושה זאת על רקע דתי שכן היא מדינה חילונית באופן יחסי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...