ישראל ניצחה את רוסיה (2-1), עולה!-!-!-! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראל ניצחה את רוסיה (2-1), עולה!-!-!-!

Born2Kill

Recommended Posts

זה סתם מאכזב !!!

הם נזכרו לשחק טוב במשחק שלא משנה כלום ?

חוץ מזה שהם גם ניצחו בפוקס , וגנבו את הנצחון מהרוסים ששלטו כל המחצית השניה.

ומה קשור זה שגולן יקבל מרצדס ?

מיליארדר אנגלי, שכנראה לא רצה להסתכן בזה שאנגליה לא תיהיה ביורו

הציעה לשחקן הישראלי שיכניס את גול הניצחון מרצדס

אז עומר גולן....

לשאלתך, בגלל זה הם נזכרו לשחק טוב במשחק שלא משנה כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שלא עלינו ליורו ולמרות שזה היה די במזל, כל הכבוד לנבחרת

רק בגלל השחצנות של הרוסים לפני המשחק, הגיע להם להפסיד (חוץ מזה שהם תומכים בטרור).

מה הקשר בין ספורטאים בני 20-35 לבין פולטיקאים בני 55-75 ???

מכככככוווווווווווווווווווווועעעעעעעעעעעעררררררררררררר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, מזל טוב לנבחרת על הניצחון, הגיע הזמן באמת. עכשיו צריך רק לנצח את מקדוניה ונתיל את הקמפיין הבא בטעם טוב =]

ודבר שני, מי שחושב שהאנגלים לא תומכים בטרור (גם אם לא באופן ישיר) הוא צבוע/מנותק מהמציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני אגיד עכשיו אתה כנראה לא תואהב ... אבל אני חייב ...

מה קשור יא יצור ?! למה אתה ילד קטן אבל ?? תמיד חייבים להכניס גזענות ופוליטיקה בכל מקום ?! גועל נפש.

WTF? גזענות?!

שמע, אני בטוח שקשה לך לשמוע שהמדינה שנולדת בה היא תומכת טרור, אבל לצערנו, זאת האמת. וכן, קשה להתעלם מזה גם במשחק כדורגל.

ואתה קורא לי ילד? תקרא שוב את התגובה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מדינה מודרנית תומכת בטרור במקום כלשהו בעולם כי זה מסייע לאינטרסים שלה. במקרה של רוסיה, זה פשוט מתנגש עם האינטרסים של .

זה לא אומר שאני צריך לסלוח לרוסיה על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה נראה לך שזה מזיז למישהו אם אתה "סולח" או לא? רוסיה מוכרת וציוד לאיראן ולסוריה כי זה משתלם לה כלכלית, בדיוק כמו שישראל מכרה לדרום אפריקה ולאיראן, כשזה השתלם לה כלכלית. It's just business.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש הסבר למה רוסיה עושה את מה שהיא עושה ופוגע בי לא אומר שאני צריך לקבל את זה ולשתוק.

הרבה אנשים מציגים דברים כמו מה שרוסיה עושה כ"לא הגיוניים" אז אנשים כמוך באים ונותנים הסבר כאילו הם גילו את אמריקה, אבל זה עדיין לא נותן לגיטימציה למה שרוסיה עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה נראה לך שזה מזיז למישהו אם אתה "סולח" או לא? רוסיה מוכרת נשק וציוד לאיראן ולסוריה כי זה משתלם לה כלכלית, בדיוק כמו שישראל מכרה נשק לדרום אפריקה ולאיראן, כשזה השתלם לה כלכלית. It's just business.

מתי מכרה לאירן? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...