בעיה עם מחשב שידידה שלי קנתה ב KSP - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם מחשב שידידה שלי קנתה ב KSP

SIERRA GAMES

Recommended Posts

2V שכתוב באתר ונוגע לזיכרונות, רק אומר שהם נבדקו עד מתח של 2V - במידה ותרצה לעשות OC ותצטרך להעלות את המתח לזיכרון, אז החברה מבטיחה שעד 2V הזיכרונות יעמדו בהצלחה. זה שאתה לא מריץ ב 2V זה בגלל שאין צורך - ואל תחפש לשנות כדי לא לפגוע בהם אם אתה לא מבין מה זה אומר.

אתה עונה באופן מאוד חלקי על השאלות שמציגים לך ומצרף שוב ושוב את אותן תמונות.

זה מאוד מקשה לעזור לך לאתר את הבעיה.

פריזים יכולים להיות דפוקים, או מחסור בזיכרון

יכולה להיות גם ספייוור או תוכנה שנתקעת כל רגע..

2. התקנה של הדרייברים עם הגיסרה האחרונה - ניסית ?

3. לוודא שלא מתקינים בטעות תוכנות שיתופיות(SHAREWARE) שבדרך כלל עלולות להכיל גם איזה פלאג של ספייור - בדקת?

4. במידה והפירמוט לא עוזר, לחבר את המשחב בצורה הכי בסיסית ולבטל/לנתק את כל החלקים, להשאיר רק דיסק קשיח, ,לוח ומעבד, וכ.מסך

שאר הכרטיסים לבטל דרך הביוס(קול/רשת וכדו') ולראות אם הבעייה נמשכת - בדקת ?

איזה התקן יש בלוח שהוא SCSI ? יתכן שמותקנת תוכנת DEAMON TOOLS או משהו דומה ? בכל אופן אני הייתי מסיר כל דבר שאינו סטנדרטי ובודק מערכת בסיסית. - מה התשובה ? זה יכול להיות הפתרון לבעיה

יעזור אם תצרף תמונה של השירותים והתוכניות שב STARTUP (כניסה דרך run -> msconfig) ותמונה של הלשונית האחרונה "איתחול" (STARTUP).

תעזור גם תמונה של שירותים שעולים עם ההפעלה כשאתה מסמן V בהסתרה של שירותים ממיקרוסופט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

הגיע הזמן להכנס למנהל המשימות ולבדוק בתהליכים מה רץ שם ומי ואם בכלל מעמיס את המעבד.

כמה הליכים יש לך שם ומה העומס של המעבד 5 דקות לאחר האתחול ובלי שאתה

מריץ שום תוכנה ידנית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

על פניו נראה סביר לא בדקתי עדיין לעומק.

1. הורד את HDTUNE והרץ שם את ה BENCHMARK . המהירות חייבת להיות באשור ה

עשרות מגה ולא 3 או 4 מגה.

2. הורד את הקובץ המצורף וחלץ את התוכנה שבו. לאחר מספר שעות של עבודה

עם תקיעות הרץ את התוכנה. היא תייצר קובץ בשם taskcpu.txt בספריה C .

תעלה את הקובץ לפורום.

3. בדוק ב"מציג האירועים" EVENT VIEWER אם יש שגיאות תוכנה או מערכת. קליק

ימני על המחשב שלי - ניהול - ושם זה יהיה.

http://www.hdtune.com

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון הזיכרון אמור לעבוד ב 400 MHZ ולא ב 320 כפי שצויין פו (אז מה שזה )

PC6400 אומר שזה 800MHZ כלומר אפקטיבי 400 MHZ -ולא יודע איך משהו קישר בכלל את התזמונים שלהם ל מהירות ....זה נכון ככל שהם יותר משוחררים אז ניתן להגיע יותר רחוק ,אבל זה לא המצב פו בכלל (אין שום קשר )-קיצר הזיכרון אמור לעבוד ב 400 MHZ .

לדעתי הפתרון הכי טוב זה לפרמט והלתקין שוב פעם הכל .....עם זה חוזר אז יש בעיה בחומרה שלך ....אולי איזשהו קונפליקט בין הלוח לאיזה חלק או משהו דומה (לא ניתן לתת סיבה מדוייקת .

אתה יכול להתקין אנטי וירוס (NOD32 ,KASPERSKY ) לבדוק איתם עם יש לך איזה וירוס ,תוכנות אנטי ספיי -SPY SWEPER ,וכו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"דבר ראשון הזיכרון אמור לעבוד ב 400 MHZ ולא ב 320 כפי שצויין פו (אז מה שזה AMD )

PC6400 אומר שזה זיכרון 800MHZ כלומר אפקטיבי 400 MHZ -ולא יודע איך משהו קישר בכלל את התזמונים שלהם ל מהירות ....זה נכון ככל שהם יותר משוחררים אז ניתן להגיע יותר רחוק ,אבל זה לא המצב פו בכלל (אין שום קשר )-קיצר הזיכרון אמור לעבוד ב 400 MHZ ."

שמע, לא דובר על תזמונים אלא על מכפלת המעבד. אם לא שמעת על הבעיה ואתה לא ממש מבין בתחום עדיף שלא תחווה דעה.

http://www.tomshardware.com/2006/05/23/amd_reinvents_itself/page9.html

http://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=2762&p=10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי .....את הבעיותיות .......ואתה הכללתה ......לא בכל מעבדי ה יש את הבעיה הזו,ובסוקט הישן לא היה שום בעיה עם זה (הכוונה ל 939 -ולDDR1)

חשבתי שזה לא השתנה ...

2000 2100 2200 2300 2400 2500 2600 2800

DDR2-800 800 700 733 767 800 714 743 800

DDR2-667 667 600 629 657 600 625 650 622

DDR2-533 500 525 489 511 533 500 520 509

:xyxthumbs:

ואכן כנראה על המעבדים שאני ראיתי אל הייתה שום בעיה עם זה אז בבקשה לא להכליל(קודם תבין מה רשום אחרי זה תסביר לי לועוד אנשים )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...