להשמין ומהר(לתקופת זמן קצרה) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להשמין ומהר(לתקופת זמן קצרה)

Judas Iscariot

Recommended Posts

אל תדאג, לא יעשו לך יותר מידי בעיות.

גם אני שקלתי בצו הראשון 50 קילו והייתי בגובה 1.72 בערך.

הדבר היחידי הוא שהוסיפו על זה סעיף (תת משקל ברמה נמוכה או משהו כזה).

אולי גם הורידו קצת בפרופיל אבל אני לא בטוח כי יכול להיות שהורידו על דברים אחרים.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה פשוטה?

היום בדיוק היתי, כשמודדים משקל לא שמים לב מה יש לך בבגדים (מבקשים לרוקן כיסים וזהו).

תשים על עצמך סביב הרגליים משקולות של כמה וכמה ק"ג. אבל מיד לאחר מכן תבקש דחוף לשירותים כדי להורידם לפני ההתפשטות (ומישוש הביצים) אצל הרופא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

,קח את מה שאתה אוכל בדר''כ תכפיל ב2-3 לפי יכוללתך, תסף כול ארוחה בשמנת 25 אחוז או חמאת בוטנים, שוקולוד לטעמך, מהיום אין יותר מים, תגיד שלום למשקה החדש שלך קולה,טמפו ענבים,בירה לטעמך.

והכי חשוב תשכח מלרוץ, חברים בלאגנים, תשכב כול היום המיטה.

חודש ככה ואני מבטיח לך שתעלה 5-7 קילו בקלות.

ויקבל גם התקף לב בקלות כל ארוחה שמנת 25 אחוז מה אתה נורמלי כל היום קולה אולי הוא יעלה אחרי חודש אבל חודש אחר כך לא יהיה מה שיטחן את האוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קל לכם לדבר על כך ש"אתה פשוט צריך לאכול 900 ארוחות ביום וכל ארוחה להכניס המון המון אוכל!"... אצלי זה לא עובד ככה, כמו שלאנשים שמנסים לרזות קשה לצמצם בכמויות האוכל, לי מאוד קשה להגדיל את כמויות האוכל - אני שבע(מלשון שובע) מהר מאוד, ואינני מסוגל להמשיך לאכול לאחר שאני שבע, ולכן אני "עד היום" אוכל בערך 3-4 ארוחות ביום(כולל חטיפים/מתוקים כארוחה רביעית) וכולן יחסית קטנות - למה? ככה... זה מה שאני מסוגל... :P

בכל מקרה - אני לא יודע אם הדיון הזה עדיין רלוונטי, עוד 10 דקות אני יוצא לכיוון תל-השומר... נראה כבר מה יהיה, במקרה הכי גרוע לא יגייסו אותי ואז אני "פשוט" אתנדב :smile1:...

עדכונים בהמשך :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר לעלות מהר, הכי מהר שתצליח זה 5 קילו בחודשיים וזה עוד עם תיקח פורוטיאין חודש ראשון ואז קריאטין חודש שני.

מאוד לא בריא.

אני שוקל 52 קילו ומטר 68, התחלתי ליפני חודש וחצי ושקלתי 48, עליתי 4 קילו בחודש וחצי.

אבל זה אם פרוטיאין שעולה 400 שקל והמון עבודה קשה.

ושכחתי להוסיף שאם לא תוכל נכון שום דבר לא יעזור לך, תשמור על 4-5 ארוחות מינימום! ביום, אחרת הפרוטיאין לא יעזור בגרוש.

תזונה זה הדבר הכי חשוב נקודה.

"פרוטאין" יש גם בקוטג'. הוא ממש לא צריך קריאטין בחודש השני כדי לעלות 5 קילו בחודשיים..

כנראה הגוף שלך מעכל מהר את המזון

הזמן בו הגוף שלו מעכל את המזון לא רלוונטי, כי הערכים של המזון יספגו בסופו של דבר, לא משנה זמן העיכול. מה שמשנה היא הסכמה הקלורית שלו. אם הוא מוציא יותר ממה שהוא מכניס, הוא ירזה. אם המאזן ניטרלי, הוא לא ישמין ולא ירזה. אם המאזן נוטה לכיוון החיובי, הוא ישמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הזבל הזה, פרוטאין שמוטעין,

האבקות האלה שוות לזבל,

הדרך הכי טובה להעלות משקל זמנית, היא פשוט לגמוע בקבוקי מים[וצריך להתאמן על זה לפחות שבועיים לפני]

אני נשקלתי בבקו"ם{פשוט עמד לידי החננה הזה ליד המחשב} יצא 103,

היום אני 113, וזה רק לטובה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...