הרבה רוח וצילצולים (או: סיפורה של המלחמה בעירק) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרבה רוח וצילצולים (או: סיפורה של המלחמה בעירק)

maverick

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה טועה..

חחח,

ואגב אמירם, אם אני לא טועה, גרמניה בקואליציה.

גרמניה נשארה בחוץ, או שעדיין לא הצטרפה, אני לא זוכר,

כרגע אין נציגות של גרמניה בעיראק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התוכנית "7 דרכים לפגוע בסאדם חוסיין" מוסרים כי יחידה ישראלית (אני מניח שמדובר בסיירת מטכ"ל) התאמנה בצורה מאוד דקדקנית ומדוייקת בחיסולו של סאדם חוסיין , אפילו היו חיילים ששיחקו את התפקידים של סאדם ושומרי ראשו.

אך כפי שכולנו יודעים, הייתה טרגדיה נוראית , ונורה טיל על מכונית הדמה, ומוסרים בתוכנית כי החייל ששיחק את תפקידו של סאדם שרד את התאונה , לעומת חבריו שמתו בהתקפת הדמה או תאונת אימונים (אסון צאלים ???).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אתה ראית את התוכנית...

חבל שיש הרבה רעיונות לביצוע..אבל לא כולם מבוצעות,

חלקן לא מבוצעות כניראה מכיוון שהן קשות לביצוע או בלתי אפשריות...

בכל מקרה, ראתים את החלק שבו סיפרו שחיילי הדומנדו הבריטי

סיפרו שהם אימנו את הקומנדו העיראקי...

זה אבסורדי.. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לגבי כל הדיבורים שהיו פה על נפילתם בשבי של חיילי התחזוקה- הסיפור הוא כזה:

חיל התחזוקה היה אמור להתקדם יחד עם שאר הכוחות הלוחמים לכיוון בגדד אבל מה שקרה בפועל הוא שהיחידות הקרביות התקדמו במהירות לעבר בגדד וחיל התחזוקה השתרך מאחור, טעה בדרכו והיה טרף קל לעירקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבריה , צריך להודות אמריקה - בוש , שיחקו אותה בגדול ומגיע להם את כל הקרדיט שבעולם.

לא חצי מיליון אזרחים (חפים מפשע) עיראקים הרוגים ולא בטיח.

רק מיליוני פרעושי שלום בעולם שמוחים נגד מלחמה אמיתית וצודקת.

צרפת המדינה העלובה , והדחויה בעולם לא תזכה בנתחים הגדולים של החוזים עם חברות עיראקיות.

חבורת ליימכים עלובים, הגיע זמנכם , לחיפוש סיבות אחרות להפגין נגדם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיראק מברך על נפילת סדאם. הדו-פרצופי העלוב הזה נזכר לדבר רק אחרי שהמלחמה הוכרעה. ממה ששמעתי האמריקאים מתכוונים לתת את תפקיד השיקום של עירק בעיקר לחברות אמריקאיות או בריטיות ובכך לספק להן עבודה. כל הכבוד על היוזמה הזאת. הצרפתים הפחדנים האלו יכולים לאכול את הלב. באמת חרא של עם.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2556334,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בעד שלום עולמי, שישראל תהיה במדינה העשירה בעולם ושהפועל ב"ש תיקת את גביע אופ"א בכדורגל. השאלה הגדולה היא מה אני מתכוון לעשות עם זה.

זה מזכיר לי את הפרסומת שאתה כל כך שונא (1-2-3 ממלאים, מרוויחים 1-2-3): הצרפתים והגרמנים יודעים שזה קרב אבוד מראש. הם רוצים לתפוס את המקל בשני צדדיו - גם להתנגד וגם לקצור את פירות הניצחון. אז אני יכול לומר להם דבר אחד: למנצח השלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזכות גרמניה וצרפת אפשר להגיד שמהרגע שהתחילה המלחמה, הם הודיעו במפורש שהם בעד שסדאם יודח, ושהם לא מעלים על הדעת אפשרות שסדאם ינצח.

מה רצית שהן יגידו? "יאללה סאדם!"? אף אחד לא חשב שסאדם ינצח, אפילו לא סאדם.

הגרמנים מילא, אותם אפשר להבין. מעל ל-20 מליון איש נהרגו כדי שהגרמנים לא יהפכו שוב למעצמה צבאית, ועכשיו קצת קשה לבקש מהם להכריז מלחמה על מדינה אחרת. הצרפתים, לעומת זאת, מתנהגים בבדלנות ובפחדנות הרגילה שלהם, שנמשכת מאז תקופת האימפריאליזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רצית שהן יגידו? "יאללה סאדם!"? אף אחד לא חשב שסאדם ינצח, אפילו לא סאדם.

הגרמנים מילא, אותם אפשר להבין. מעל ל-20 מליון איש נהרגו כדי שהגרמנים לא יהפכו שוב למעצמה צבאית, ועכשיו קצת קשה לבקש מהם להכריז מלחמה על מדינה אחרת. הצרפתים, לעומת זאת, מתנהגים בבדלנות ובפחדנות הרגילה שלהם, שנמשכת מאז תקופת האימפריאליזם.

מה ?!

20 מיליון איש מתו כדי למנוע מגרמניה להפוך לגרמניה הגדולה במערב , כולל ברטניה הגדולה , ובמזרח עד סין.

אני חושב שאנשים מתו במלחמה כדי למנוע מגרמניה להתפשט ולהשמיד עמים בדרך.

זו הסיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...