מנסה לעשות C@ לAMD 4400 הצלחה! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנסה לעשות C@ לAMD 4400 הצלחה!

Guarding angel

Recommended Posts

היי

עשיתי לא מזמן C@ למעבד מ2.3GHZ@2.6

רציתי לעשות לו עוד אך נתקלתי בבעיה:

שיניתי את מהירות הזכרון ל533 במקום 667

שיניתי את HT ל800MHZ

שיניתי מכפלה 10.5 X ו260 BUS

העלתי מתח ל1.325 למעבד

אבל הוא נותן לי אזהרה ומחזיר את ההגדרות לסטוק

מה הבעיה?

עידכון:

ניסיתי לעשות לו C@ בלי שינוי של הHT עם מכפלה של 10.5 בBUS 260 אבל שוב אותה אזהרה וחזרה למהירות סטוק :(

האם מישו יוכל לעזור לי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית-DISABLED ל-CPU SPRED SPECTRUM? ולכל ה-SPRED SPECTRUM למינהם?

ביטלת את COOL&QUIET?

תנסה להוריד את תדר ה-HT ל-3,דרך אגב תנסה לעדכן את הביוס שלך..ראיתי באתר של שיש להם עדכון שמשפר את יכולת ה-OC ללוח,אז אם הלוח שלך לא מעודכן אז תנסה.

ומתח ללוח אתה מוסיף ב-MIT,למרות שלא נראה לי שזאת הבעיה שלך.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית-DISABLED ל-CPU SPRED SPECTRUM? ולכל ה-SPRED SPECTRUM למינהם?

ביטלת את COOL&QUIET?

תנסה להוריד את תדר ה-HT ל-3,דרך אגב תנסה לעדכן את הביוס שלך..ראיתי באתר של שיש להם עדכון שמשפר את יכולת ה-OC ללוח,אז אם הלוח שלך לא מעודכן אז תנסה.

ומתח ללוח אתה מוסיף ב-MIT,למרות שלא נראה לי שזאת הבעיה שלך.

:xyxthumbs:

בוקר אור

מהם הספקטרומים למיניהם?

מה תפקידיהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל, SPREAD SPECTRUM נולד בשביל להפחית את הEMI מהמחשב לפי התקן. בOC יש להוריד אותו שכן הוא גורם לתנודות בתדר ועלול לגרום לחוסר יציבות. CAPISH ? ;D

Spread-spectrum clock generation (SSCG) is used in the design of synchronous digital systems, especially those containing microprocessors, to reduce the spectral density of the electromagnetic interference (EMI) that these systems generate. A synchronous digital system is one that is driven by a clock signal and because of its periodic nature, has an unavoidably narrow frequency spectrum. In fact, a perfect clock signal would have all its energy concentrated at a single frequency and its harmonics, and would therefore radiate energy with an infinite spectral density. Practical synchronous digital systems radiate electromagnetic energy on a number of narrow bands spread on the clock frequency and its harmonics, resulting in a frequency spectrum that, at certain frequencies, can exceed the regulatory limits for electromagnetic interference (e.g. those of the Federal Communications Commission (FCC) in the United States, JEITA in Japan and the IEC in Europe).

To avoid this problem, which is of great commercial importance to manufacturers, spread-spectrum clocking is used. This consists of using one of the methods described in the Spread-spectrum telecommunications section in order to reduce the peak radiated energy. The technique therefore reshapes the system's electromagnetic emissions to comply with the electromagnetic compatibility (EMC) regulations. It is a popular technique because it can be used to gain regulatory approval with only a simple modification to the equipment.

http://en.wikipedia.org/wiki/Spread_spectrum

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטלתי את הSPREAD SPECTRUM הזה ועשיתי את כול מה שכתבתם אך הוא ממשיך לקרוס ב2.7GHZ

מתח למעבד-1.4

מתח ללוח-+0.025

HT-ב800mhz

C&Q-מכובה

זיכרונות-533MHZ

אי אפשר להשתמש במכפלה 10.5 משומה :(

לא יודע מה T'FUCK יש לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי ה- HT זה מכפלה בכלל .. לא הבנתי את ה- 800 MHZ ?

אהה הבנתי אותך ..

תשנה ב- את ה- HT \ HTT ל- 3 או X3 ..

ותעלה למעבד עוד מתח ..

אני יושב כרגע ב-OC למעבד תראה את הדיון שלי ..

ממ

תבט לאת ה- coolquiet control

ואת ה- HT ל- 3 (או איך שציינתי X 3 ) ולמעבד תן מתח של - 1.450 ..

אני במקומך הייתי מעלה כל פעם קצת יותר מתח ..

-----------

אני עבדתי על 2500 MHZ (OC מ- 2000 )MHZ ולא הצלחתי להעלות רת המחחשב על מתח 1.35 .. העלתי לאט לאט ואל עזר .. הגעתי ל- 1.4 לא עזר..

המחשב אפילו לא עלה ..

בסוף החלטתי להעלות את המתח של המעבד ל- 1.450 .. (שזה 1.45 :) ) וואללה . .המחשב עובד הכל טוב ויפה .....

אני עובד עכשיו על 2600 MHZ יציב ומיוצב :) ..

תראה את הפוסט שלי , תקרא ותבין 100 % ...

בהצלחה אחי :)

עריכה :

שמתי לב עכשיו שביטלת את ה-C&Q אבל אני לא מוחק מה שאני רושם אז ערכתי =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...