ראיתם מה עשו אוהדי בית"ר ירושלים?!!!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיתם מה עשו אוהדי בית"ר ירושלים?!!!!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבורת קופים שכל אחד חושב שהוא גבר גבר מתאגדים לחבורה אחת. אני לא מבין על מה כל הרעש :screwy:

תכלס.

מה, לא ידעתם שהקופים האלה קיימים?

הכי טוב פשוט להתעלם ולתת לדיעות כאלה להתייבש בצד במקום ללבות את האש שעליה הם נישאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אוהד בית"ר שהיה אתמול במשחק (ולא ביזה את דקת הדומיה) יש לי מספר דברים להגיד:

1- אני מביע סלידה מכל מה שהלך שם מבחינת התנהגות האוהדים. בעיניי הם לא נקראים אוהדים.

2- אני לא חושב שצריך להכניס פוליטיקה למגרשי כדרוגל באופן מכוון, אני לא חושב שמישהו באמת הופתע אתמול כשהיה מה שהיה.

ברגע שמכניסים פוליטיקה, וכן, טקס לראש ממשלה שפעולותיו עוררו מחלוקת (עם האיש אין לי בעיה, להפך, הוא אחד מהאנשים שהקימו את המדינה ומגיע לו את כל הכבוד על זה) זה פוליטיקה, למגרש כדורגל ועוד למשחק שבו מעורבת קבוצה מהיותר מזוהות פוליטת במדינה, זה מזמין התנהגות כמו שהיתה אתמול.

3- בכלל, לפי דעתי האישית (ושוב -דעתי האישית בלבד), עושים ממש פסטיבל מכל הנושא הזה של יום הזכרון לרבין, זה נמשך כבר שבוע מהיום שנולד ליגאל עמיר ילד ושבוע התעסקו בשאלה איך ואיפה יחתכו לו. מספיק, לפני 12 שנים הוא נרצח, ואני חלילה לא מצדיק את הרצח, הרוצח או כל דבר אחר בהקשר הזה, פעם בשנה יש יום , אבל השנה זה היה ממש מוגזם. באיזהשהו שלב זה מתחיל להפריע ולהוריד בערכו של היום הזה.

4- למה תמיד מקימים קול צעקה גדול במיוחד כשאר מדובר באוהדי בית"ר? הרי כשהדתיים מבזים את ימי הזיכרון לשואה ולחללי מערכות אף אחד לא צועק. הרי כשחברי הכנסת הערביים מתבטאים נגד המדינה או אפילו מגידילים לעשות ובוגדים במדינה, אף אחד לא צועק יותר חזק. אבל כשאוהדי בית"ר מבזים את דקת הדומיה - העולם חרב. אסון. מלחמת עולם.

ושוב, אני אוהד, שמביע סלידה ממה שהלך שם אתמול מבחינתי זה ביזיון ואני חושב שצריך לעקור את זה.

הקומץ השפוי...

ודרך אגב, אוהדי בית"ר הם סתם חיות, לעומת אוהדי מכבי חיפה מתגאים להקרא : הקופים הירוקים...

חבורת קופים שכל אחד חושב שהוא גבר גבר מתאגדים לחבורה אחת. אני לא מבין על מה כל הרעש :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחשוב

עשו ממנו קדוש מעונה

חבר אתה לא חסר

אולי כמה שנים בפקיסטאן\עיראק .... יגרמו לך להעריך מה זה דמוקרטיה אמיתית . :silly:

ואז תבין למה רצח ראש ממשלה זה הפשע הכי גדול שיש.....

וכל הדתיים שתומכים ביגאל עמיר הם הם בדיוק אותם טיפוסים שגרמו לחורבן בית המקדש ולגלות הארוכה שסבלנו ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחשוב

עשו ממנו קדוש מעונה

חבר אתה לא חסר

לך לעזה, הם ייקבלו אותך בברכה, יא גויי אחד....

לצערנו המדינה שלנו (ואני ממש ייגיד את זה בלי בושה) נהיית יותר ויותר נאצית.

