נכשלתי היום בבוקר טסט ראשון. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נכשלתי היום בבוקר טסט ראשון.

pain_killer12

Recommended Posts

ניגשתי היום ב7:10 בראשון לציון. ונכשלתי, איזה מבאס זה.

ביקש ממני חניה לשמאל, לא היה כל כך נורא, הייתי קצת רחוק מהמדרכה וישרתי. אבל דחף לי ברקס למרות שהוא לא היה צריך כשניסיתי לעקוף איזה אוטו, ואמרתי לו את זה גם אבל זהו נכשלתי.

מישהו עוד ניגש היום? חוויות למיניהן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, המון כסף-116 בדואר ועוד 350 בטסט עצמו, זו גניבה.

אם הייתי נכשל כי באמת עשיתי משהו לא בסדר אז לא הייתי מתבאס ככה אבל הוא דחף לי ברקס כשהוא לא היה צריך.

עצר אוטו ממולי, באתי לעקוף, אותתתי וכו' בא אוטו מאחורי, לא אותת לא סטה שמאלה כדי לעקוף, האט וכמעט עצר אחריי. אז התחלתי את העקיפה אחרי שראיתי שזה שמאחורי כבר עצר אחריי ובום הוא דחף לי ברקס הטסטר ואמר לי "אתה רוצה להיכנס באוטו שמאחוריך" אמרתי לו "אבל ראיתי אותו והנה הוא עצר" והמשכתי לנסוע.

זה מבאס שטסט נופל על דבר לא מוצדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכאלה דברים אתם מתבאסים?

אני עשיתי טסט ראשון אצל הבוחן הכי מנייאק בעיר, שלקח אותי במסלול הכי קשה בעיר- באיזור השוק כשאף אחד לא מתייחס בשיט לחוקים ונדחפים לי בכוח מול הפגוש... ובמסלול מחוץ לעיר שבו טרמפיסטים קופצים עלי וחצי דרך בשפוצים...

אבל על מה הכשיל?

על פניייה רחבה מידי (מעיין פרסה בנתיב אחד רחב... אפילו לא הייה לי נתיב נגדי או מקביל לעבור אליו!) ועל זה שלא הסתכלתי שמאלה באיזה פנייה- כשאני סובבתי את הראש כמו פורפרה בכל צומת שעברתי (גם בפניות מחצרות וחניות, שבהן מלא אנשים נופלים בטסטים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש טסטרים שהם מכשילים בלי היגיון, מילא עשית טעות אז בסדר, אבל יש מצב שהם בולמים אותך או אומרים משהו עוד לפני שהספקת לעשות משהו לא בסדר או לפני שהספקת לסדר את המצב.

תודה לכולם על התמיכה. מקווה שפעם הבאה הטסטר לא יהיה לי כזה. אימא שלי אומרת לי "למה בשעה הזאת? אני אמרתי לך, לא היית צריך"

אבל בתכלס לא משנה איזו שעה עם הטסטר הזה הייתי נכשל בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטסט הראשון שלי היה הכי קל שיכול להיות

הטסטר כמעט נרדם עשיתי סיבוב קטן מסביב לשכונה שלי[ראיתי את אמא שלי מחנה את האוטו תוך כדי הטסט] וחזרתי למשרד הרישוי אחרי 9 דקות בדיוק.

כמובן שעברתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחוז העוברים בטסט ראשון הוא אפסי.

תגיד תודה שאתה לא עושה טסט בקריות, בשנתיים האחרונות הממוצע שם הוא לעבור טסט שלישי-חמישי, תלוי במזל שלך.

חבר שלי עשה עבר טסט ראשון בחיפה אחרי 28... הכל תלוי בך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובעיקר שיהייה לך מזל ליפול על טסטר טוב...

עברתי גם תאורייה ראשונה ולטסט הגעתי אחרי איזה 5~6 שיעורים שנסעתי מושלם ולמורה פשוט לא היו טסטים לתת לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...