יש לי בעיה רצינית ביותר - עזרה בקשה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי בעיה רצינית ביותר - עזרה בקשה

Cr4ck

Recommended Posts

אוקי אז ככה

קניתי כבל 20 מטר בשביל לחבר את החדרים שלי ושל אח שלי דרך הארון חשמל , הכנסתי את החוט לצינור שמגיע לארון חשמל , ונתקע לי בפנים החוט עם התקע שמחברים למחשב , אוקי...משכתי משכתי משכתי , נקרא החוט.

עכשיו יש לי איזה חוט של עשר מטר שבצד אחד יש שקע וצד שני אין , עכשיו מה אני שואל

אם אני יכול לקנות נגיד קבל מטר , לחתוך לקראת הקצה של החוט שקניתי עם השקע , ולחבר לחוט שנהרס לי כיאלו

חוט אדום לאדום , צהוב לצהוב , ירוק וירוק , וכו.......

בקשה עזרה :-[ :-\ :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לגמרי מומלץ.

בכבל באורך כזה זה יכול להפריע מאוד לסיכוך וכיוצא מזה בתעבורת הנתונים.

ככלל- אף פעם לא מעבירים כבלים למרחקים ארוכים עם המחברים שלהם!

מה שהיית צריך לעשות ורצוי שתעשה עכשיו זה להעביר את הכבל כמו שהוא (ללא מחבר בקצה) עד לנקודה המבוקשת ואז ללחוץ (להכין) לו ראש במקום.

אם אינך יודע כיצד להכין את הראש ואין לך את הרצון או הציוד אתה יכול להזמין מישהו הבייתה.

ועכשיו אחרי שגמרנו עם הטפות המוסר :D ,כיוון שנשארת עם שני כבלים של 10M ואתה צריך אחד של 20M אני לא חושב שנשארת לך ברירה אלה לחבר את הגידים אחד לשני.

כמובן שיש דרכים יותר טובות לחבר שני כבלים אבל אני לא מאמין שהמחברים השונים יעברו לך בתעלת החיווט...

תנסה, אין לך מה להפסיד.

אם אתה ממש רוצה להשקיע אתה יכול לעטוף כל זוג גידים (אתה קובע לפי הסידור שלהם בראש) ביחד באיזולירבנד ולשמור בעצם על חלק מעקרונות הTP. אני יודע ברוב המקרים למרחקים קצרים לא אמורה להיות עם זה בעיה.

נ.ב

לא הבנתי בדיוק את החלק האחרון אבל אם אתה רוצה לקנות את מטר הכבל רק לשם הראש שלו אז אין בזה שום צורך

פשוט תיקח את הכבל הקרוע לחנות שיכינו לו ראש חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...