עזרו לי בבקשה, אחותי רכשה מסך פיליפס 200W6 אך לא רואים טוב...למה ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרו לי בבקשה, אחותי רכשה מסך פיליפס 200W6 אך לא רואים טוב...למה ?

rafip77

Recommended Posts

שלום,

רכשנו מסך 200W6 של פיליפס ואנו לא מצליחים לראות טוב,

על האריזה של המסך ובחוברת רשום שהרזולוציה הטבעית הטובה ביותר של המסך היא : 1050*1680 (שזה לא קיים ב-WINXP).

וכן כבר התקנו את הדרייבר המתאים.....

בכל מקרה ניסינו הכי קרוב שזה רזולוציה 1024*1600 אבל זה מטשטש את רוב הפונטים במסך לגמרי...

ניסינו רזולוציה נמוכה יותר של 960*1280 ורואים ברור את הפונטים אבל אז המסך "מותח" את הכל לרוחב...(ואנחנו לא מעוניינים למרובע)

מה הבעיה כאן ?

יש ברשותינו מחשב פנטיום 4 עם כרטיס מסך Nvidia 2 MX 100/200 64MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תתקין את הדרייבר האחרון של הכרטיס מסך, אחר כך, לך ללוח הבקרה שלו, ושם יש לך את האפשרות "ליצור" רזולוציה, תיצור את הרזולוציה של 1650X1050, ואז המסך יציג אותה כמו שצריך. במידה והכרטיס לא מסוגל להוציא כזאת רזולוציה, תאלצו לשדרג אותו, אבל אני מאמין שהוא מסוגל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לוח הבקרה שלו" ? למה אתה מתכוון איפה זה ?

המקום היחיד שאני מכיר זה ה-properties של שולחן העבודה ושם ב-settings משנים רזולוציה....

לא ראיתי על אפשרות ליצור... איפה זה ? תוכל לפרט יותר? אודה לך מאוד.

ואגב שאלה נוספת:

איך אדע שהטשטוש פונטים הוא בעיה של רזולוציה לא מתאימה או שהכרטיס מסך לא מסוגל לסחוב ? איך אבדוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה "הכרטיס מסך לא סוחב בפונטים/שולחן עבודה" כרטיס יתקשה באמת רק במשחקים, שאר שולחן עבודה

כמעט ולא מושפעות מכרטיסי מסך.

הבעיה היא שאין לך את הלוח בקרה של נבידיה, אני ממליץ שתתקין את הדרייבר האחרון מהאתר שלהם שמתאים לכרטיס מסך

שלך ולא תסתפק בדריברים שיש בחלונות. אם עצם ההתקנה של הדריברים ולוח הבקרה של נבידיה לא עוזרים

צריך לבדוק את מה שאורן ציין לגבי יצירת רזולוציה מתאימה ואם גם זה לא עובד שידרוג הוא בלתי נמנע.

ככה נראה לוח הבקרה שאמור להיות זמין מתוך חלון ה Properties שזמין מלחיצה ימנית על השולחן עבודה.

coolbits1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...