בעיה בכרטיס מסך המחשב קופא במאמץ... משהו מוזר - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטיס מסך המחשב קופא במאמץ... משהו מוזר

tk4

Recommended Posts

יש לי 9800 פרו... עכשיו אני משחק נגיד במשחקים רגילים על 800X600 והכול עובד סבבה... אם למשל אני רק מעז לשים את זה על יותר ועושה APPLY הוא מראה לי ת'מסך על הרזולוציה רק קפוא... ואין לי מה לעשות חוץ מריסט... זתומרת המסך קופא העכבר לא זז ושום מקש לא עובד... נורת החיוות של ההארד דיסק לא דולקת אפילו לרבע שניה... המחשב דומם... מישהו יכול לעשות לי בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

תתקין מחדש דרייברים נדרשים, DIRECTX וכו'

תבדוק שהכרטיס לא במאמץ מוגזם גם ב 800X600 ובשביל להיות אפילו יותר קפדן תוכל להריץ סריקת יציבות בתוכנות חיצוניות כגון ATI TRAY TOOLS או סתם להריץ , תבדוק במקביל את הטמפ' לראות שהם לא הבעיה.

ותערוך את הכותרת שתיהיה אינפורמטיבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

תתקין מחדש דרייברים נדרשים, DIRECTX וכו'

תבדוק שהכרטיס לא במאמץ מוגזם גם ב 800X600 ובשביל להיות אפילו יותר קפדן תוכל להריץ סריקת יציבות בתוכנות חיצוניות כגון ATI TRAY TOOLS או סתם להריץ , תבדוק במקביל את הטמפ' לראות שהם לא הבעיה.

ותערוך את הכותרת שתיהיה אינפורמטיבית.

הממ בעיה אחי... אי אפשר לראות בכרטיס הזה ת'טמפרטורה.. :\ בכל מקרה עשיתי אלף פעם את מה שהצעת.. DX ודרייברים... מה שלא ניסיתי זה ATI TRAY TOOLS? אםשר לינק ואיך לעשות ת'בדיקה? תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה היה קטע של חוסר יציבות\טמפ' גבוהה רוב הסיכויים שכמה דקות של משחק כבד גם על 800X600 היו מפילים לך אותו, ככה שלא הייתי נדבק דווקא להצעה הזאת.

תחכה לעוד תגובות,

אם אתה רוצה בנתיים כן לנסות את זה, אתה יכול להוריד את התוכנה מ:

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=733#download

כפתור ימני על האיקון למטה, HARDWARE משם ל , זה יתן לך כפתור לפתוח חלונית עם גראפיקה מסתובבת, ומשם יהיה לך SCAN FOR ARTIFACTS או משהו כזה, זה יאמץ לך את הכרטיס מסך ויראה אם יש כשלים (יריץ מספרים למטה של שניות, אם זה לא מתאפס אף פעם אז אין כשלים).

3DMARK זאת תוכנה מאוד כבדה, יקח לך הרבה זמן להוריד אז לא יודע כמה זה שווה...

שיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

desktop על 1024X768... וכן ניסיתי להחליף ל2 כרטיסים אחרים של NV אחד 5200 והוא בהתחלה עבד בסדר על 800X600 ואז התחיל גם להתקע :\ בשני GF2 עבד יותר זמן מה5200 אבל גם הוא בסופו של דבר נתקע... זה ממש מעצבן הדבר הזה...

הממ אני מחפש את הלשונית של החיפוש ארטיפקטים ואני לא מוצא... אני נכנס לOVERCLOCKING SETTINGS ואין שם דבר כזה... הממ יש מצב זה במקום אחר?[br]פורסם בתאריך: 27.10.2007 בשעה 16:57:22

מצאתי את הלחצן שנותן את הגרפיקה המסתובבת שדיברת עליה... הדבר העצוב הוא שהיא הסתובבה בדיוק לחצי שניה ובום המחשב נתקע שוב... :\

שאר המפרט אם עוזר

3400+ שעשיתי לו DOWNCLOCK כי הוא היה יותר מידי חם

EPOX 8KDAJ3

1GB CORSAIR

160GB ATA 133

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ MEMTEST (הסבר יש בסטיקי) למשך לפחות 4 שעות.

לראות אם הזכרונות שלך תקינים.

תריץ PRIME95 גם כן מינימום סביבות ה3 שעות, לראות אם שאר המערכת שלך סוחבת כמו שצריך.

בקיצור לבדוק את עמידות החומרה מסביב לכרטיס מסך במצב 2D לראות אם משהו שם מקולקל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה שזה קורה עם 3 שונים... אבל למה לפני שהורדתי ת'CORE והMEMORY זה נעצר תוך שניה ואחרי שהורדתי זה המשיך אפילו ל5 דקות שלמות? רגע יש מצב שזה הספק כוח אולי? כשאני מעלה\מוריד CLOCK זה משפיע על הספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל גם עם ה-FX5200 זה קרה לך והדרישה שלו מאוד נמוכה, אז זה לא בוודאות מסמן את הספק כבעייתי.

בכל אופן, אם יש גישה לרכיבים חלופיים אז כמובן שהפתרון הכי יעיל זה להתחיל להחליף אחד אחד עד לקבלת מצב תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...