LG LCD M228WA-BT סקירה/חוות דעתנים ?! - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG LCD M228WA-BT סקירה/חוות דעתנים ?!

SHELA

Recommended Posts

רוצה פתרון יותר זול ולא פחות טוב ?

אני קניתי מסך מחשב של VIESONIC דגם VX2235WM ב 1400 שקל ובנוסף קניתי כרטיס טלוויזיה חיצוני של AVERMEDIA שיש לו יציאות DVI ותומך בכל הרזולוציות (גם של מסכים רחבים) עד 1900X1200 ב 670 שקל שממיר את המסך לטלוויזיה לכל דבר, כמה סה"כ ? פחות מ 2100 שקל ולא פחות טוב.

לינקים:

http://www.lamir.co.il/product.asp?product=8338

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=469700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה פתרון יותר זול ולא פחות טוב ?

אני קניתי מסך מחשב של VIESONIC דגם VX2235WM ב 1400 שקל ובנוסף קניתי כרטיס טלוויזיה חיצוני של AVERMEDIA שיש לו יציאות DVI ותומך בכל הרזולוציות (גם של מסכים רחבים) עד 1900X1200 ב 670 שקל שממיר את המסך לטלוויזיה לכל דבר, כמה סה"כ ? פחות מ 2100 שקל ולא פחות טוב.

תגיד איך איכות הצפיה בטלויזיה במסך כזה? אני יודע שמסכי מחשב יכולים להוציא תמונה מצויינת בסרטי למשל אבל הבנתי שבחיבור לממירים של יס/הוט הם נחותים משמעותית מטלויזיות LCD יעודיות (משהו בקשר למפענחי ....). תוכל לפרט איך איכות הצפיה דרך ממיר בהשוואה לטלויזיה רגילה (LCD או CRT )?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכות מצויינת וזה בעיקר נשען על האיכות של כרטיס הטלוויזיה החיצוני -> בגלל זה בחרתי את AVERMEDIA שהיא חברה ידועה עם מוניטין בתחום.

אני צופה בשידורי YES ורואים טוב מאוד לא פחות טוב מהטלוויזית TOSHIBA 37WL66 שיש בסלון ... (DVD רואים אפילו יותר טוב).

למכשיר יש 2 כניסות אנלוגיות (COMPOSITE ו S-VIDEO וגם כניסה דיגיטלית DVI שתוכל להשמיש לכל מקור דיגיטלי שיהיה בעתיד (אולי גם).

יש לו יציאת DVI והוא מגיע גם עם כבל DVI ושלט שמאפשר כיוונון CONTRAST, SHARPNESS, COLOR, רזולוציה והוא אפילו מותאם לקליטת שידורים אנלוגיים של HOT (איסטרוניקס דאגו לבצע לו התאמה לארץ).

בקיצור מכשיר נהדר, רק כדאי לדעת שעוצמת הרמקולים של מסכי ה LCD היא דיי חלשה (אני מניח שגם ב זה לא יותר טוב) ואם אתה רוצה ווליום חזק יותר עדיף להעביר את האודיו דרך של מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:) כפיר ו/או אחרים. אזי, לא כדי כבר לרכוש מסך המאוכלס בשניהם (למחשב וטיונר מובנה) יחדיו? כמו במסך - 22" של חברת- KTC? מפני שאני חושש שכרטיס חיצוני, ככול שיהיה משוכלל, איננו מסוגל "להביע את שכללו" בכול מקרה, כשמדובר הלכה ולמעשה במסך (22 אינץ) שהם בעלי פאנל TN שלא מתאים במיוחד 'לראיית (הס מלהזכיר שגם למחשב זה לא משהו...) טלוויזיה', גם זה יוצא "זול" ואין צורך להפריד לשני מכשירים במקום אחד וזהו, הלא כך?!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר לא הייתי נוגע בפירמות לא ידועות כמו KTC או כל מיני חברות שלא קיימות בעולם ונמכרות בארץ, מדובר בדרך כלל במוצרים נחותים מתוצרת סין.

בטח שעדיף מסך מובנה שיש לו טיונר, אבל מסך איכותי כזה יעלה פי שניים !

אני מעדיף מסך של VIEWSONIC 22 עם אחריות מסודרת של אומניטק על KTC, את VIEWSONIC אפילו שהוא TN עוד הייתי מעיז לחבר כמסך מחשב - את ה KTC לא נראה לי.

מעבר לכך הטיונר של ה AVERMEDIA נראה לי הרבה יותר רציני וטוב ממה שמגיע בילט אין ב KTC, היתרון שלו שהוא נייד ואתה יכול להשתמש בו עם כל מסך מחשב שתרצה.

לגבי איכות הצפיה ב TV, גם ככה השידורים בארץ על הפנים, גם ב LCD יקר יראו YES לא משהו - אם מישהו רוצה TV פשוט וזול לחדר זה יכול להיות אחלה פיתרון שגם ישמש כמסך מחשב בינוני.

אפשר להשקיע ולקחת 20" איכותי עם פאנל IPS או VA כגון ה וזה עדיין יהיה יותר זול מהמסך של שעולה 3000 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...