תארד השמצת חנויות הבגדים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תארד השמצת חנויות הבגדים

shloosh

Recommended Posts

אני קונה פעמיים בשנה כמות גדולה של בגדים בירידים כלשהם. בדרך כלל בספטמבר בגדי קיץ וביולי בגדי חורף.

זה יוצא משהו כמו 3/2 חולצמות ב100 שקל שבאופן רגיל זה עולה 200 חולצה אחת, או חולצות יקרות זה יוצא 100 לחולצה שעולה 350+..

ג'ינסים אני קונה בד"כ בoutlet של ג'ט. מוכרים שם את אותם בגדים מהחנות הרגילה רק בחצי מחיר..

במשך השנה קונה מידי פעם בפוקס ליומיום ולפעמים בגולף. אומר לאנשים (שמבינים..) להביא לי בגדים גנובים מתאילנד. אחותי לא מזמן הביאה לי חולצה שעולה 85$ ב300 באט, שזה משהו כמו 30 שקל (!)

ותמיד מנסה למצוא אנשים עם הנחות בחנויות מסויימות כרגע יש לי מישהו עם 40% באדידס ו30% בנייק.

מאיביי יצא לי להזמין שתי סווטשרטים, אומנם היו די יקרים אבל זה שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה חדש בארץ כל הקשור לביגוד איכותי הוא גניבה ושחיטה,

אפילו פוקס, שסקר שוק שעשו מצאו שהאיכות בגדים שלהם לא שונה ממה שמוכרים לך בשווקים ברחובות ב 20 שקל, וחוצמזה יש להם בגדים מקושקשים ומגעילים..

אבל אין מה לעשות..על איכות משלמים, אני מת על בגדים של רנואר, קאסטרו, זיפ ולי קופר, לדעתי הבגדים שלהם סופר איכותיים, אמנם של רנואר כביסה ביד בכל הקשור לבד עם הזוהרים שלהם...אבל עדיין מחזיק יפה טפו טפו טפו :)

תמיד אמרתי להה אין מצב גם בגדים זולים אותו הדבר, אבל עשיתי קניה גדולה של הרבה בגדים סתם כאלו ללא חברות ידועות והסוף שלהם היה בזבל לאחר חצי שנה.

מאז אני קונה רק מותגים (לרוב אלא אם זו חולצה ממש יפה שנראית איכותית גם בבד שלה).

:jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ינסים של דיזל לא תופרים בעזה...

ואני קונה בגדים איכותיים רוב הזמן ותאמינו לי הבדל באיכות...

יש לי ג'ינס ב150 של דינמיט וג'ינס של מלטינפוט שעולה 900 שקל (קניתי ב300) וג'ינס של רנגלר שעולה 600 והדינמיט נראה כמו סמרטוט, נהיה חלק ונראה מגעיל, השאר נשארו מחוספסים וחזקים כמו שהם היו...

ולגבי קפוצ'ונים? ריפקארל וכל השאר לא רואים את פוקס ממטר ויש הבדל ענק באיכות, אז 250 במקום 150 שווה את זה לדעתי, 100 שקל זה לא כסף בימינו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון,עד ש100 שקלים מצטברים ומצטברים..., אז זה באמת "לא כסף".

תחשוב מה שאתה חושב אבל זאת ההשקפת עולם שלי בנוגע לכל דבר (אם זה מכשירים אלקטרוניים [MP3 ג'נרי וכו'] או בגדים/נעליים) ... מי שמשלם פחות משלם ביוקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שגם בארהב זה לא כזה זול.... יש הבדל אולי של 30% משהו כזה...

אפשר לחשוב כמה עולה לייבא את הבגדים האלה לארץ??!?!? אולי 20 שקל לקפוצון גגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג

הם הרי קונים בכמויות אדירות....

אני לא יודע מה איתך, אבל 30% זה גם כסף, הרבה.

תחשוב על זה ככה, נניח קפוצ'ון שאתה קונה פה ב300 אתה קונה שם באיזה 200.

זה פאקינג 100 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי מעיל זאמש לאח שלי בשנת 2000 שהייתי בטיול לאיטליה

המעיל עד היום ניראה כמו חדש

לא זוכר כמה או עלה

אבל ליפעמים איכות שווה תכסף

הבעיה שאני לא מוצא אף איכות בחנויות הרגילות בארץ

בין פוקס\קאסטרו\דיזל\זברה וכו (לא מדבר על החנויות המיוחדות לגברים) להאנגר

לא ראיתי אבדלים באיכות רק אבדלים לא מוצדקים במחיר

ואני לא קונה בגדים רק ביגלל השם

אם קאסטרו מן היו מורידים מחירים משמעותית בכיף היתי קונה בחנות

כי באמת יש להם בגדים איכותים

אבל ליקנות מהחנויות הרגילות במחירים גבוהים :screwy: :screwy: :screwy:

לאיכות נמוכה יש אנגר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הדיזל שלי רשום "Made In Italy" ככה שלא ניראה לי.

אז כנראה Italy זה עוד מחוז שהקימו בסין רק כדי לתמכר דברים, בדיוק כמו Usa (אוסה). בחייכים, רוב מה שנמכר פה בחנויות זה תוצרת סין בדרך זו או אחרת. אולי מדי פעם אפשר להיתקל במשהו שמיוצר בפולין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...