בעיה בכרטיס מסך המחשב קופא במאמץ... משהו מוזר - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטיס מסך המחשב קופא במאמץ... משהו מוזר

tk4

Recommended Posts

ניסיתי את זה... טוב בכל מקרה עכשיו הוא שוב נתקע והפעם במשחק על 1024X768... אבל לקח לו יותר זמן... המממ ניסיתי כבר מלא חלקים וזה עדיין אותו מצב...

בכל מקרה כשאני פותח את הEVENT VIEWER הדבר הזה שמראה מה היה ה ERROR כתוב לי ב ATI2MTAG הודעה כזאת CRT invalid display type

אני עם CRT F900B והוא על 100 HERTZ... יכול להיות זה קשור ההרצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמחוק לגמרי את הדרייבר של ATI, עם DRIVER CLEANER, תשאר עם הדרייבר המקורי של ה-XP.

תמחוק גם את הדרייבר של ה של המסך, תשאר עם plug and play

תנסה לשחק ככה.

הביצועים לא אמורים להיות בשמיים כי אין דרייבר נורמלי לכרטיס מסך, אבל בעיקרון הוא אמור לרוץ בצורה סבירה בלי להתקע.

אם זה ממשיך, תבדוק את החומרה עם PRIME95+MEMTEST ותנסה להשיג חלופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ אתה בטוח שזה אמור להפעיל משחקים? זה יהיה על 1FPS אם ככה... חחח מחקתי היום איזה 3 פעמים והתקנתי מחדש את הדרייברים... ומאיפה מורידים את הDRIVER CLEANER?[br]פורסם בתאריך: 27.10.2007 בשעה 18:01:06

משהו מוזר... עכשיו שיחקתי שוב במשחק אחר UT3... ושמתי על 1024X768 והעלתי ת'ביצועים להכי גבוה והוא רץ על 20 FPS דיי טוב... אבל אחרי 10 דקות נעצר.. המחשב לא נתקע... אלא נתן הודעת שגיאה והחזיר אותי לשולחן העבודה...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון נוסף... אני הרצתי S&M והמעבד היה בסדר גמור... כשהגיע הבדיקה של הזיכרון הוא קפץ ב ADDRESS ERRORS כתוב לי 1 בSINGLE ובBUS ERRORS כתוב לי 1 בSINGLE BITS...

יש לי 2 סטיקים של 512 רצים על 400MHZ ותיזמונים 2.5-3-3-3-8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בPRIME עשיתי כרגיל והוא עבד למשך דיי הרבה זמן בלי בעיות... אין לי מושג אבל מה זה MEMTEST...

בכל מקרה המחשב שיחקתי עכשיו בדמו של קריסיס עם הרצים של הביוס של הכרטיס והיו מלא ארטיפקטים... אז הורדתי את הקלוקים באיזה 50 ועכשיו אין בכלל והמחשב עובד סבבה לגמרי... הזיכרון הוא על 333MHZ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...