כל הכבוד לצה"ל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל הכבוד לצה"ל

IG

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3472945,00.html

אין כניסה ללובשי מדי צה"ל: סטודנט לקולנוע במכללת ספיר, שנכנס לכיתת הלימוד כשהוא לבוש במדים, התבקש על-ידי המרצה לצאת מהכיתה.

נחשו באיזה מרצה מדובר?

"הוא נכנס לכיתה, וכשהוא עמד בפתח עצר אותו המרצה הערבי, שסירב להכניס אותו לכיתה. המרצה עצר את השיעור ואמר לו, 'אני לא מלמד חיילים, שוטרים וקצינים במדים'. הוא היה די המום"

כל הכבוד לצה"ל, ותחי מדינת :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היום אמרה שרת החוץ שהקמת מדינה פלשטינית תהיה הפתרון לכול מי שמגדיר את עצמו פלסטיני כולל אלו בישראל .

אותי זה שימח מאוד - ניראה לי שלמרצה הזה יכול להיות דרכון חדש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך?!

יש לו פה אחלה עבודה, עם אחלה משכורת ותנאים, ואפשרות השפעה על המצב הפנימי של שלטון האוייב שלו... אתה באמת חושב שהוא יוותר ל כל זה רק בשביל ההזדהות!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק לקרוא תגובת של אנשים צבועים אפילו שרוב הזמן אני לא מגיב. הפעם בא לי דווקא להגיב לא בגלל שאני לא חושב שהמעשה היה לא נכון מבחינת המרצה אבל אם זה היה מחבל שנכנס מתלבושת של לוחם חמאס להרצעה והמרצה היה מסרב ללמד אותו אני חושב שהייתם נותנים גיבוי מלא למרצה הזה.האנשים שונים אבל הרעיון מאחורי זה נשאר אותו דבר.

זה פשוט מדהים כל פעם מחדש כמה אנשים חדי צד וראיה באזורינו.רואים הכל רק מנקודת מבט אחת בלי להתחשב בקיומן של אחרות.

כמובן יש את האלו שישאר יזרעו שנראה וידגישו שזה ערבי.מה שמצחיק/עצוב זה שאחרי זה מתלוננים שאותם אנשים מלמדים את הילדים שלהם לשנוא כשהם בעצם מלמדים/לומדו שנאה.

בקצב הזה באמת אין שום עתיד לאור המצב העגום של האזור הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אשכרה מטומטם, הא?

אתה משווה בין מחבל שמסתתר מאחורי ילדים להגנתו, ושכל המטרה שלו זה לפגוע באזרחים חפים מפשע לחייל צה"ל שמוכן להגן על אותם הילדים שהמחבל מסתתר מאחוריהם ובד"כ מקריב את החיים שלו כדי לא לפגוע ב"חפים מפשע" בערבים!?

אתה משווה בין טורוריסט באירגון שהוצא מחוץ לחוק בכמה מדינות לחייל באירגון לגיטימי שפועל תחת החוקים והפיקוח של המדינה?!

ואלו שמגבים את החייל צבועים... נכון... כי מי שתומך בחיים של האוייב על חשבון החיים של אזרחי המדינה שלו הוא לא צבוע בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב רק לפי הניק שלו "Dr. Ron Paul " והדעות המנותקות מהציאות שלו רואים שאין עם מי לדבר...

לפי דעתי זו פשוט בושה שחייל שחוזר משרות מילואים מקבל יחס כזה במיוחד בימיים כאלה שמילואים הם כבר לא עיניין של מה בכך.

ועוד יותר בושה שמכללת ספיר מחזיקה מרצה כזה אשר חותר דרכה להחדרת הדעות שלו כנגד המדינה והצבא .

צריכים לתת לו נזיפה חמורה ואם הוא ימשיך בדרכו יש להראות לו את הדלת החוצה, מדובר במוסד אקדמי לא פוליטי ודעותיו הלואומניות לא אמורות להיות שיקול כל שהו

במיוחד כאשר עקב כך אותו מילואימניק יכול להיות מקופח בציון מה גם שאני מאמין שזה מה שמנע משאר הסטונדנטים למחות על כך במהלך השעור, אני לא הייתי יושב בשקט על כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לד"ר רון פאול היקר..

