ראיתם מה עשו אוהדי בית"ר ירושלים?!!!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיתם מה עשו אוהדי בית"ר ירושלים?!!!!

Born2Kill

Recommended Posts

נגעת בנקודה חשובה

נכון, גם בן גוריון היה מנוול

ובקושי, רק בקושי אפשר לשמוע שמישהו בתקשורת ימתח עליו ביקורת

יותר טוב שתדברו עם אבא או סבא שהיה בחיים לפני קום המדינה ויסביר לכם על חלק מהקומבינות שרצו כאן, ועדיין רצות כשחצי ממשלה בחקירת משטרה...

וחברה אני לא דפוק, פשוט תנגבו את הח** מהעיניים ותבינו איפה אתם חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואלה תקשיב, אם יש לך גם בעיה עם בן-גוריון וגם עם רבין, נראה לי שפשוט יש לך בעיה עם קום המדינה ועם העובדה שהמדינה הזו קיימת.

בלי האנשים האלה, אני בספק די גדול שהיינו מגיעים לאן שהגענו היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת נמצאת בין Hed ובין מה שאתם אומרים. אמנם יש לכולם הערכה רבה לרבין, בן גוריון ושאר דמויות גדולות במדינה הזאת, אבל הם עשו טעויות. אף בנאדם שפוי לא יכול להניח שהם היו מושלמים ונקיים לגמרי. אבל לדעתי ולדעת כולם חוץ מHED המעשים הרעים שלהם מתגמדים לעומת התרומה הענקית שלהם למדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם יודעים על בן גוריון שאתם מהללים אותו?

אם אתם אמורים לכתוב עליו חיבור, כמה אתם מסוגלים לכתוב?

נניח שאתם יודעים המון ביחס לרוב האנשים במדינה, אז אתם כותבים 10 עמודים.

זה עדיין לא הרבה

אז מאיפה ההערצה אליו? מכמה סיסמאות שחוקות?? או מתמונות על הקיר בבית הספר?????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומאיפה הזלזול שלך בא? משתיפות מח שעברת בבית?

ומאיפפה התמימות שלך באה מהגנים שהסתובבו אצלך בבית?[br]פורסם בתאריך: 5.11.2007 בשעה 23:43:30

תגיד לי אתה לא מבין ? מחר תגיד אולמרט מושחט ותלך תרצח אותו .

אחר כך תגיד ברק חרא של שר בטחון ותלך תרצח אותו ....

מה אתה רוצה שניהיה כמו עיראק ? :bash:

יש הבדל בין לרצוח, לעודד לרצח, להתאבל על רצח ולהמשיך בזאת במשך 12 שנה

ודרך אגב, ברק באמת חרא שר ביטחון, הוא יצר תקדים של יציאות חד צדדיות, מה שהוביל למלחמה האחרונה בלבנון. תזכיר לי כמה עלה הניסוי הזה!

ובקרוב כולנו נקבל את מלחמת חמסתאן הראשונה, יש הימורים כמה הרוגים יהיו?

אני אתחיל בהימורים על הציוד בלי חיי אדם, כמה עשרות טנקים יעופו לשמיים כשיעלו על מטענים של 300 ק"ג בממוצע, א"כ הם יפנצרו לנו עוד כמה טנקים עם נ"ט מתקדם.

אוקי בואו נשחק משחק יותר פשוט, מתי בעצם אתם חושבים שהמלחמה הזאת תפרוץ?

לי אין הערכה, אבל זה הולך וקרב, הולך וקרב...

והכל מתחיל בגלל הפוליטיקאים סוג ז' שהיו לנו לאורך כל ההיסטוריה ויש לנו כרגע במדינה, שהצד החזק שלהם זה סיסמאות ריקות מתוכן להמונים

לילה טוב וחלומות פז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, גם בן גוריון היה מנוול

בקשר לשתיפת מח - בן-אדם בד"כ לא חושב כמו שאתה חושב, אלא אם הוא עבר חינוך די קיצוני בעניין מצד המשפחה\סביבה.

