חברת החשמל [***מצונזר***] - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברת החשמל [***מצונזר***]

3d7

Recommended Posts

כל פיצוי מחברת החשמל יענה בסירוב.

זו חברה גדולה והם לא טיפשים. בבית המשפט ירצו הוכחה שהנזק נגרם כתוצאה מנפילת המתח.

מה שמוזר זה שהאל-פסק המשיך לתת לספק כח שלך מתח. לכן, אני לא מבין איך הספק הלך? :nixweiss: הרי לא היו קפיצות מתח על הספק, היו קפיצות על האל-פסק והוא עדיין עובד...

:nixweiss: :nixweiss: :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל פיצוי מחברת החשמל יענה בסירוב.

זו חברה גדולה והם לא טיפשים. בבית המשפט ירצו הוכחה שהנזק נגרם כתוצאה מנפילת המתח.

מה שמוזר זה שהאל-פסק המשיך לתת לספק כח שלך מתח. לכן, אני לא מבין איך הספק הלך? :nixweiss: הרי לא היו קפיצות מתח על הספק, היו קפיצות על האל-פסק והוא עדיין עובד...

:nixweiss: :nixweiss: :nixweiss:

^

מחזק

איך זה יכול להיות שאל פסק לא הגן? הרי זה תפקידו העיקרי בתקלות מהסוג הזה

איזה דגם וחברה יש לך בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהרס לי את הספק כוח זה חברת החשמל ולא האל-פסק.

הספק כוח לא נהרס לא נהרס בזמן נפילת המתח, אלא בזמן שהמתח חזר, וזאת כתוצאה מקפיצת מתח בזמן חזרת החשמל.

בעיקרון, האל-פסק שלי היה אמור להגן על הספק כוח מפני קפיצת מתח מעין זו, אבל הוא נכשל הפעם.

בכל אופן, הספק כוח נהרס בשל קפיצת המתח ולא בגלל באל-פסק. הרי, אם לא היה לי אל-פסק, אז ללא ספק הספק כוח היה נהרס בלאו הכי.

חברת החשמל אולי לא מחוייבת לספק לי חשמל 24/7, אבל אני סבור שמחובתה לספק לי חשמל יציב, ולהיות אחראית על נחשולים בזרם החשמל ולא לצפות שהלקוח יגן על כל מכשירי החשמל בביתו באמצעות מייצבי מתח שהוא ירכוש מיוזמתו.

העובדות מאוד פשוטות: היתה הפסקת חשמל -> החשמל חזר -> הספק כוח שלי נשרף. הסיבה היא הפסקת החשמל, והמסובב הוא שרוף.

דרך אגב, האל-פסק שלי הוא Gamatronic Compact 1000VA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שהספק נשרף? היה ריח?

כי נתקלתי במקרה עם ספק ENERMAX שלא פעל זמן מסויים לאחר נפילת מתח וחזר לפעול לאחר יום-יומיים.

הייתי בטוח שהספק נשרף אבל הוא החזיק כמו מלך.

תבדוק את הנושא אלא אם כן אתה בטוח שהוא נשרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, אז יש קטע כזה בספקים איכותיים שאחרי נפילת מתח הם לא פועלים, וצריך ממש לנתק את הכבל מתח, לחכות קצת ולחבר מחדש. זה מה שעשיתי, והספק כוח עדיין לא נדלק. אני יכול לנסות שוב לחבר אותו למחשב ישן (לא למחשב שלי).

בכל אופן, בפירוש הרחתי ריח שרוף, והחזקתי אצבעות שרק הספק כוח נשרף ולא כל המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בא לך להתעסק, תפתח את הספק ותבדוק אם הפיוז נשרף.

ואני לא בא להניע אותך מלתבוע את חברת החשמל, מכיוון שאני מכיר טוב מאוד את לשון החוק במקרה הזה אני פשוט שואל אותך בדיוק את אותן השאלות שהשופט ישאל אותך בדיון (אתה לא באמת מאמין שחברת החשמל פשוט תיתן לך כסף ללא התערבות בית המשפט, נכון?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך לפתוח את הספק כוח, וגם אם אני אפתח אותו אני לא אדע אם הפיוז שרוף, ואני גם לא אדע להרכיב אותו בחזרה.

בכל מקרה, אני לא מתכוון להתעסק עם הספק כוח, כי הם יכולים לטעון שאני הרסתי אותו כשהתעסקתי איתו.

מה אומר לשון החוק, ואיך בתי המשפט מפרשים אותו?

אם אני אגיש תביעה בתביעות קטנות, אז כמה סיכויים יש לי לזכות?

מישהו יודע אולי האם חברת החשמל נוטה לפצות לקוחות שפונים אליה, בגין נזקים בסכומים נמוכים, ללא התערבות של בית המשפט? הרי, מדובר רק ב-400 ש"ח, ואם זה יגיע לבית המשפט, אז הסכום יכול להאמיר לכמה אלפי שקלים בגין עוגמת נפש, והוצאות משפט שכוללות גם הפסד יום עבודה. רק לשלוח עו"ד שלהם לבית המשפט לייצג אותם יעלה להם יותר מ-400 ש"ח.

