כרטיס מסך מרעיש בצורה מוזרה , רעש של זמזום חשמלי. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך מרעיש בצורה מוזרה , רעש של זמזום חשמלי.

pixel007

Recommended Posts

שלום לכולם.

הרכבתי מחשב חדש בן 3 ימים , המפרט בצד.

יש לי בעיה מוזרה של רעש/זמזום מכרטיס המסך כאשר אני לדוגמא מנסה להפעיל את משחק הדמו שקיבלתי עם הכרטיס ( Spellforce 2 )

וגם ישנה אותה בעיה בתוכנת 3dsmax בהזזה של אובייקטים הכרטיס מזמזם.

חשבתי שזה עניין של דרייור עדכני והתקנתי כמה מהם אבל עדיין אותו הזמזום..

הדרייברים שניסיתי הם אחד של הדיסק שקיבלתי עם כרטיס המסך ( לא זוכר גרסה )

השני הוא: WinXP_9424

השלישי - 162.18_forceware_winxp_32bit_english_whql.

והרביעי - 163.71_forceware_winxp_32bit_english_whq

כמו שציינתי עדיין מזמזם לי הכרטיס ??? , האם מישהו נתקל בתופעה דומה ?

הערות פתרונות ושאר ירקות יתקבלו בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שבמאמץ (או בלי קשר למאמץ) המאורר מתחיל לפרפר.

תבדוק אם הוא מקור הרעש (ע"י עצירה קצרה של המאורר, בלי לפגוע לו בכנפיים וכו, או ע"י הוצאתו מהחשמל והפעלת המחשב למספר שניות בלעדיו).

אם הוא באמת הבעיה וזה רעש שנשמע לך חריג תחזור איתו לחנות שיחליפו, אם זה רעש סביר אבל מציק לך אין לך הרבה ברירות חוץ מלקנות חדש שקט יותר.

לשמן\לנקות מאבק כמובן שמיותר כי הכרטיס בן 3 ימים לדבריך.

בהצלחה עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שזה מקור הרעש , זה נשמע משהו חשמלי כזה מאין זמזום של קבל או טרנזיסטור..

וזה קורה עוד לפני שאני מנסה לשחק במשחק לדוגמא, בפתחונים וגם בתפריט הראשי של משחק..

אותו זמזום קורה בתוכנת כאשר אני מנסה להזיז אובייקט או מנסה ליצור אובייקט שזה לא משהו רציני לכרטיס מ. להתאמץ בשבילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לא יודע אם זה קשור לדגם שלך אבל קראתי פעם בקורת על כרטיס מסך שגוף הקירור שלו היה מצופה במין נייר פלסטיק להגנה נגד שריטות במשלוח

וכנראה שכחו להוציא אותו ולפעמים הוא היה יוצר רעשים במגע עם המאוורר

תבדוק אולי זה זה

דבר שני שהכרטיס במנוחה הוא גם עושה רעשים?

תנסה לשחק משחק (לא סוליטר וכאלה....) ותראה עם הוא עושה רעש

דבר שלישי איך אתה יודע בכלל שזה בא מהכרטיס מסך?

אם אתה אומר שזה לא רעש מכאני של מאוורר אלא רעש אלקטרוני של קבל או משהו....

יש אלפי קבלים וטרנזיסטורים במחשב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שזה מקור הרעש , זה נשמע משהו חשמלי כזה מאין זמזום של קבל או טרנזיסטור..

וזה קורה עוד לפני שאני מנסה לשחק במשחק לדוגמא, בפתחונים וגם בתפריט הראשי של משחק..

אותו זמזום קורה בתוכנת כאשר אני מנסה להזיז אובייקט או מנסה ליצור אובייקט שזה לא משהו רציני לכרטיס מ. להתאמץ בשבילו.

תירגע גם אצלי זה ככה, זה ככה זה שאצלי יש נגיד בסירטוני הפתיחה מעל ל-1000FPS, אז המאוורר של הכרטיס מסך עובד במהירות יותר גבוהה ותוצאה מי זה הרעש הזה, עם אתה רוצה אני יכול להקליט לך את זה ותגיד לי עם יש לך בערך כמו אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם אתה מדבר אליי זה נורמלי גם ב-9600 שלי זה היה עושה רעש כזה, אז זה לא הנקודה ובכול מיקרה הינה הצלילים למרות שהמיקרופון דפוק.

