להשמין ומהר(לתקופת זמן קצרה) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להשמין ומהר(לתקופת זמן קצרה)

Judas Iscariot

Recommended Posts

שלומות חברי הפורום,

מחר בבוקר צפוי לי צו גיוס.

הינני 1.75 לערך ושוקל 50 ק"ג בלבד... קרבי אני כבר בטוח לא אהיה, אך אני מאוד רוצה לשרת - ובשביל כך אסור לי "לאבד" יותר מדי פרופיל בגלל תת-המשקל... מישהו מכיר דרכים להמשין ומהר? לאו דווקא באופן תמידי, אלא רק בשביל מחר שאני אשקול טיפה יותר בשביל המודד-משקל הצבאי ואוכל להתגייס במקום לקבל שיחרור על 21 ולנשק רגליים על מנת להתנדב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה אין לי מושג מה ההבדל בין השניים... :smile1:

במכתב קוראים לזה "צו התייצבות", וזו ההתמודדות הראשונה שלי עם צה"ל בעצם... :)

שאלתי מספר אנשים אשר עברו במערכת הצבאית בזמן כזה או אחר ואני אכן בתת-משקל(מבחינה מציאותית ומבחינת הצבא), השאלה היא האם התת-משקל יהיה "רציני מספיק" בשביל שהם ישחררו אותי על 21 רפואי(מקווה שלא).

אני סה"כ רוצה לשפר את הסיכויים שלי להתגייס... :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה אין לי מושג מה ההבדל בין השניים... :smile1:

במכתב קוראים לזה "צו התייצבות", וזו ההתמודדות הראשונה שלי עם צה"ל בעצם... :)

שאלתי מספר אנשים אשר עברו במערכת הצבאית בזמן כזה או אחר ואני אכן בתת-משקל(מבחינה מציאותית ומבחינת הצבא), השאלה היא האם התת-משקל יהיה "רציני מספיק" בשביל שהם ישחררו אותי על 21 רפואי(מקווה שלא).

אני סה"כ רוצה לשפר את הסיכויים שלי להתגייס... :x

בהצלחה לך.

וגם אני מאמין שלא תקבל 21 על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג, הצבא לא ישחרר אותך כל כך בקלות.

אתה תקבל פרופיל 64. גג.

אם אתה ממש רוצה להשמין, אני לא רואה דרך נכונה ובריאה. אני לא זוכר אם שוקלים אותך עם בגדים או בלי, בכל מקרה אם זה עם בגדים הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה שתלך להשקל עם משקולות בכיס :smile1:

רק שתהיה בעניינים, זה לא אחות או משהו ששוקלת אותך, אותי שקלה איזה חיילת משועממת שהעלתה לי כמעט 10 ס"מ לגובה(בטעות)..

אולי אפשר לבקש.. אם זה הסיטואציה מתאימה, להעלות קצת או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה אתה קורה מהר, אבל בעיקרון תעשה מנוי למכון , תתאמן מאסה,תפריט נכון ותוכל לעלות כמה קילוגרמים טובים של שריר.

אם אין מספיק זמן לזה, אז תנסה לשתות הרבה לפני השקילה אמור לעלות אותך במס' קילוגרמים..

בכל מקרה קבל ח"ח על המוטיבציה להתגייס. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר לעלות מהר, הכי מהר שתצליח זה 5 קילו בחודשיים וזה עוד עם תיקח פורוטיאין חודש ראשון ואז קריאטין חודש שני.

מאוד לא בריא.

אני שוקל 52 קילו ומטר 68, התחלתי ליפני חודש וחצי ושקלתי 48, עליתי 4 קילו בחודש וחצי.

אבל זה אם פרוטיאין שעולה 400 שקל והמון עבודה קשה.

ושכחתי להוסיף שאם לא תוכל נכון שום דבר לא יעזור לך, תשמור על 4-5 ארוחות מינימום! ביום, אחרת הפרוטיאין לא יעזור בגרוש.