זה ממש לא דוגמא מקבילה אבל מה לעשות...

המרצה הזה מרצה במדינת ישראל ואל בשטחים,אלא בתוככי מדינת ,שטח שהוא בריבונות מלאה של ובטח רוב הסטודנטים גם יהודים.

ככה שצה"ל הוא לטובתו במקרה הזה,מגן עליו בתור תושב מדינת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך להסביר את עצמי.רוב האנשים פה כבר בעלי דעה שדחסו להם לראש עוד מאז שהיו בארגז חול.כמו שאפשר להבין מקבלים שוק רק כששומעים שהוא חייל במילואים(איזה כבוד וחשיבות!) וחייבים להגן עליו בכל מחיר. נתתי הקבלה דומה מי שהראש שלו נקי יכול להבין אותה מי שלא הוא כבר אבוד וחבל לבזבז זמן הקלדה עליו.זה לא קשור בשטחים או במעשים של אותם אנשים קודם לכן אלא רק להקבלה הפשוטה של מרצה שלא רוצה להרצות למישהו.

הצביעות פשוט חוגגת ועל אותו משקל כל אותם שקמים וקוראים "אנטישמיים!" לכל העולם על ביקורת סבירה בזמן שבעצם מתנהגים עוד יותר גרוע ומבקרים את שאר העולם מהבוקר ועד הערב.

הרוב פה רואים "מחבל","חייל","יהודי","גוי","ערבי" אני רואה את האנשים והמקרים בכלליות אני ממש לא בוחר צד כי כל העסק הזה לא מעניין אותי כלל.כשאתה בא בראש שקבוע על צד ולא משנה מה ,זה לא משנה עד כמה הטיעונים יהיו נכונים וצודקים הוא פשוט ידבוק בשלו.אפשר לראות עד לאיפה הגישה הזו הביאה את המדינה.אחרי זה מה הפלא שאוהדים של בית"ר מסתננים למשחקי כדורסל ומפוצצים פצצות על אנשים וצועקים בבתי משפט "אני ימין קיצוני אני יזיין פה את כולם!!!".בבוץ גדלו ובבוץ ישרצו, רק שלא ינדדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה הויכוח הניצחי קודם מי יותר חזק אחר כך מי יותר ניפגע .

את מי זה מענין?

זה שאנחנו חזקים יותר אומר שאנחנו צריכים לתת לערבים להרוג חופשי כמה יהודים כל כמה זמן, כדי לאזן את ההרוגים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד,אל תשווה אותי לאוהד בית"ר ערס וחסר השכלה שמחליט לצעוק דברים כאלה כמו חוליגן שלא סיים כיתה ג'

עריכה:

ובכל אופן,השורה התחתונה היא שהמלואימניק הזה הוא "רכוש" צה"ל שהוא כשמו כן הוא, ההגנה לישראל(!!) וההרצאה הזו התרחשה בישראל,והמרצה הזה מקבל כסף ממוסדות ישראלים וכו' - אף אחד לא ביקש שהוא יפרוס שטיח אדום,אבל המינימום הוא לתת את אותו היחס לאדם שכל יחודו מאחרים הוא שהוא כרגע חזר ממילואים ושירת את מדינתו..מה שרבים לצערי לא עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך להסביר את עצמי.רוב האנשים פה כבר בעלי דעה שדחסו להם לראש עוד מאז שהיו בארגז חול.כמו שאפשר להבין מקבלים שוק רק כששומעים שהוא חייל במילואים(איזה כבוד וחשיבות!) וחייבים להגן עליו בכל מחיר. נתתי הקבלה דומה מי שהראש שלו נקי יכול להבין אותה מי שלא הוא כבר אבוד וחבל לבזבז זמן הקלדה עליו.זה לא קשור בשטחים או במעשים של אותם אנשים קודם לכן אלא רק להקבלה הפשוטה של מרצה שלא רוצה להרצות למישהו.

עצם זה שהוא לא רוצה להרצות למישהו צריך לפטר אותו זה כי הואלא עושה את העבודה שלו כמו שצריך, משלמים לו משכורת כדי שהוא יעביר הרצאות, גם אם זה יהיה מול קופים. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...