קטעים שעשיתם כשהייתם שיכורים... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קטעים שעשיתם כשהייתם שיכורים...

waizman

Recommended Posts

נורא פשוט - תכתבו קטעים שעשיתם כששתיתם :beerchug: יותר מתי (יש דבר כזה? :puke: )...

אני יתחיל:

אוקיי, היינו במסיבה של רדיו BU בת"א והשתכרתי רצח.

עכשיו זה היה בתוך חניון ע-נ-ק-י של דיזינגוף סנטר, אז היום שם מלא עטלפים. :asthanos:

קיצר, באמצע הבלאגן אנחנו איכשהו הגענו לאמצע-תחילת הרחבה.

אנחנו מסתכלים ורואים עטלף על הרצפה. אני שיכור ומפגר מנסה לבעוט בו ולא מצליח.

בסוף המסיבה ישבנו על איזה גדול אני ועוד 3 חברים, ואני עדיין שיכור.

אני אומר להם שאני רוצה עטלף ושיעזרו לי להוריד אחד כי אני רוצה לתלות אותו בחדר, ליד המחשב.... :)

עכשיו הם צוחקים עליי.

אז אני אומר להם שבמקום עטלף שיורידו לי את אחת מהמנורות של אורנג' שהיו בצורת קופסה כתומה כזאת...

אבל הם ממשיכים לצחוק עליי ולהגיד לי שזה מחובר לרשת חשמל ושאי אפשר להוריד אותם... :bash:

אני שיכור אז מה איכפת לי, אני רוצה אחת!

קיצר, חירפנתי להם ת'שכל עם העטלפים והמנורות, ועד עכשיו הם צוחקים עליי....

אה כן, גם השארתי לחבר שלי בפלאפון את ההודעה הכי מצחיקה בעולם... אני ינסה להקליט את זה איכשהו לקובץ...

מי שיודע איך (בלי ציוד האזנות) שייצור איתי קשר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי שלא נתחיל אפילו...

זה מתחיל מכך שעשיתי פנטומימה לשיר "אשליות" עד לכך שכמעט אנסתי ידידה שלי...

היו הרבה דברים מאז ומעולם..מאוחר יותר אני אפרט , בנתיים אני זז לישון..לילה טוב :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הפסקתי לשתות אחרי הפעם האחרונה שיצא לי לשתות...המקרה כזה...ההורים נסעו לחול והשאירו לרשותי את הבית...אני הזמנתי חברים ועם החברים בא לו גם האלכוהול....שתיתי בכאלו כמויות שהתעוררתי במחלקת טיפול נמרץ בבית החולים שניידר, הדבר האחרון שאני זוכר שעשיתי זה היה הניסיון שלי לאנוס את חברים שלי אבל הם גם סיפרו שעשיתי טסרפטיז ומה לא....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ

בפעם האחרונה שהשתכרתי(בסילבסטר)

הורדתי את הג'ינס, עשיתי מהבוקסר חוטיני והתחלתי לרוץ ולצעוק ככה ברחבי המושב שהיינו בו (מושב ליד היישוב שלי)

נמרחתי על בחורות ;D

עישנתי נרגילה, ולא שמתי לב שהחבר'ה הסתלבטו עליי והוציאו את הראש, ככה שחצי שעה עישנתי בלי ראש (אוויר....) ואני ממשיך להגיד איזה אדיר הטעם... :bash:

אממ היו עוד מלא דברים שאני פשוט לא זוכר... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעם היחידה שהשתכרתי היתה בחתונה של אחותי וזו גם הייתה מסיבה פיצוץ!!! :jump:

למזלי לא עשיתי שטויות ושלטתי על עצמי ;D

ו-shaul ניסית לאנוס את חברים שלך??? :o:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב פעם אחרונה שהשתכרתי ממש זה היה בסילבסטר ...

אני לא זכרתי כלום אחרי 12 , כל מה שאני מספר זה החברים שלי סיפרו לי ...