תזונה זה הדבר הכי חשוב נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר לעלות מהר, הכי מהר שתצליח זה 5 קילו בחודשיים וזה עוד עם תיקח פורוטיאין חודש ראשון ואז קריאטין חודש שני.

מאוד לא בריא.

אני שוקל 52 קילו ומטר 68, התחלתי ליפני חודש וחצי ושקלתי 48, עליתי 4 קילו בחודש וחצי.

אבל זה אם פרוטיאין שעולה 400 שקל והמון עבודה קשה.

ושכחתי להוסיף שאם לא תוכל נכון שום דבר לא יעזור לך, תשמור על 4-5 ארוחות מינימום! ביום, אחרת הפרוטיאין לא יעזור בגרוש.

תזונה זה הדבר הכי חשוב נקודה.

ממתי קריאטין מעלה במשקל ? הוא אולי סופח נוזלים אבל הוא הדבר האחרון שהבנאדם צריך כדי לעלות במשקל לא קריאטין ולא תאבקה של החלבון.

דבר ראשון להירשם לחדר כדי שהתהליך יהפוך לשריר ולא לשומן.

בעיקרון אתה צריך לאכול 6-7 ארוחות ביום עם דגש חזק על פחמימות.

איך שאתה קם קח 100 גרם שיבולת שועל 2 כוסות חלב ו2 בננות שים בבלנדר ותשתה.

אחרי 3 שעות 5 פרוסות לחם 5 פרוסות פסטרמה.

ארוחת צהריים 200 גרם חזה עוף עם כוס וחצי אורז או תפוח אדמה פירה פטיטים

ארוחת ביניים 5 פרוסות לחם עם חצי קופסת קוטג'

אחרי האימון קופסת טונה עם 2 תמרים/בננה

שעה אחרי האימון סלט גדול 2 כפות שמן זית 5 לחם או לחמניות עם 100 גרם גבינה צהובה/סקי/לבנה

לפני השינה חופן אגוזים/שקדים או 4 פרוסות עם 2 כפות חמאת בוטנים.

בהצלחה 2-3 קילו בחודש מובטחים כאן מניסיון אישי.

יאללה עוף למטבח!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה הגוף שלך מעכל מהר את המזון, יש כאלה שיאכלו מלא אוכל ובקושי יישמינו (כמוך כנראה), כל אחד נולד אחר...

מקסימום תשמין כמה גרמים... אין סיכוי שתעבור את הקילו, גם אתה יכול לאכול מקסימום עד שהקיבה שלך מפוצצת, כמה כבר תכניס...

בנאדם אל תעשה שטויות, תאכל היום משהו קל וגם מחר שתרגיש בנוח, עם הזמן תאכל יותר ויותר שהקיבה שלך תתרחב לאט לאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

,קח את מה שאתה אוכל בדר''כ תכפיל ב2-3 לפי יכוללתך, תסף כול ארוחה בשמנת 25 אחוז או חמאת בוטנים, שוקולוד לטעמך, מהיום אין יותר מים, תגיד שלום למשקה החדש שלך קולה,טמפו ענבים,בירה לטעמך.

והכי חשוב תשכח מלרוץ, חברים בלאגנים, תשכב כול היום המיטה.

חודש ככה ואני מבטיח לך שתעלה 5-7 קילו בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו שהיתה לו בעיה דומה (הרבה יותר רצינית) ,עם משקל של 56 בגובה 1.87 . אחרי הבדיקה הרפואית שבמהלכה מדדו לו את הגובה והמשקל, ואמרו לו לחזור לאחר תקופה מסויימת למדידה חוזרת - כל מה שהוא עשה זה להוסיף 2 פרוסות לחם לאחר כל ארוחה. ושתה 2 בקבוקי מים לפני השקילה השנייה. התוצעה : 3 שנים בקרבי+ שבוע דפוק + כמה חודשים התנדבות בקרבי.

נ.ב. אין לי מושג כמה באמת הוא השמין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...