צריך לעבוד די קשה על התפיסה שלך בכדי שתחשוב שונה מכל שאר האנשים, שעד היום מבכים את הרצח ומבחינתם הוא טאבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעמק, פעם שניה שאני טועה.

בפעם שעברה טעיתי, שמתי לב ותיקנתי (בגלל זה יש עריכה), ושוב אני טועה בלי להשים לב.

יש איזה משהו מוזר במילה הזו שלא נותן לי לכתוב אותה כמו שצריך. חחח :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לשתיפת מח, ולמה אתה מניח שאני מזלזל?

"מה אתם יודעים על בן גוריון שאתם מהללים אותו?"

"ומאיפפה התמימות שלך באה מהגנים שהסתובבו אצלך בבית?"

"לידיעתכם, חברי הפורום הצעירים הייתה פעם פרשת אלטלנה. כשתיגמר השביתה תשאלו את המורה להיסטוריה על הרצח המזעזע הזה, ואז תחזרו להזיל דמעה."

סגנון הכתיבה שלך מעיד על כך....

"יש הבדל בין לרצוח, לעודד לרצח, להתאבל על רצח ולהמשיך בזאת במשך 12 שנה"

עד היום אנשים (לרוב דתיים וביניהם אני ) ממשיכים לצום על רצח גדליה בן אחיקם ואין בכך שום רע (לפי דעתי) הרצח של גדליה בא להזהיר אותנו הרי השלכותיו עוד השפיעו עד כלפני 60 שנה (גלות של 2000 שנים).

"והאם אתם יודעים שפעם רבין כבר הספיק להתפטר בגלל חשבון בנק שהיה לאישתו בחו"ל"

המקרה המדובר אירע(בשנות ה-70 נראה לי 73 לא בטוח)בקדנציה הראשונה שלו בתור ראש ממשלת (אחרי שתיפקד כרמטכ"ל בששת הימים וכשגריר בארה"ב) ואכן היה חשד שאשתו (לאה רבין ז"ל) הפקידה כספים או משהו באיזור (באיזור ה- 500 דולר) ורבין למרות שדובר רק בחשש התפטר ועזב (זמנית) את הממשלה-

דווקא פעולה זו גרמה לבית להוקיר אותו יותר ולהבין שמדובר באיש של כבוד/יושר וכפי שאתה ציינת דובר על החשבון של אישתו...

"אז מה אתם מרחמים על איש עסקים, שעל הדרך אולי עושה שלום, אבל אולי מוכר את המדינה במנדטים שעברו אליו מצומת"

אם כבר איש עסקים לא הכי מוצלח... אבל נראה לי שבשיל שלום עם ירדן ניתן למחול (כפי שאכן קרה) על 500$.

ולמזלנו (או שמא לצערך) המדינה קמה וחיה על אנשים כדוגמתם (בן גוריון בגין רבין פרס שרון קהלני רפול ועוד עשרות אנשים שתרמו את חייהם למפעל הציוני)

מה לעשות שאנשים אלו (בחלקם) החזיקו בדעות פוליטיות משלך (למרות שבן גוריון בתקופה שלפני קום המדינה סירב בכל תוקף לפנות ישובים ע"ע "חומה ומגדל" וז'בוטנסקי ה"ימני" דווקא תמך בהקטנת השטח של - אמנם סיבות טקטיות אך בל זאת מלמד לקח כלשהו לא?)

אמנם ב"אלטלנה" אכן נמנע טבח ומסע דמים (רבות הודות לבגין שלא הרשה שיהודי הרים על יהודי) אך מדובר באחת הפרשיות שהקימו את צה"ל ושכנראה שעם בין גוריון היה נכנע כנראה שהמדינה שלנו היתה נראית מעט שונה (כפי שנכתב באחת ההודעות הקודמות).

