מחפש דרך להגיע מרכבת מרכז לתל השומר... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש דרך להגיע מרכבת מרכז לתל השומר...

IG

Recommended Posts

אני צריך להגיע מוקדם (מאוד!) בבוקר למחנה תל השומר, לשער שליד בית החולים...

אני מתכוון להגיע ברכבת לתחנת ת"א מרכז, ומשם אין לי מושג לאיזה צד לצאת (אני מניח לצד של ת"א ולא לצד עם הסיטי טאוור וכו'... אין לי מושג גם איך קוראים לאזור שם :P)

אני יודע שיש קו 70 של דן שמגיע לתל השומר די מהר משם, אבל אין לי מושג איפה התחנה, ולא בא לי לחפש אותה בשעות שבד"כ אני רק מתחיל לישון בהן...

יש כמה תחנות ליד היציאה מהתחנה (יש גם תחנת מוניות לייד... רק שתבינו על איזה אזור אני מדבר...), ויש מלא תחנות בארלוזורוב (אאל"ט) לכל מיני מקומות (שורה של איזה 7373451 תחנות... לא מכיר את השם של המקום :P)

איפה בדיוק אני יכול לתפוס את הקו הזה, והאם יש חלופות שמגיעות מהר יותר?

באתר של דן כתוב גם משהו על עבודות ושהמסלול של הקו משתנה... מישהו יודע על זה פרטים?

(אני צריך לנסוע ביום ראשון...)

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רגע... איך השירשור הזה הגיע לאקטואלייה ותרבות ???

כנראה התבלבלתי בפורום...

שאיזה מנהל יעביר את זה בבקשה לכללי... (יש הרבה מנהלים שיכולים לעשות את זה ואני לא מתכוון לשלוח לכולם ה"פ :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממרכז! רד בת"א ההגנה

מתחנת ההגנה אתה יוצא החוצה, פונה שמאלה, הולך 5 דקות ברגל- והגעת לתחנה המרכזית של ת"א

תעלה לקומה האחרונה, ותשאל במודיעין איזה קו יוצא לתל השומר. אם אני לא טועה, זה קו 65, יוצא כל 10 דקות, הדרך המהירה ביותר להגיע לשם.

המודיעין ליד הרציפים, ככה שזה מאוד נוח.

עשיתי את הדרך הזו פעמיים, למרכז ירפ"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ.... אני כבר 4 שנים בעתודה... אני יודע איך להגיע מהתחנה המרכזית לתל השומר (זה לא שאני נוסע פעם ראשונה ::))

(קו 37 או 35 אאל"ט... הרציף האחרון קומה 7 בקיצור- הכי מהיר מהתחנה המרכזית ;))

<סוף קטע פוזה :smile1:>

העניין הוא שאני יכול לחסוך זמן גם בנסיעה בין מרכז להגנה, וגם בנסיעה באוטובוס (קו 70 אמור להגיע תוך 30 דקות, והמהתחנה המרכזית האוטובוס נוסע סביבות ה45...)

אבל זה בתנאי שאני מוצא את התחנת אוטובוס... וגם קו 70 יוצא כל 10~15 דקות...

אגב, גם אתה גר בצפון עד כמה שאני זוכר, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה יעזור לי?

חצי מהם אפילו לא מתקרבים לתל השומר :nixweiss:

אז אתה אומר שאני צריך לחפש את האוטובוס ליד היציאה מהתחנת רכבת (מול התחנת מוניות?), ולא על הכביש הראשי (ימינה מהיציאה מהרכבת בכיוון ת"א ו10 דקות הליכה משם דרך איזה מגרש חניה ענק או משהו כזה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר שאני צריך לחפש את האוטובוס ליד היציאה מהתחנת רכבת (מול התחנת מוניות?), ולא על הכביש הראשי (ימינה מהיציאה מהרכבת בכיוון ת"א ו10 דקות הליכה משם דרך איזה מגרש חניה ענק או משהו כזה...)

זאת לא חניה, זאת מיני תחנת אוטובוסים :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אין ליש מושג מה זה, אבל יש שם מלא מוניות (לא איזה תחנה מסודרת... מוניות חונות שמחכים לנוסעים...)

בקיצור, זה ציור של האזור- תגידו באיזה צבע אני צריך לחפש את התחנה...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...