קיצר מן צליל כזה לא תשימו לב אליו ביגלל הרעש של המחשב אבל עדיין שהמאווררים של LOW אז שומעים את זה ממש.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על הקול של המאורר,

הוא מדבר על זמזום חשמלי כזה, "זזזזזזזזזזז" חזק.

זה נובע מפריקת מטען חשמלי וכל השאר בקבלים וכו'.. זה אומר שמשהו דפוק..

זה קרה למודם שלי אחרי שנשפך עליו מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם אתה מדבר אליי זה נורמלי גם ב-9600 שלי זה היה עושה רעש כזה, אז זה לא הנקודה ובכול מיקרה הינה הצלילים למרות שהמיקרופון דפוק.

קיצר מן צליל כזה לא תשימו לב אליו ביגלל הרעש של המחשב אבל עדיין שהמאווררים של LOW אז שומעים את זה ממש.

אחי לא יודע איזה סוג רעש זה מה שהקלטת אבל זה לא נראה לי רעש אלקטרוני

זה נשמע יותר מכאני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם.

הרכבתי מחשב חדש בן 3 ימים , המפרט בצד.

יש לי בעיה מוזרה של רעש/זמזום מכרטיס המסך כאשר אני לדוגמא מנסה להפעיל את משחק הדמו שקיבלתי עם הכרטיס ( Spellforce 2 )

וגם ישנה אותה בעיה בתוכנת 3dsmax בהזזה של אובייקטים הכרטיס מזמזם.

חשבתי שזה עניין של דרייור עדכני והתקנתי כמה מהם אבל עדיין אותו הזמזום..

הדרייברים שניסיתי הם אחד של הדיסק שקיבלתי עם כרטיס המסך ( לא זוכר גרסה )

השני הוא: WinXP_9424

השלישי - 162.18_forceware_winxp_32bit_english_whql.

והרביעי - 163.71_forceware_winxp_32bit_english_whq

כמו שציינתי עדיין מזמזם לי הכרטיס ??? , האם מישהו נתקל בתופעה דומה ?

הערות פתרונות ושאר ירקות יתקבלו בברכה.

כן, יש לי בדיוק אותה בעייה, אחרי בדיקה בפורומים שלSAPPHIRE זה נראה בעייה שמופיעה בחלק מהכרטיסים שלהם אבל לא משפיעה על ביצועים או משהו כזה,חפש בגוגל harmonic distortion.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרדתי את המאורר מהכרטיס וזה לא המאורר!!! כמו שאחרים צינו פה זה רעש חשמלי כזה ( פריקת חשמל ? ) זזזזזזזזזזזזזזז

נראה לי שאחזיר את הכרטיס הזה עדיין נשארו לי 3 שנים אחריות :) אני לא ממש יכול לעבוד עם רעש שכזה, לי אישית זה מפריע

לא יודע מה איתכם אבל זה ממש רעש חשמלי שמראה שמשהו לא בסדר עם הכרטיס...

אילו תוכנות בדיקה יש לכרטיס מסך במאמץ ? ?

והאם בתוכנות במאמץ אני יכול להסיק שהכרטיס אכן דפןק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנות מאמץ מיועדות (תחזיק חזק...) לשים את הכרטיס תחת לחץ מקסמלי כדי לבדוק איך הכרטיס מגיב תחת לחץ כבד

אם הכרטיס פגום או לא מתפקד כראוי אתה תוכל לראות את זה תחת לחץ ,שם מתחילות בעיות - אם יש כאלו (לא תמיד הפגם כזה בולט לעין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה אומר שאם אני אתקין ואתן לו לאמץ את הכרטיס שלי אני אשמע את הזמזום החשמלי הזה ?

והאם יש איזה שהוא לוג שאני אוכל להציג בפני החנות שהכרטיס אכן דפוק ?

בכל מקרה אני אוריד נראה מה הוא "יאמר" :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה משהו חשמלי קשה לי להאמין שתמצא "לוג" כזה בתוכנה, אולי עם מולטימטר.

הרצתי כבר כמה פעמים 3DMARK06 ולא היו בעיות, זה לא מפריע לפעולה התקינה של הכרטיס לדעתי אחרת הוא כבר היה מפסיק לפעול(אצלי הוא רץ ככה כבר חודשיים), אם הרעש בלתי ניסבל תממש אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...