מחשב 386 משמש כעמדת ניווט ובקרת ירי של מטוסי B-52. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב 386 משמש כעמדת ניווט ובקרת ירי של מטוסי B-52.

udicol

Recommended Posts

המערכות הנ"ל משתמשות במחשבים ישנים יחסית משום שרובם תוכננו במשך שנים אם לא עשרות שנים. ומערכות מסויימות תוכננו עוד בשנות ה 70 ( כמו ה אף 16) אבל עברו שידרוגים אז אי אפשר לצפות מהם להכניס כל מעבד שיוצא למערכות כי מי יודע איך הוא יתפקד. מטוס הבי 52 נמצא בשירות מתחילת המלחמה הקרה אז ה 386 שאחראי על המערכות שלו זה מעל ומעבר למה שנדרש. בכל אופן, כל עוד המערכת מבצעת את תפקידה כפי שתוכננה אז לא משנה איזה דור של מיכשור נמצא בשימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפציצי B-52 קיימים עוד ממלחמת העולם השנייה, הם הפציצו את מסילות הרכבת של הגרמנים באזור מערב ארופה כהכנה למבצע אוברלורד.

לא.....

The B-52A first flew in 1954, and the B model entered service in 1955

http://www.af.mil/news/factsheets/B_52_Stratofortress.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מה שאבא שלך עושה תשמור לך ולאבא שלך (ונראה כי עדיף שישמור זאת לעצמו).

אני בכלל לא מבין מה כזה מפתיע - מה ציפית לראות שם ? - גיפורס 4 , פקודות SSE ? (זה כולה הצופציק של הקומקום : ראדאר, שעושה אותו הדבר כבר יותר מ 70 שנה).

אבל מה שאני כן מבין ועכשיו זה ברור לי הרבה יותר - שמכונת השיווק ושטיפת המוח של חברות כמו חברות (אינטל) בהחלט עובדת טוב ומכניסה לנו לראש שכוח עיבוד מסוים (X) זה משהו חד פעמי שמעבד מיכולות הכוח שלו עם הזמן.. (אשכרה אופנה...).

לא , ציפיתי ל- 9700Pro .

ואת הציניות ונסרקזים תשמור לעצמך.

נו באמת, אז שכחתי שני סמיילים , אחחחח..... גם אתה היית נותן הסבר אם היית מבין בתחום שאחרים צוחקים עליו,

(ואתה פתחת תרד בנימה של הומור ולא כל הומור שנאמר בחזרה הוא סרקזם),

באמת מצטער שלא שמתי שם סמיילים וגם אם נפגעת מזה.... (אז אשנה זאת ואוסיף).

ובחזרה לנימה המקורית - אם אנשים כבר עשו למחשבי כיס - לא אתפלא אם מישהו יעשה זאת במערכת ראדאר של B52 ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...