שאלה-מתאם מ VGA ל- DVI - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה-מתאם מ VGA ל- DVI

zaroor

Recommended Posts

למסך LCD עם כניסות DVI וגם VGA האם ביציאה מהמחשב שיש VGA יש טעם להרכיב מתאם מ VGA ל- DVI שכך יתחבר למסך בכניסת הDVI

האם זה יתרום משהו לאיכות התמונה או שזה יהיה רק מחבר פיזי לחיבור הכבל , ואז אפשר לחבר רק את כבל ה VGA אם זה לא נותן שיפור

מה דעתכם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאתה אומר אם הכרטיס מוציא אות אנלוגי אז איך המתאם הופך אותו לדיגיטלי ? זה ניראה שהוא רק מצליב חוטים פנימיים בו ולא איזה

רכיב אלקטרוני עושה בו פעולת המרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש יכול לענות לך על זה.

אני יודע ש-VGA זה חיבור אנאלוגי, ו-DVI זה חיבור דיגיטלי.

קרוב לוודאי שהמתאם הזה לא המרה מאנאלוגי לדיגיטלי, אלא רק מאפשר למסך לקבל אות אנאלוגי, או משהו כזה.

עריכה: מה ש-McFly אמר.

(לחצתי בטעות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי מה שנאמר כאן עדיף לחבר רק את הכבל של ה VGA לבד וזאת מהסיבה שיש לי בכרטיס רק יציאת VGA , האמת הכרטיס הוא AGP X8

אני מתלבט עם בכלל כדאי להחליף כרטיס שיש לו יציאת DVI אם זה ישנה משמעותי את הצפייה במסך או להישאר ככה ?לא יודע אםלהשקיע בזה

או לא ,זה P-4 עם חריץ AGP X8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, עוד מעט חורף, אז אתה יכול לקנות מחשב חדש, ולהשתמש בפנטיום 4 בתור תנור חימום... :smile1:

בקיצור, אתה יכול או לקנות מסך חדש עם יציאת DVI (אני לא יודע עד כמה זה ישפיע על איכות התמונה), או פשוט לקנות כרטיס מסך לפי הצרכים מבלי להתחשב בסוג היציאה שלו.

איזה חדשים מתאימים בכלל ל-AGP X8?

יודע מה, תישאר ככה אם זה נראה טוב. אתה לא צריך כרטיס עם יציאת DVI אם המסך שלך תומך רק ב-VGA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה כרטיס מודרני אולי לא תרגיש בהבדל. מה שכן, היתרונות של DVI לא מסתכמים באיכות התמונה, מדובר גם בבעייתיות של הסנכרון של המסך עם האות של הכרטיס שהוא די בעייתי בחיבור VGA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...