דבר ראשון הקעתי אצלו בבית איזה 8 פעמים , לפני זה הם סיפרו לי שאכלתי בננה , רק שלא קילפתי אותה לפני זה :P

אחרי שהם ראו שאני גמור הם הושיבו אותי בשירותים מול האסלה שאני יקיא לשם , אך לא כך קרה , הלכתי מהשירותים לסלון הקאתי שם ואז חזרתי למקום שלי ליד האסלה ::) :flushthetoilet:

הקאתי על השולחן עם האוכל לתוך הצלחות והכל , ואחרי זה איזה אחד הגיע בבוקר מאוד רעב , אמרו לו שהקאתי לשם והוא לא האמין והתחיל לאכל את זה puke.gif...

בקיצור מה שזכרתי רק עד 12 ובסביבות 8 בבוקר התעוררתי על הריצפה ולא ידעתי איפה אני ...

אחרי שסיפרו לי מה עשיתי נשפכתי מצחוק ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

קרעתם אותי...

פעם אחת השתכרתי במסיבה והייתה שם איזה ילדה שפעם היינו ידידים טובים לאללה ורבנו, קיצר לא דיברנו.

אז מרוב שהייתי שיכור השלמתי איתה כנראה, ואני לא זוכר כלום ממה שאמרתי לה,

אבל לפי מה שהתגלגל לאזני, ביקשתי סליחה על הכל (למרות שזה ממש לא אשמתי) ובלה בלה בלה,

שלחתי לה הודעה יום אחרי זה ומאז לא דיברנו... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שלוש שנה הייתי מסטול מסמי הרדמה קשים(היה לי ניתוח :-X)

ומה שאני זוכר מהמקרה, שלקח לי איזה שעה להיזכר מי ההורים שלי ואיך קוראים לי :bash:

וזאת הפעם היחידה(בינתיים)שהתמסטלתי עד כדי כך :saint:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא השתכרתי אף פעם, ואני גם לא מתכוון לשתות, אבל חבר שלי השתכר וזה היה מצחיק !

הוא שתה איזה 15 כוסות של וודקה מעורבב עם ספרייט והתחיל לשאול חברים שלי אם הם רוצים שהוא יוריד את הבגדים ויתחיל לרוץ באיזה גן ( תבינו השעה 3בלילה - קר ויש הרבה אנשים אחרים בגן הזה + מסיבה של אחת מהשכבה שלו ) אז כולם אומרים לא ואל תוריד זה סתם יעשה לך בושות וכו... ורק אני אמרתי לו " תעשה את זה בשבילי, בבקשה חמוד " ;D אז...הוא עשה את זה ( הוריד חולצה, הוריד מכנס, הוריד תחתונים, נשאר רק עם גרביים והתחיל לרוץ ) :lol: וכולם כמובן נשפכו מצחוק ובאו מלא מהמסיבה והתחילו לצחוק עליו ולרקוד איתו, ועצרו מלאאאא מכוניות כדי להסתכל עלינו :) והוא כמובן לא היחיד שהשתכר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שהסיפור שלי לא קשור לאלכוהול הוא יותר מביך מכל אלה פה:

בבוקר שבת אחד אמא שלי הכינה חמין עם הרבה שעועית. אני לא רציתי לאכול, אבל אתם יודעים איך זה אמא ובסוף אכלתי. התברר גם כטעים (אני נגעל מדברים סמיכים :P כמו חמין, למרות שאני אוכל כל פעם יש לי תהליך התסגלות מחודש) אז אכלתי עוד הרבה. העובדה שמלא שעועית הייתה שם פרחה ( ;D ) מזכרוני. אחרי זה הלכתי לידידה אחת שלי. היינו אצלה כל היום בחדר (היה גשם בחוץ) ולא יכולתי להתאפק - הנפיחות שהבאתי שם...... משהו לא נורמלי. מאז לא דיברנו הרבה ;D אני מניח שאם אני הייתי מספר לה את הסיפור המלא זה היה בסדר, אבל חפיף ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה נחמד לדעת שאתה חסר תאקט ולא יכול לשלוט בעצמך גם כשאתה לא שיכור... ;D

lol

זה חד פעמי למזלי ;D אם זה לא היה לא הייתי פה, הייתי נחנק מהריח :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...