לא רק זה היה בחדשות, אלא גם שמישהו דקר ורצח איזה נהג מונית רק בגלל שהשתין בחצר שלו, על מה דוקרים קשה להאמין... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בין רצח נהג מונית ורצח רבין?

ומזה כל הפורום של יפיי הנפש הזה, תפקחו את האישונים ותביטו מה קורה במדינה שלכם. כל הפוליטקאים מושחתים, מסדרים את עצמם טוב טוב ועל הדרך עושים שלום עם אחד וקונים בית ביד השניה.

לידיעתכם, חברי הפורום הצעירים הייתה פעם פרשת אלטלנה. כשתיגמר השביתה תשאלו את המורה להיסטוריה על הרצח המזעזע הזה, ואז תחזרו להזיל דמעה.

והאם אתם יודעים שפעם רבין כבר הספיק להתפטר בגלל חשבון בנק שהיה לאישתו בחו"ל

אז מה אתם מרחמים על איש עסקים, שעל הדרך אולי עושה שלום, אבל אולי מוכר את המדינה במנדטים שעברו אליו מצומת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תירגעו...

הבן אדם בסה"כ מפגר, אוטיסט,

יש לו מגבלות קשות מאוד, נכה נפשית ,

יש לו הורים שמכים אותו...

מצטער בכל האנשים שפגעתי בתגובה הזאת חוץ מ-hed

שאתה צריך לקחת את הכל לריאות ולהחנק...

באמת שניסתי לעשות תגובה יחסית רגועה אבל לא הצלחתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם מצער מה שקרה באלטלנה, אבל טוב שזה הסתיים כך.

לולא העניין טופל בדרך שבה הוא טופל, רוה הסיכויים שהיינו היום כמו הפלסטינים, עם פלגים חמושים שלא עושים חשבון לממשלה.

אגב, אם יש לך בעיה בעניין אלטלנה לגבי רבין, אז יש לך בעיה בעצם עם בן-גוריון.

השלכה נוספת של פרשת אלטלנה, היא שאלת מעורבותו של יצחק רבין, ששימש באותה תקופה מפקד בפלמ"ח. רבין נכח באירוע, והנחה את כוחות הפלמ"ח ממפקדתו שבחוף. עדויות אלו הביאו עם השנים להתפתחות דיון נוקב סביב מעורבותו של רבין בהרג השנוי במחלוקת. על כך כתבה אניטה שפירא: "ככל שהימין אימץ את בן-גוריון כמנהיג לאומי מעל למחלוקת, כן הועתקה אשמת אלטלנה משכמו לשכם אחרים, שנואי נפשו של הימין. בשנות ה-90 הפך יצחק רבין ל"אשם" העיקרי בפרשה. רבין, מפקד מן הפלמ"ח שנקלע למלון ריץ ואירגן את התגוננות מטה הפלמ"ח במקום, הוצג על ידי חוגי ימין קיצוניים בתעמולת הזוועה של שנות ה-90 כמי שהיה אחראי להרג באלטלנה, כמי שנתן את הפקודה להרוג יהודים. בכך הושלם המעגל: בן-גוריון, האיש שמעולם לא התנער מאחריותו למלחמת היהודים ביהודים, ותמיד סבר שהיתה זאת טרגדיה, אך מוצדקת ובלתי נמנעת -"טוהר" בלהטי הזכרון הקולקטיבי מאשמת ההרג. לעומת זאת, רבין, שחקן-משנה בדרמה של 1948, שהפך לשחקן הראשי בדרמה של שנות ה-90, הואשם עתה ברצח יהודים. בדיעבד, הפכה פרשת אלטלנה לצידוק, לפני רצח ראש הממשלה ואחריו, להתרת דמו של יצחק רבין." [5]

הויכוח אם האירועים היו עלולים לגרום למלחמת אחים, או להיפך, עקב התגובה התקיפה נמנעה מלחמה שכזאת נמשך. לפי כל השקפה, מחיר הפרשה נחשב כמחיר יקר וחסר תקדים.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%9C%D7%98%D7%9C%D7%A0%D7%94

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...