yes פותחת את כל הערוצים בחינם לשלושה חודשים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

yes פותחת את כל הערוצים בחינם לשלושה חודשים

liran2003

Recommended Posts

:kopfpatsch:

נראה לי שלא הבנת משהו, אתם לא מקבלים את כל הערוצים בחינם, אתם עדיין משלמים על החבילה הבסיסית, פשוט כל שאר הערוצים יפתחו לצפייה בחינם. אם בכל מקרה לא תכננתם לקנות את שאר הערוצים בשלושת החודשים הקרובים, אתם לא ממש מרוויחים פה כסף. רק מרוויחים את היכולת לצפות בשאר הערוצים שיש לYES להציע במשך שלושת החודשים הקרובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:kopfpatsch:

נראה לי שלא הבנת משהו, אתם לא מקבלים את כל הערוצים בחינם, אתם עדיין משלמים על החבילה הבסיסית, פשוט כל שאר הערוצים יפתחו לצפייה בחינם. אם בכל מקרה לא תכננתם לקנות את שאר הערוצים בשלושת החודשים הקרובים, אתם לא ממש מרוויחים פה כסף. רק מרוויחים את היכולת לצפות בשאר הערוצים שיש לYES להציע במשך שלושת החודשים הקרובים.

אכן. הכותרת קצת מטעה, גם אני חשבתי שזה בחינם :-X

אבל בתוכן הכתבה רשום: "ללא תוספת תשלום"

לא ממש משנה לי, גם ככה לא הייתה לי את התקלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה היתלהבות הגדולה

בתקופה שאין לי מחשב משלי (כרגע בהזמנה) יצא לי ליראות יותר מידי

כולל YES מידי פעם

ואני יגיד לכם ככה HOT \YES אותו זבל

הרבה שידורים חוזרים \תוכניות שמשודרות באיחור מחול\פרומוים מעצבנים בין התוכניות

חלק מהתוכניות משודרות בשעות בכלל לא נוחות כמו המגן לדוגמה

בקיצור אני לא מבין תיתלהבות מפתיחת עוד כמה ערוצים עלובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחבר'ה לכל המתלהבים של הוט

מהרגע שעברתי דירה, הוט ממש לא הצליחו לעשות אפילו דבר אחד נכון, החל מ5 טכנאים, כולל הטכנאי הבכיר האזורי וכולל נציג D2D שהוא כמו שימור לקוחות (רק בשטח), וכולל השירות לקוחות הזוועתי שלהם שניתק לי בפנים אפשר לומר רק גרמו לי לשנוא את החברה

ורק בשביל שתבינו

בYES לקוח חדש יכול לקבל 5 ממירים + 5 חבילות ערוצים (בערך, פשוט אמרו לי את כל החבילות שהייתי צריך שזה 5 בHOT) + עינית + 1.5 ב229 שקל סך הכל

המקביל לזה בHOT - 1.5 + 2 ממירים + 5 חבילות ערוצים זה 259 וכל ממיר נוסף עוד 10 שקל, אז מי נראה לכם יותר משתלם???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה היתלהבות הגדולה

בתקופה שאין לי מחשב משלי (כרגע בהזמנה) יצא לי ליראות יותר מידי

כולל YES מידי פעם

ואני יגיד לכם ככה HOT \YES אותו זבל

הרבה שידורים חוזרים \תוכניות שמשודרות באיחור מחול\פרומוים מעצבנים בין התוכניות

חלק מהתוכניות משודרות בשעות בכלל לא נוחות כמו המגן לדוגמה

בקיצור אני לא מבין תיתלהבות מפתיחת עוד כמה ערוצים עלובים

אתה טועה לגמרי לדעתי.

שידורים חוזרים - אני לא רואה מה רע פה, אם פספסת סרט או סדרה הם נותנים לך עוד הזדמנויות לראות אותם בשעות שנוחות לך, לדעתי זה מצויין.

תוכניות שמשודרות באיחור לעומת שאר העולם - זה מה אתה מצפה :nixweiss:, חוץ מזה לא נראה לי שהdelay כזה משמעותי.. אז הסדרות הגדולות מגיעות אליך חודש אחרי ששוחררו, ביג דיל.

פרומוים בין התוכניות - זה מה שאני הכי אוהב ביס - אין פרסומות כל חמש דקות באמצע התוכנית, בהשוואה לערוץ2 ו 10 זה חלום. ניסית פעם לראות lost או 24 בערוץ 10? זה כמו עינוי סיני. חוץ מזה שהפרומוים בין התוכניות והסרטים לא מפריעים לי, חוץ מלתת לי זמן ללכת לשירותים או כל דבר אחר, הן גם מדי פעם מיידעות אותי על תוכניות וסרטים שהייתי רוצה לראות.

"חלק מהתוכניות משודרות בשעות בכלל לא נוחות" - בשביל זה הם משדרים עוד שני שידורים חוזרים באותו יום, ובסוף שבוע.

למרות כל זה לא חסרות גם בעיות עם יס.. היחידות שאני יכול לחשוב עליהן עכשיו הן:

1) בערך כל שבועים וחצי בממוצע יש בעיות עם ערוצי דיסקברי (הכתוביות יוצאות מסינכרון או שבכלל יש בעיות קליטה שלא מאפשרות צפייה).

2) כמו שאמרו פה כבר, בחורף, או כל פעם שיונה מחרבנת על הצלחת יש בעיות עם הקליטה וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"חוץ מזה לא נראה לי שהdelay כזה משמעותי.. אז הסדרות הגדולות מגיעות אליך חודש אחרי ששוחררו, ביג דיל."

:lol: :lol:

התקשרו מבלוקבאסטר...., אני חושב שאתה יודע את ההמשך לבד.

נמלטים התחילה, רק חודשיים אחרי זה התחילו הפרומואים שאומרים "בקרוב"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...