דבר נוסף, רצח של כל אדם במדינה כל שכן ראש הממשלה גורמת לפגיעה אנשוה במדינה ובחוסן הדמקרוטיה (מה שבימינו עלול להוביל למלחמת אחים במיוחד שאין מנהיגים חזקים בימינו)

עוד דבר גם אני נמנתי עד אתמול על אוהדיה של בית"ר אמנם לא פעיל במיוחד, אך אכן חש חיבה גדולה לקבוצה אבל ברגע שאתמול האוהדים קיללו את זכר רבין החלטתי שאין לי מה לחפש בקבוצה, מה עוד שאדון גאידמק מגנה את ראשי מכבי חיפה על הפעולה הלא הגיונית שביצעו (הרי אוהדי בית"ר רגישים...) ולבסוף מה שהכי הרגיז אותי שאף שחקן לא מחה לא דיבר ולא התגד- ואני חשבתי שזנדברג משכיל. (אני בטוח שז'בוטינסקי מתהפך בקברו בראותו את ההתנהגות הזו!)

עריכה:

"אולמרט אינו אוהד בית"ר. זאת היתה חוסר אחריות מצד המארגנים לציין את זכר רבין" - (גאידמק בynet)

אולמרט ידוע זה שנים כאחד האוהדים היתור מסורים ואוהבים של בית"ר אבל אוי לדיקטטורה של ארקדי מישהו חולק על דעותיו וגונב לו זמן מסך (הרי כסף קונה הכול גם היסטוריה... רק חבל שכנראה לא עתיד...).

(תוך 24 שעות מעכשיו מקס' גאידמק בהצהרה דבריי עוותו, למרות שדובר בשידור חי, וכמעט שום מילה על ביבי שגם ידוע בהערצתו לביתר וגם גינה את המעשה למה דוד ארקדי לא מגנה אותו או את רובי ריבלין שהיה יו"ר בית"ר לתקופה מסוימת גם הוא לא ייחשב כאוהד???)

הדברים נכתבו תוך כדי צער, יגון ועס ולכן לא בהכרח קשורים במאת האחוזים לנושא הספציפי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hed....אם תרוץ לבחירות...אתה לא תקבל את הקול שלי.

אתה גזען. עיוור....מאוד עיוור.

אתה לא יודע מה זה דמוקרטיה, ואתה לא מבין את הפשע ברצח ראש ממשלה...

יום הזכרון לרצח רבין הוא לא יום לרבין....הוא היום לרצח רבין. זה יום לאותו ערב שהדמוקרטיה שלנו השתנתה לחלוטין.

אין לך שום הערכה לאנשים שבנו את המדינה הזאת. בן גוריון היה אישיות. נקודה. נראה אותך לוקח את כל החיים ועובר לנגב. אתה לא עושה את זה כי אתה עירוני פחדן שלא יודע לצייר מפת ארץ .

אולי היה לרבין פרשיה אחת ...אבל הוא התפטר מתפקידו בגללה...והיום..יש לנו ראש ממשלה עם לפחות 4 תיקים על הראש. והוא לא מתפטר. > אני מסכים שהפוליטיקה היום על הפרצוף זה בטוח.

בקשר לבית"ר.

גאידמק אידיוט. הוא אומר שאולמרט לא אוהד אמיתי של בית"ר....הבן אדם אוהד אותם מגיל 0 ..ידוע כחבר כנסת חולה כדורגל...העיקר גאידמק אומר שהוא לא אוהד בית"ר.....זה רק מוכיח שגאידמק אידיוט. שכל הראש שלו רץ על פוליטיקה ולמעשים שלו אין שום אלמנט של עזרה לקהילה. הוא קונה את העם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גאידמק הוא בן אדם שלא שותק , אם מעליבים אותו .

גאידמק התחיל בהשמצת אולמרט , רק לאחר שהאחרון קרא להטבות של גאידמק בשדרות כספין תקשורתי (או משהו כזה בערך ..)

לכן השנים הגיעו לעימות שכל אחד משמיץ את השני . למעשה אולמרט התחיל את כל הסכסוך הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...