חברת החשמל העלו את התעריפים שלהם כבר 3 פעמים השנה (5% בתחילת השנה, 8.5% לפני כמה חודשים, ועכשיו בעוד כ-5%), כך שרק ההעלאה במחיר מכסה את הפיצוי שמגיע לי, ויותר מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמין שיש לך קייס נגד חברת החשמל.

המחשב שלך היה מחובר לאל פסק שמשנה את אופי המתח שמגיע למחשב.

אם אתה רוצה לשקר זה כבר עניין שלך.

מה שכן נראה לי זה שיש לך עילה נגד החברה של האל פסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בונה על העובדה שלהם זה עולה יותר אתה טועה, החברה מעסיקה עורכי-דין כעובדי חברה מן המניין, והיא משלמת להם את אותה המשכורת (ודי שמנה, אם עלי לציין...) בין אם הם יושבים במשרד ושותים קפה ובין אם הם מכתתים רגליהם לבית המשפט.

אכן, כמו שטענתי, אין לך קייס כנגד החברה.

אם תספר בבית המשפט את עובדות המקרה כמו שהם קרו במציאות רוב הסיכויים שהשופט יזרוק אותך מכל המדרגות וקיים אף סיכוי שתצטרך לשלם קנס לבית המשפט על ביזבוז זמנו היקר (כבר קרו מקרים מעולם...).

אם תחליט לשקר בבית המשפט אז זה כבר עניין שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק כוח שלי לא נשרף בגלל האל-פסק. הוא נשרף למרות האל-פסק.

לפיכך, חברת החשמל נושאת באחריות.

לגבי בית המשפט, אני לא מתכוון לשקר, אלא לומר את האמת. כמובן, שאני לא חייב לספר אמיתות שלא תורמות לקייס שלי...

חברת החשמל אולי מעסיקה עורכי דין במשרה מלאה, אבל במידה ואני אזכה בפיצויים והוצאות משפט שכוללות גם הפסד יום עבודה, אז רק ההוצאות משפט שהם יצטרכו לשלם לי יהיו הרבה יותר גבוהות מסכום התביעה המקורי העומד על 400 ש"ח בלבד. לכן, אני אומר שעדיף להם להתפשר ולתת לי זיכוי על סך 400 ש"ח בחשבונית הבאה, מאשר ללכת לבית משפט, לא?

אז מה אתם אומרים, אני חייב לתבוע אותם? אם אני אפנה אליהם בלי תביעה, אז הם לא יפצו אותי? חשבתי שהם אנשים נחמדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך קייס... אין מה לעשות... המחשב בכלל לא היה מחובר לרשת החשמל, הוא היה מנותק ממנה, וכל קפיצת מתח היא לא קפיצת מתח של חברת החשמל אלה קפיצת מתח של האל פסק, המחשב שלך מנותק מהרשת החשמל של חברת החשמל, אתה לא תקבל שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שהמחשב נשרף בלי שום קשר לחברת החשבל,לא רק שקנית עכבר ,לא רק שקנית טרמלטייק,לא רק שאתה מתנהג כמו ישראלי מצוי ומגעיל,אתה גם לא מקשיב למה שאומרים לך.

כל דבר שקרה עד עכשיו,הוא אשמתך ואחריותך הבלעדית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקטע שלא כל קפיצת מתח היא של חברת החשמל? מאיפה הגיעה קפיצת המתח מגנרטור פרטי? אל-פסק לא גורם לקפיצות מתח, הוא יכול לכל לספוג קפיצות מתח, או להיכשל ולהעביר אותן הלאה לצרכנים שלו.

המחשב שלי היה מחובר כל הזמן לרשת החשמל, וזה לא משנה כמה מפצלי מתח יש לי.

בזמן נפילת החשמל, המחשב המשיך לעבוד. יצאתי מכל היישומים וכיביתי את המחשב בצורה מסודרת. כאשר החשמל חזר, ככל הנראה, נחשול מתח שרף את הספק כוח, ואז המחשב לא נדלק.

לא רק שהמחשב נשרף בלי שום קשר לחברת החשבל,לא רק שקנית עכבר ,לא רק שקנית טרמלטייק,לא רק שאתה מתנהג כמו ישראלי מצוי ומגעיל,אתה גם לא מקשיב למה שאומרים לך.

כל דבר שקרה עד עכשיו,הוא אשמתך ואחריותך הבלעדית.

מה זאת התגובה הדבילית הזאת? אם אין לך מה להגיד, אז מוטב שלא תגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה פשוטה מאוד, אתה לא יכול להאשים את חברת החשמל על אחריות על חשמלית שלא היא בנתה, והאל פסק שלך זה מה שהוא, זה חשמלית נפרדת מהרשת של חברת החשמל, כמו שאתה לא יכול להאשים אותם אם הסוללה של הפלאפון של שרפה לך את המכשיר (למרות שהטענת את הפלאפוןן מהחשמל בבית) אתה לא יכול להאשים אותם על כך שהאל פסק שרף לך את הספק... ברגע שחיברת את האל פסק ניתקת את המחשב שלך מהרשת של חברת החשמל וזה בדיוק כאילו היית שם גנרטור שיפעיל לך את המחשב, חברת החשמל לא יכולה להיות אחראית על כישלון של האל פסק שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...